Τουρκία Θελουμε να στειλουμε τα πεθερικα στην Πολη!

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Καλημερα σας!
Δεν ξερω αν γραφω στη σωστη ενοτητα, αν οχι ξερετε εσεις...

Οπως γραφω και στον τιτλο τα πεθερικα μου ολο λενε να πανε Κωσταντινουπολη και ολο δεν το αποφασιζουν (η πεθερα ειναι και μικρασιατισα και ο πατερας του πεθερου κωσταντινουπολιτης).. και ετσι αποφασισαμε, εγω και ο αντρας μου, να τους κλεισουμε εμεις το ταξιδι...
Φυσικα θα πανε με γκρουπ
Θελω να μου προτεινετε καποια τουριστικα γραφεια στην Θεσσαλονικη..Εγω ξερω μονο τον ΖΟΡΠΙΔΗ..
Αξιζει να απευθυνθω κατευθειαν εκει? η υπαρχουν κι αλλα αξιολογα γραφεια?
Μπορειτε να μου προτεινετε καποια?
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.767
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τον XRISTOS71 να ρωτησεις, αυτος εχει ειδικοτητα στις πεθερες!
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
από ότι γνωρίζω τις πεθερές τις στέλνουν με εισιτήριο one way .......:bleh:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.314
Likes
1.419
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ειναι οτι πρεπει για πεθερικα ενα τετοιο ταξιδι! Και εμεις τους στειλαμε στην αρχη και μετα κολλησαν και ξεκινησαν και αλλα ταξιδια! Για αρχη ειναι οτι πρεπει η Κων/πολη για τετοιες ηλικιες! Μετα συνεχισαν με Ιταλιες, Πραγες, Βιεννες, Βουδαπεστες, Βελογραδια!!! Και δεν το συζηταω για Οχριδες κ.α. κοντινα! Οτι μπορουσαν να κανουν σε οδικο το καναν!!! Καλιο αργα παρα ποτε λενε!!!!! (τωρα παμε να τους βαλουμε και στο αεροπλανο για καμια Γαλία - Ισπανια!!!)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.314
Likes
1.419
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
παρεπιπτοντως ο ζορπιδης ειναι απο τα πιο γνωστα .... δειτε τιμες και αποφασιστε!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Οι τιμες σαυτα τα πακετα ειναι σχεδον ιδιες σε ολα τα πρακτορεια.Κλεισε κατευθειαν στον Ζορπιδη που ειναι στην Θεσσαλονικη κλασικη αξια.Μια χαρα θα περασουν.εχει 2ημερα,4ημερα 5ημερα 7ημερα.Διαλεγεις και παιρνεις.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δεν ξερω απο γραφεια, ειδικα της Θεσσαλονικης αλλα μια και μιλας για ατομα καποιας ηλικιας μια ενδιαφερουσα λυση θα ηταν να ριξεις μια ματια σε ¨προσκυνηματικες¨ εκδρομες που οργανωνουν στην Κωνσταντινουπολη διαφορες ενοριες ή συλλογοι, ολο και καποια θα βρεις αν δεν σε πιεζει ο χρονος. Υποθετω πως θα ειναι περισσοτερο προσανατολισμενες στα ενδιαφεροντα τους απο την εκδρομη ενος πρακτορειου.
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Ευχαριστω για τις απαντησεις! Αλλα τα πεθερικα δεν ειναι και τοοοοσο μεγαλα. 57 και 61. Και τους αρεσει να τιγυρναν ολη μερα να ξεκουραζονται και παλι βραδυνη βολτα! Οποτε αν ειναι απευθυνομαι τον Ζορπιδη καρφι? η εκδρομη θα γινει αρχες Νοεμβριου
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
και το Diesel και ο Πυρετζίδης ειδικεύονται για Κωνσταντινούπολη
από το στόμα μου το πήρες!
το diesel είχε το καλοκαίρι 4ημερα στην πόλη με 190 ευρώ
επίσης νομίζω οτι έχει τακτικές αναχωρήσεις κάθε πέμπτη και κυριακή.
ρίξε μια ματιά στο site τους ή πέρνα από το γραφείο τους (βενιζέλου 2 αν δεν απατώμαι)
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα δυστυχως το ταξιδι αναβαλεται επ΄ αοριστον...πεθερος με 4πλο bypass..
:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.814
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom