Θεσσαλονίκη - Συνάντηση γενεθλίων TravelStories

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Δεν προλαβα να γραψω για το Σπηλι και επεσαν οι συμμετοχες το διαβασες...ειμαι σιγουρη.....
Δωσε εσυ το Ο.Κ και τα υπολοιπα δικα μας....η πρωτη στα Χανια ειχε σουπερ επιτυχια.....τωρα που μαθαμε τη τεχνη.....:bleh::bleh:
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η κράτηση θα γίνει στο..όνομα μας''ελληνικό φόρουμ για ταξίδια''(από τις 12 το μεσημέρι)άσε που οι περισσότεροι γνωριζόμαστε τώρα,...αλλά υπάρχουν και οι νεώτεροι που δεν ήταν χθές και δεν μας ξέρουν:)

Υ.Σ : Ερση,Ρεθυμνο,ευχαριστούμε για τις ευχές,να περάσετε κι εσείς καλά(Βερολίνο κλπ)
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
θα ρθω και εγω
στη 'συμφωνια' παντως παρολα οσα ειπα τουριστικο γραφειο εγραψαν στη κρατηση...
αντε να γνωρισουμε και το αφεντικο....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Να περάσετε υπέροχα και να μη ξεχάσετε την τούρτα αυτή τη φορά:bleh::bleh::bleh:.
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Με FAMEK,soudiano που απ΄ότι κατάλαβα θάρθει σίγουρα και με fourka γίναμε 13 οι σίγουροι!:roll:παιδιά γρουσούζικο νούμερο:haha:,ποιός άλλος θα προστεθεί για να...ξεκολλήσουμε από το 13;
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
το πιο πιθανόν είναι να έρθω και γω αλλά έχω μπερδευτεί λίγο στο Καφέ Μουσείο θα γίνει ή στο Συμφωνία; Γιατί κάτι τέτοιο διάβασα! Επίσης μπέρδεψα και τις μέρες εγώ ήξερα για Σάββατο ξαφνικά σήμερα διάβασα για κάποια χθεσινή συνάντηση.. Εχασα την μπάλα πλήρως με σας, φαντάζομαι τί θα πάθω από κοντά!:haha:
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Μετρήστε με στα σίγουρα μαζί με τον "Iσοβίτη" .Απλά θα έρθουμε κατά τη 1.
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
το πιο πιθανόν είναι να έρθω και γω αλλά έχω μπερδευτεί λίγο στο Καφέ Μουσείο θα γίνει ή στο Συμφωνία; Γιατί κάτι τέτοιο διάβασα! Επίσης μπέρδεψα και τις μέρες εγώ ήξερα για Σάββατο ξαφνικά σήμερα διάβασα για κάποια χθεσινή συνάντηση.. Εχασα την μπάλα πλήρως με σας, φαντάζομαι τί θα πάθω από κοντά!:haha:
άλλη συνάντηση ήταν η χθεσινή...γι' αυτην που συζητάμε είναι το σάββατο στις 12 στο καφέ μουσείο....
αν κάνω λάθος, ας με διορθώσει κάποιος
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
είπα και γω τόσο χάλια είμαι;;; Το καφέ Μουσείο σε ποια διεύθυνση είναι στα Λαδάδικα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom