Ιαπωνία με Alitalia, από 499... από Ιταλία

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
taxidiakias said:
samion μην μασας συνεχισε καλα κανεις και ας ειναι απο ιταλια με easyjet με 45 ευρωπουλα εισαι ρωμη το προβλημα ειναι δεν υπαρχει σαλιο για να παμε ιαπωνια χαχαχαχα....και ρε παιδια σε οποιον δεν του αρεσει μην απανταει το ποστ ο σαιμον για να ενημερωσει το βγαλε οχι για να κερδισει κατι για την παρτυ του....
Και εσυ ποιος είσαι ο Λογιστης του Samion και Ξέρεις ότι δεν κερδίζει ;;;;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Έλα Ντέ !!
Τι να κερδίζει μωρε; Κανά voucher των 5 ευρω θα παίρνει που και που :D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ευαγγελια said:
Έλα Ντέ !!
Τι να κερδίζει μωρε; Κανά voucher των 5 ευρω θα παίρνει που και που :D
Γιατι λίγα είναι τα 5 ευρω ;;
Εδω μέσα έχουμε διαβάσει τόσα χρόνια πιθανούς τρόπους για να γλιτώσει κανεις 1 ευρω !!!!!! σε ταξίδια που στοιχίζουν 1000+ ευρω
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
taver said:
Τοτε μαθε και για τις προσφορες Γερμανια - Ιαπωνια, Γαλλια - Ιαπωνια, Αγγλια - Ιαπωνια κλπ. Ξερεις ποσες δεκαδες φορες, φετος μονο, εχουν υπαρξει τετοιες προσφορες που ΔΕΝ εχουν αναφερθει στο travelstories?
Ακομα και καλες προσφορες, π.χ. FRA-HND με λιγοτερο απο ?450.00 και με το 787 της ANA, που παραλιγο να κλεισει ακομα κι ο Samion...
Καλά υπήρχε τέτοια προσφορά και δεν την έβαλες?
Νομίζω θα ενδιαφέρονταν αρκετά άτομα.

Στο θέμα μας,καλά έκανε ο samion και ο κάθε samion και έβαλε την προσφορά.

Η Ρώμη και το Μιλάνο είναι από τους φθηνοτερους προορισμούς.
Είτε με την alitalia είτε με την Ryanair είτε με easyjet.

Τους κινδύνους για μη ενιαίο εισιτήριο τους ξέρουμε ή αν όχι,τους μαθαίνουμε.

Από εκεί και πέρα,οποίος έχει χρόνο και λεφτά,μπορεί να χρησιμοποιήσει την προσφορά!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
jimp said:
Καλά υπήρχε τέτοια προσφορά και δεν την έβαλες?!
και τοσες αλλες που δεν μπαινουν..για δειτε ποσο εχει το Ριο απο Ρωμη το φεβρουαριο...αλλα δεν μπορω να τη βαλω..ειναι απο ανταγωνιστες...αχχααχαχα...
 

anthrakoruxos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
εγω προσωπικα το πιο φθηνο εισιτηριο που εχω βρει Αθηνα-Τοκυο ειναι στα 545 απο την Aeroflot αλλα δεν ξερω τι καπνο φουμαρει σαν εταιρια. :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει κάποιος αδυναμία σε μια εταιρεία και βάζει προσφορές από εκεί, πού είναι το πρόβλημα; σα να μου λέει εμένα κάποιος να σταματήσω να γράφω για τη Νέα Υόρκη γιατί αυτή η πόλη μου αρέσει. Να τελειώσει αυτή η συζήτηση παρακαλώ. Αν κάποιος θέλει να γράψει ON TOPIC από δω και πέρα ας το κάνει.

Το μόνο που θα ζητούσα σε περιπτώσεις προσφορών που ΔΕΝ είναι από Ελλάδα, να αναφέρεται αυτό στον τίτλο (πχ να λέει στο τέλος "από Ιταλία") για να το διαβάζουν αυτοί που θεωρούν ότι τους ενδιαφέρει.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
σωστο. αν ειναι ευκολο λοιπον ας προστεθει ηδη στις 2 τελευταιες προσφορες οτι ειναι απο Ιταλια. θενκς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.395
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom