Γενικά Ιδέες για ταξίδι το Πάσχα...

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ναι, Κωνσταντινούπολη να πάτε. Μαζί με όοοοοολους του Έλληνες που θέλουν να κάνουν Μεγάλη Εβδομάδα και Ανάσταση στο Πατριαρχείο... Τίγκα στα Ελληνικά γκρούπ της συμφοράς θα είναι η Πόλη!
Αυτό είναι το τελευταίο που σκέφτομαι..Δε με ενοχλούν οι αλλοι Έλληνες τουρίστες..Χίλιοι καλοί χωράνε! :xmas_wink: Μη πάμε και δε μας κάνουν τσεκ ιν σκεφτομαι..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αυτό είναι το τελευταίο που σκέφτομαι..Δε με ενοχλούν οι αλλοι Έλληνες τουρίστες..Χίλιοι καλοί χωράνε! :xmas_wink: Μη πάμε και δε μας κάνουν τσεκ ιν σκεφτομαι..
Α. Νόμιζα ότι κάνατε πλάκα. Ευρωπαϊκή χώρα είναι η Τουρκία...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ναι, Κωνσταντινούπολη να πάτε. Μαζί με όοοοοολους του Έλληνες που θέλουν να κάνουν Μεγάλη Εβδομάδα και Ανάσταση στο Πατριαρχείο... Τίγκα στα Ελληνικά γκρούπ της συμφοράς θα είναι η Πόλη!
δεν εχεις αδικο σαυτο..εγω μαιο που πηγα δεν ειδα κανενα γκρουπ και γενικα ελαχιστους ελληνες..αλλα πασχα τα ΚΑΠΗ θα πανε συννεφο..
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
δεν το καταλαβα αυτο..για ποιο λογο να μη σας κανουν check-in???
Γι'αυτό που συζητάμε βρε..Μη πέσουμε στους τυπικούς που ζητάνε πιστοποιητικό..ίσως κάποιοι κάνουν τα στραβά μάτια επειδή βεβαια τους συμφέρει, αλλά πρέπει να το ψαξω πάλι να μου το έχουν επιβεβαιώσει από πριν ότι δε ζητάνε..
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Α. Νόμιζα ότι κάνατε πλάκα. Ευρωπαϊκή χώρα είναι η Τουρκία...
Γιατί να κάνω πλάκα σε τέτοιο θέμα; Η Κωνσταντινούπολη είναι Ευρώπη αλλά είναι μουσουλμάνοι και υπάρχουν ιδιαιτερότητες σε κάποια ζητήματα. Λέω ακριβώς τι μου είπαν όταν ρώτησα πριν ενάμιση χρόνο..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Γι'αυτό που συζητάμε βρε..Μη πέσουμε στους τυπικούς που ζητάνε πιστοποιητικό..ίσως κάποιοι κάνουν τα στραβά μάτια επειδή βεβαια τους συμφέρει, αλλά πρέπει να το ψαξω πάλι να μου το έχουν επιβεβαιώσει από πριν ότι δε ζητάνε..
ειπαμε θα ρωτησεις το ξενοδοχειο..τοσα και τοσο ζευγαρια εχουν παει στην πολη..και ελευθεροι,και χωρισμενοι και φιλοι και οτι θες..ασε που εχει απειρα ξενοδοχεια η πολη..ας πει και τι γνωμη του καποιος που αντιμετωπισε κατι τετοιο η αν το ακουσε στην κωνσταντινουπολη..αλλα καλο θα ηταν να αλλαξεις τον τιτλο ωστε να το δει καποιος η να το θεσεις σε καποιο υπαρχων θεμα για την πολη..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατί να κάνω πλάκα σε τέτοιο θέμα; Η Κωνσταντινούπολη είναι Ευρώπη αλλά είναι μουσουλμάνοι και υπάρχουν ιδιαιτερότητες σε κάποια ζητήματα. Λέω ακριβώς τι μου είπαν όταν ρώτησα πριν ενάμιση χρόνο..
Γιατί, η Χριστιανική θρησκεία δηλαδή το επιτρέπει αυτό που θέλετε και το Ισλάμ το απαγορεύει? Οι άνθρωποι είναι τόσο θρησκόληπτοι ή τόσο φιλελεύθεροι όσο και ο μέσος Έλληνας. Ούτε παραπάνω, ούτε παρακάτω.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αυτό με το πιστοποιητικό πρώτη φορά το ακούω!!

Εγώ πάλι (στον κόσμο μου) μια Ιρλανδία θα σας πρότεινα, αλλά θέλει περισσότερες μέρες και σίγουρα βγαίνει πιο ακριβά!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ίσως κάτι να θες να πεις αλλά δεν το πιάνω.
Ότι η Τουρκία είναι τόσο ευρωπαϊκή χώρα όσο είναι η Γαλλία νοτιοαμερικάνικη επειδή ένα μέρος της επικράτειάς της είναι στη Ν. Αμερική.

Εδώ ψαχνόμαστε που ανήκει η Γροιλανδία, με το ζόρι θα κατατάξουμε την Τουρκία στην Ευρώπη?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.536
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom