Ιδανικό μέρος διακοπών μετά από χωρισμό

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Συμφωνώ με την Ευαγγελία..κάνε κάτι για σένα που θα το θυμάσαι και θα σου φτιάξει τη διάθεση! Αν έχεις το budget πήγαινε Καραϊβική :clap:..αλλιώς πάρε τις φίλες σου και πήγαινε Ίο, Σκιάθο ή Πάρο! :D Να ξέρεις πως κερδισμένη βγήκες εσύ από αυτό, ένα τέτοιον άντρα τι να τον κάνεις?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.110
Την καλυτερη εποχη τον χωρισες! Μπραβο! Ό,τι πρεπει για ξεσαλωμα και νεα ξεκινηματα... Εγω δεν θα πηγαινα σε ελληνικο νησι, θα προτιμουσα εξωτερικο, ειδικα Καραϊβικη που λεει και η φιλη Ευαγγελια ειναι δεδομενο οτι θα περασεις τελεια.... αν παλι το μπατζετ δεν επαρκει για κατι τετοιο, βρες κατι πιο οικονομικο αλλα παντα εξωτερικο... Ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος και οταν εισαι σε αλλη χωρα ο χρονος που περνας εκει μοιαζει πολυ περισσοτερος απο το να ησουν Ελλαδα...
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
με κατι τετοιους μακακες χαλαει και ολη η πιατσα....τεσπα και εγω ιο ψηφιζω καθοτι εχω παει και 6 φορες!!!αχχααχα
επισης σκιαθος ειναι μαγευτικα ....
αν θελεις ηρεμια αλλα να μην σε φαει και η μοναξια,σκας λευκαδα αγ.νικητα,που εχει και απιστευτες παραλιες και την ηρεμια που αναζητας και φοβερα ωραιο κοσμο να κανεις το καμακι σου αν θελεις και ενα μαγευτικο μπαρακι που μαζευει καταπληκτικο κοσμο για βραδυες λατιν αμερικα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Τυχερή μες στην ατυχία σου! Μπορεί να έσκαγε η βόμβα στις διακοπές, και να σου τις κατέστρεφε τελείως! Τουλάχιστον προλαβαίνεις να το σώσεις!
Αν θες να τον αποτελειώσεις- λόγω κέρατου- μην πας διακοπές με φίλη σου. Πάνε με κανένα φίλο του. Θα' χει να το θυμάται.:haha:
 

chrislia

Member
Μηνύματα
42
Likes
26
Αν θες να τον αποτελειώσεις- λόγω κέρατου- μην πας διακοπές με φίλη σου. Πάνε με κανένα φίλο του. Θα' χει να το θυμάται.:haha:
εισαι δαιμονια...
μα καλα δεν υπαρχει κανενας ελευθερος σε αυτο το φορυμ να πατε παρεα κανα 5νθημερο
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Μα και να υπηρχε, ο πρωτος που θα το ελεγε,θα τον ''σκιζατε'' με τα σχολια σας:haha:
Σιγά καλέ, την ευχή μας θα δίναμε!Αν θες να προταθείς, μη σκιάζεσαι. Ο σκοπός είναι ιερός και τα μέλη του φόρουμ τα θέλουμε χαρούμενα.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Σιγά καλέ, την ευχή μας θα δίναμε!Αν θες να προταθείς, μη σκιάζεσαι. Ο σκοπός είναι ιερός και τα μέλη του φόρουμ τα θέλουμε χαρούμενα.
paefstra έχεις γράψει κοπέλα μου, δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω :haha:!!!
Πάντως πέρα από την πλάκα, αυτή είναι μια πολύ καλή ιδέα :D!
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
πω πω τί έπαθες
ελπίζω να μην πηγαίνατε και για γάμο γιατί άντε πάλι από την αρχή

εγώ θα σου πρότεινα Πάτμο...

καλημέρα ! Πάτμος είναι φανταστικά ! έχω πάει! οχι οχι τι γάμο λες και τέτοια...απείχαμε χιλιόμετρα μακρυά απο κάτι τέτοιο! ευτυχώς δηλαδή

Καλή διάθεση να έχεις για να περάσεις καλά και από εκεί και πέρα τόσα νησια έχουμε θα την βρούμε την λύση:D
Καλύτερα κανόνισε πρώτα παρέα για να δεις σε τι στυλ θα κινηθείτε.

Χμμμμ νομίζω ότι θα πάω μόνη μου χωρίς όμως κινητά για να είμαστε σίγουροι! χαχαχα - ειλικρινά δεν ξέρω με τι παρέα θα πάω - παίζει να πάω στο εξοχικό στην Εύβοια για να λιώσω εκεί

Κερατο?Κερατο!!

Μα καλα κατι τετοιοι τυποι ανευθυνοι ειναι που εχουν χαλασει την πιατσα.
Και αντε να μας πιστεψει μετα γυναικα.

Ποιος εισαι ρε φιλε που τα κανεις αυτα?
Και πριν τις διακοπες και στα γενεθλια?

Πως θα κυκλοφορουμε οι υπολοιποι υπο καθεστως διαρκους αμφισβητησης?

Να πας στην Ιο,τελειωσε.Εκτος και αν εχεις λεφτα και κανεις αυτα που σου λεει ο γιωργος.

Ιο ? πες μου τι καλό έχει εκεί και πες μου οτι έχει ωραίο κόσμο για να αρχίσω να πείθομαι ....

Εγω θα τιναζα τη μπάνκα στον αέρα και θα έκλεινα μια Κούβα ή έναν Άγιο Δομηνικο για ατέλειωτες βραδιές σάλσα ( με Κουβανους ειδήμονες )
μακαρι αλλά πουυυυυυυ λεφτά ! άσε που Καραιβική έχει μουσώνες και δεν είναι ο καιρός της

καταρχας συγχαρητηρια που δεν αφηνεις αυτο το γεγονος να σε παρει απο κατω και δε θα περασεις το καλοκαιρι μεσα μιζεριαζοντας και σκεφτομενη "γιατι σε μενα" και ολα τα σχετικα. κατα δευτερον, παρε τον λεγαμενο και καλα οτι θελετε να μιλησετε μηπως και του δωσεις δευτερη ευκαιρια, και σε καποια ανυποπτη στιγμη παρε απο το πορτοφολι του ολες τις καρτες του (ελπιζω οσο καιρο εισασταν μαζι να φροντισες να μαθεις τα pin του). αδειασε τες και πηγαινε στο μιλανο. και στο μιλανο που θα σαι "χτυπα" και καναν ιταλο....οχι για να μη νομιζει πως εκλεισεσ σαν γυναικα μετα απο αυτον. βουντου και τα σχετικα πιστευω θα επιβαρυνουν το καρμα σου!
σιγα μην κατσω να τον δω κιολας! δεν μου χρειαζονται οι καρτες του, χρειαζομαι ηρεμια για να φορτώσω μπαταρίες και να ξαναμπώ στο παιχνίδι δυναμικά! η Ζωή συνεχίζεται :p

Συμφωνώ με την Ευαγγελία..κάνε κάτι για σένα που θα το θυμάσαι και θα σου φτιάξει τη διάθεση! Αν έχεις το budget πήγαινε Καραϊβική :clap:..αλλιώς πάρε τις φίλες σου και πήγαινε Ίο, Σκιάθο ή Πάρο! :D Να ξέρεις πως κερδισμένη βγήκες εσύ από αυτό, ένα τέτοιον άντρα τι να τον κάνεις?
σιγουρα την αλλη εβδομάδα θα πάω τελικά Αντίπαρο για ένα σ/κ έτσι για να ξεκινήσει το καλοκαίρι καλά.... μετά βλέπουμε ! αλλά για Καραιβική με τίποτα δυστυχώς

Τυχερή μες στην ατυχία σου! Μπορεί να έσκαγε η βόμβα στις διακοπές, και να σου τις κατέστρεφε τελείως! Τουλάχιστον προλαβαίνεις να το σώσεις!
Αν θες να τον αποτελειώσεις- λόγω κέρατου- μην πας διακοπές με φίλη σου. Πάνε με κανένα φίλο του. Θα' χει να το θυμάται.:haha:
εγω σκέφτομαι να πάω με τον αδέλφό του που με τριγύριζε συνέχεια αλλά εγώ το έπαιζα κυρία ..... !!!!! εκεί να δεις πόσο αξέχαστο θα του μείνει αυτό το καλοκαίρι !!!!

Μα και να υπηρχε, ο πρωτος που θα το ελεγε,θα τον ''σκιζατε'' με τα σχολια σας:haha:
ε οχι ...δεν το δεχομαι ! την πληρωνει μονο αυτος που φταιει...ειμαστε αντικειμενικες εμεις! (λεμε τωρα -χαχαχαχα);)

Σιγά καλέ, την ευχή μας θα δίναμε!Αν θες να προταθείς, μη σκιάζεσαι. Ο σκοπός είναι ιερός και τα μέλη του φόρουμ τα θέλουμε χαρούμενα.
:p;):D:D:clap::clap::clap::clap::clap::lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
εγω σκέφτομαι να πάω με τον αδέλφό του που με τριγύριζε συνέχεια αλλά εγώ το έπαιζα κυρία ..... !!!!! εκεί να δεις πόσο αξέχαστο θα του μείνει αυτό το καλοκαίρι !!!!
Ολα τα εχουμε δει τελικα σε αυτο το φορουμ!!!!:haha::haha:
Ωραιο σοι ειναι παντως απ ο,τι καταλαβαινω ...και αυτος κ ο αδελφος του που δεν κολλαει να τριγυριζει την κοπελα του αδελφου του.Jesus!!!!
Και εμενα αρχικα η πρωτη μου σκεψη ηταν Δομινικος ,γιατι εχει κατι παιδαραδες που τριγυριζουν ο,τι θηλυκο πεταει και περπαταει..
Ελλειψη χρηματων ..θα προτεινα μια Ικαρια ,,οπου ευνοουνται ευκολα οι γνωριμιες κ γινεσαι μια παρεα.Γενικοτερα μια κατασταση καμπινγκ νομιζω ...βοηθαει στο socializing.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Ολα τα εχουμε δει τελικα σε αυτο το φορουμ!!!!:haha::haha:
Ωραιο σοι ειναι παντως απ ο,τι καταλαβαινω ...και αυτος κ ο αδελφος του που δεν κολλαει να τριγυριζει την κοπελα του αδελφου του.Jesus!!!!
Και εμενα αρχικα η πρωτη μου σκεψη ηταν Δομινικος ,γιατι εχει κατι παιδαραδες που τριγυριζουν ο,τι θηλυκο πεταει και περπαταει..
Ελλειψη χρηματων ..θα προτεινα μια Ικαρια ,,οπου ευνοουνται ευκολα οι γνωριμιες κ γινεσαι μια παρεα.Γενικοτερα μια κατασταση καμπινγκ νομιζω ...βοηθαει στο socializing.
την Ικαρία δεν την είχα σκεφτεί καθόλου και μου έχουν πει τα καλύτερα λόγια! :clap: το κακό είναι ότι οι φίλες μου δεν έχουν λεφτά και νομίζω θα λιώσω στην Αθήνα (πέρα απο την Εύβοια) και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom