Ισπανία Ισπανία-Άγιος Δομίνικος

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιοπιστο ταξιδιωτικό γραφείο στην Ισπανία;; Σκέφτομαι να συνδυάσω το καλοκαίρι Βαρκελώνη,Μαδρίτη κ Άγιο Δομίνικο (μιας που είναι τόσο κοντά) οπότε καθαρά για οικονομικούς λόγους είπα να κοιτάξω μήπως συμφέρει να κλείσω κάποιο πακέτο από Ισπανία..λέω για all inclusive στον Άγιο Δομίνικο... Καλά ε κ ταξιδιωτικό κ all inclusive.. ήδη ακούω τις φωνές σας..αλλά για μια φορά λέω απλά να ξεκουραστώ..ναι δηλώνω ένοχη!!! Panpan τα φώτα σου παρακαλώ..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

fotast

Member
Μηνύματα
9.409
Likes
14.383
Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιοπιστο ταξιδιωτικό γραφείο στην Ισπανία;; Σκέφτομαι να συνδυάσω το καλοκαίρι Βαρκελώνη,Μαδρίτη κ Άγιο Δομίνικο (μιας που είναι τόσο κοντά) οπότε καθαρά για οικονομικούς λόγους είπα να κοιτάξω μήπως συμφέρει να κλείσω κάποιο πακέτο από Ισπανία..λέω για all inclusive στον Άγιο Δομίνικο... Καλά ε κ ταξιδιωτικό κ all inclusive.. ήδη ακούω τις φωνές σας..αλλά για μια φορά λέω απλά να ξεκουραστώ..ναι δηλώνω ένοχη!!! Panpan τα φώτα σου παρακαλώ..
Δεν είναι τόσο κοντά..Είναι 8.00-8.30 ώρες.

Και δεν φωνάζουμε το ίδιο για όλα.΄Αλλο Αγιος Δομίνικος άλλο Ντουμπάϊ..

Για τα υπόλοιπα κάποιος που ξέρει.
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
ένα πούρο δρόμος.:bleh:
Και να φανταστείς δεν καπνίζω κιόλας..

@go2dbeach γιαΆγιο Δομίνικο εσύ με έψησες κ η ιστορία σου..απλά εγώ θέλω απλά να την αραξω σε ένα ξενοδοχείο με πολύ καλή παραλία..έτσι για μια φορά να μην τρέχω από εδώ κι από εκεί..κ να φανταστείς πριν από χρόνια το κορόιδευα αυτό..

Πριν χρόνια είχα κλείσει με την Γερμανική TUI.
UOTE]
Ωραία θα το ψάξω..προς το παρόν τα εισητηρια που βρίσκω σε συνδυασμό με Μαϊάμι είναι γύρω στα 2000? κ για ξενοδοχεία 2βράδυα Μαϊάμι κ 6 Πούντα Κάνα ειναι άλλα 2000 , οι τμες για 2 άτομα πάντα.. ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Go2dbeach γιαΆγιο Δομίνικο εσύ με έψησες κ η ιστορία σου..απλά εγώ θέλω απλά να την αραξω σε ένα ξενοδοχείο με πολύ καλή παραλία..έτσι για μια φορά να μην τρέχω από εδώ κι από εκεί..κ να φανταστείς πριν από χρόνια το κορόιδευα αυτό..
Πάνω που πήγα να κράξω και να γιουχάρω για το all inclusive, μου δηλώνεις το θαυμασμό σου για το συγγραφικό μου ταλέντο και την καταπληκτική κατά κοινή ομολογία ιστορ

Οκ στο θέμα μας...Ο Δομίνικος έχει πολλά all inclusive και εκτός από την Πούντα κάνα που είναι ο βασιλιάς των ξενοδοχείων τέτοιου τύπου, έχει και στη La Romana, στο Puerto plata, στο Bayahibe αλλά και στη Samana.
Ρίξε μια ματιά σε αυτό το σαιτ (είναι στα ισπανικά) http://www.viajarcaribe.es/Ofertas-Caribe/38 που έχει φθηνά πακέτα μαζί με πτήση από Μαδρίτη. Νομίζω ότι σε συμφέρει πακέτο all inclusive και με πτήση μαζί αφού θέλεις μόνο άραγμα σε μια παραλία. Έχει τιμές μέχρι Απρίλιο, αλλά θα πάρεις μια ιδέα.
 

kwstas33

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
taylandi
Ταξίδι-Όνειρο
latiniki ameriki
τι γνώριζετε για τον αγίο δομίνικο είναι ακρίβα για χρίστουγγενα ?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
τι γνώριζετε για τον αγίο δομίνικο είναι ακρίβα για χρίστουγγενα ?
Ακόμα και τα αεροπορικά εισιτήρια είναι ακριβά την περίοδο των εορτών. Είναι και η χάι σίζον λόγω καιρού, γεμάτα αεροπλάνα και ξενοδοχεία, πάνω οι τιμές..
Πιστεύω Χριστούγεννα και spring break είναι οι χειρότερες μέρες από άποψη τιμών.
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Πάνω που πήγα να κράξω και να γιουχάρω για το all inclusive, μου δηλώνεις το θαυμασμό σου για το συγγραφικό μου ταλέντο και την καταπληκτική κατά κοινή ομολογία ιστορ

Οκ στο θέμα μας...Ο Δομίνικος έχει πολλά all inclusive και εκτός από την Πούντα κάνα που είναι ο βασιλιάς των ξενοδοχείων τέτοιου τύπου, έχει και στη La Romana, στο Puerto plata, στο Bayahibe αλλά και στη Samana.
Ρίξε μια ματιά σε αυτό το σαιτ (είναι στα ισπανικά) http://www.viajarcaribe.es/Ofertas-Caribe/38 που έχει φθηνά πακέτα μαζί με πτήση από Μαδρίτη. Νομίζω ότι σε συμφέρει πακέτο all inclusive και με πτήση μαζί αφού θέλεις μόνο άραγμα σε μια παραλία. Έχει τιμές μέχρι Απρίλιο, αλλά θα πάρεις μια ιδέα.
Τέλεια θα περιμένω να ανοίξει κ καλοκαιρινές ημερομηνίες κ θα δω τι βγαίνει πιο οικονομικό..ευχαριστώ πολύ..εννοειται θα επανέλθω για απορίες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.802
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom