Ιστορία του μήνα Αύγουστος 2008

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Άντε καλή επιτυχία και από μένα, εκπλήρωσα και εγώ το καθήκον μου μόλις τώρα.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αααα .. μπορούμε να ψηφίσουμε απο σημερα?
Γιατί εγώ νόμιζα ότι θα εξασκούσαμε το εκλογικό μας δικαίωμα την Κυριακή.....
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Πίστεψε με περισσότερο τόπο θα πιάσει η ψήφο σου σήμερα εδώ παρά την Κυριακή στο εκλογικό κέντρο.
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Αααα .. μπορούμε να ψηφίσουμε απο σημερα?
Γιατί εγώ νόμιζα ότι θα εξασκούσαμε το εκλογικό μας δικαίωμα την Κυριακή.....
:haha:
Εγώ πάντως ψήφισα σήμερα, Δευτέρα. Σα να λέμε The Day After...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
26 ατομα εχουν ψηφισει μεχρι στιγμης, 2 ιστοριες προσπαθουν να κατακτησουν την 1η θεση και οχι μονο...

Λοιπον εχετε ακομα 12 μερες για να ψηφισετε!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Παιδια συγνωμη, αλλα κατι δεν κατεχω! Γιατι ψηφιζουμε ιστοριες δυο ετων (Αυγουστος 2008)..?? Να υποθεσω οτι μετα θα ακολουθησει Σεπτεμβριος 2008..? Δηλαδη αν εγω γραψω μια ιστορια σημερα, εχω ελπιδα να τεθει στην κριση σας 2 χρονια μετα..?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Διότι -πολύ απλά- τότε δεν κάναμε ψηφοφορίες για τις ιστορίες του μήνα. Επομένως τις κάνουμε τώρα. Και για να μην ξεχάσουμε και αδικήσουμε ιστορίες που γράφτηκαν όταν το φόρουμ ήταν πιο φρέσκο, ξεκινήσαμε από παλιά. Σιγά σιγά θα φτάσουμε και στις τωρινές.

Σε κάθε περίπτωση, δε νομίζω ότι κανείς που γράφει εδώ την ιστορία του περιμένει να "τεθεί στην κρίση" των μελών από ενα poll, αφού τα σχόλια δίνουν και παίρνουν σε κάθε νέα Ιστορία που γράφεται.

:)
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Παιδια συγνωμη, αλλα κατι δεν κατεχω! Γιατι ψηφιζουμε ιστοριες δυο ετων (Αυγουστος 2008)..?? Να υποθεσω οτι μετα θα ακολουθησει Σεπτεμβριος 2008..? Δηλαδη αν εγω γραψω μια ιστορια σημερα, εχω ελπιδα να τεθει στην κριση σας 2 χρονια μετα..?
Ναι, κάπως έτσι!!!:p Οι διαγωνισμοί ταξιδιωτικής ιστορίας είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να διαβάσουμε ταξιδιωτικές ιστορίες, να παρατηρήσουμε την πορεία του forum και των μελών του (κατά κάποιο τρόπο) και να αναδείξουμε τις προτιμήσεις μας!
Αν γράψεις μια ταξιδιωτική ιστορία σήμερα, από σήμερα κιόλας και κάθε μέρα άνθρωποι θα την διαβάζουν, θα την σχολιάζουν, θα εμπνέονται και θα βοηθιούνται από αυτή. Και πού ξέρεις; Μετά από 2 χρόνια μπορεί και να βραβευθεί επίσημα!!!:):)
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Ευχαριστω! Φυσικα αστειευομενη αναφερθηκα σε θεματα "κρισης", ο λογος συγγραφης των ιστοριων ειναι σαφης.. Ας επικρατησει η δικαιοσυνη λοιπον, αλλα εχετε σκεφτει το ενδεχομενο οι μηνες να εμφανιζονται με τυχαια σειρα..? Προσωπικα, το βρισκω πιο διασκεδαστικο..!
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
3 ωραιότατες ψήφοι και από εμένα.
Καλή σας επιτυχία :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom