Ιστορία του μήνα - Δεκέμβριος 2012 / Ιανουάριος 2013

Ιστορία του μήνα - Δεκέμβριος 2012 / Ιανουάριος 2013 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    32
  • Poll closed .

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.951
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
2/3 αλλά συγχαρητήρια σε όλους(και σε μας που ψηφίζουμε τακτικότατα ;) )
2/5 :) αλλά ψήφισα τις δύο πρώτες.
Συγχαρητήρια σε όλες και όλους που πήραν μέρος στο διαγωνισμό.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Φαίνεται η ψήφος μου πάει στα μικρά κόμματα, χεχε! Αν και αυτή τη φορά πέτυχα τον έναν της συγκυβέρνησης :)
Μπράβο σε όλους, περιμένουμε να διαβάσουμε κι άλλες!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Γυναικεία υπόθεση αυτός ο διαγωνισμός!Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια για τις υπέροχες ταξιδιωτικές εμπειρίες που μοιράστηκαν μαζί μας!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σας ευχαριστώ παιδιά! :) Χαίρομαι που σας άρεσε και αυτή η ιστορία μου, με χαροποιείτε πολύ κάθε φορά! :)

Πριν λίγο καιρό ξεκίνησα να κάνω μεταπτυχιακό στη Δημιουργική Γραφή. Πολλοί παραξενεύονται όταν τους λέω πως η αφορμή δεν ήταν τόσο η αγάπη μου για τη λογοτεχνία, όσο η χαρά που μου προσφέρει η γραφή. Κι αυτή τη χαρά την ανακάλυψα εδώ στο travelstories γράφοντας για το μεγαλύτερο πάθος μου, τα ταξίδια. Ελπίζω το μεταπτυχιακό να μου δώσει τα εφόδια να εκφράζομαι γραπτώς όλο και καλύτερα (εννοείται ότι δεν μου έστριψε ξαφνικά να τη δω συγγραφέας αξιώσεων, έτσι; :p Η δημιουργική γραφή είναι για όλους! :) ).

Συγχαρητήρια σε όλες τις συνταξιδιώτισσες!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.434
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σας ευχαριστώ παιδιά! :) Χαίρομαι που σας άρεσε και αυτή η ιστορία μου, με χαροποιείτε πολύ κάθε φορά! :)

Πριν λίγο καιρό ξεκίνησα να κάνω μεταπτυχιακό στη Δημιουργική Γραφή. Πολλοί παραξενεύονται όταν τους λέω πως η αφορμή δεν ήταν τόσο η αγάπη μου για τη λογοτεχνία, όσο η χαρά που μου προσφέρει η γραφή. Κι αυτή τη χαρά την ανακάλυψα εδώ στο travelstories γράφοντας για το μεγαλύτερο πάθος μου, τα ταξίδια. Ελπίζω το μεταπτυχιακό να μου δώσει τα εφόδια να εκφράζομαι γραπτώς όλο και καλύτερα (εννοείται ότι δεν μου έστριψε ξαφνικά να τη δω συγγραφέας αξιώσεων, έτσι; :p Η δημιουργική γραφή είναι για όλους! :) ).

Συγχαρητήρια σε όλες τις συνταξιδιώτισσες!
Τα συγχαρητήρια μου για την ιστορία σου τα έχεις ήδη. Μπράβο και για την απόφαση να ξεκινήσεις μεταπτυχιακό και μάλιστα τόσο ενδιαφέρον.
Πιστεύω ξέρεις πως θα κάνεις practice ;): γράφοντας νέες ιστορίες για το travelstories :xalara:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Τα συγχαρητήρια μου για την ιστορία σου τα έχεις ήδη. Μπράβο και για την απόφαση να ξεκινήσεις μεταπτυχιακό και μάλιστα τόσο ενδιαφέρον.
Πιστεύω ξέρεις πως θα κάνεις practice ;): γράφοντας νέες ιστορίες για το travelstories :xalara:
Σε ευχαριστώ! :) Εννοείται θα κάνω πρακτική, μακάρι να είχα και περισσότερο ελεύθερο χρόνο! Για την ώρα θα προσπαθήσω να τελειώσω την ταλαίπωρη ιστορία μου για Ιράν! :p
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.309
Σε ευχαριστώ! :) Εννοείται θα κάνω πρακτική, μακάρι να είχα και περισσότερο ελεύθερο χρόνο! Για την ώρα θα προσπαθήσω να τελειώσω την ταλαίπωρη ιστορία μου για Ιράν! :p
Και ήμουν έτοιμος να ρωτήσω αν η ιστορία του Ιράν θα τελειώσει πρίν ή μετά το μεταπτυχιακό :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.682
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom