Ιστορία του μήνα Ιανουάριος 2009

Ιστορία του μήνα Ιανουάριος 2009 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    57
  • Poll closed .

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..και εγω....καλη επιτυχια !!!!!
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Άλλο ένα φασούλι στο σακούλι... Καλή επιτυχία!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Δε βλεπω κινηση, μονο 34 ατομα εχουν ψηφισει, παμε και οι υπολοιποι!!!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το VIVA travel προσφέρει στους τρεις πρώτους νικητές της ψηφοφορίας από ένα κουπόνι των 50 ευρώ για αγορές αεροπορικών ή ακτοπλοϊκών εισιτηρίων, και σε τρεις από όλους όσους ψηφίσουν από ένα κουπόνι των 10 ευρώ. Οι τελευταίοι θα προκύψουν μετά από κλήρωση, ενώ τα κουπόνια έχουν διάρκεια ζωής 6 μήνες.

atravel.viva.gr_CMSTemplates_VivaTravelASPX_images_icons_logos_vivatravel_logo.png

Παράταση ψηφοφορίας 2 μέρες. Για πάμε!!! :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να και τα κίνητρα
Ελπίζουμε σε μαζικότερη συμμετοχή στη ψηφοφορία
Ελπίζουμε η προσφορά να έχει συνέχεια
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν υπάρξει συμμετοχή, η προσφορά θα έχει και συνέχεια. :)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Βασικα το viva δεν κανει καλυτερα κανενα ταξιδακι (αεροπορικα + εισιτηρια) για 2 ατομα σε καποια ευρωπαικη ή μη πρωτευουσα κι ας αφησει τις τσιγγουνιες...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βασικα το viva δεν κανει καλυτερα κανενα ταξιδακι (αεροπορικα + εισιτηρια) για 2 ατομα σε καποια ευρωπαικη ή μη πρωτευουσα κι ας αφησει τις τσιγγουνιες...
1ον - Τσιγκουνιά δώρα 180 ευρώ; δε νομίζω.

2ον - Κάτι ετοιμάζει και γι'αυτό που λες, κανόνισε όταν θα γίνει να λες ότι είναι τσιγκουνιά πάλι και ότι πρέπει να μας δώσουν κανά ταξίδι των 20,000 ευρώ στο φεγγάρι. :D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
1ον - Τσιγκουνιά δώρα 180 ευρώ; δε νομίζω.
Δεν ειναι 180 ευρω σε ενα αλλα σε 6 ατομα. Αυτο σημαινει πως θα εχουν κερδος και αυτοι (απο τα 10ευρα κυριως) αν καποιος χρησιμοποιησει το δωρο.

2ον - Κάτι ετοιμάζει και γι'αυτό που λες, κανόνισε όταν θα γίνει να λες ότι είναι τσιγκουνιά πάλι και ότι πρέπει να μας δώσουν κανά ταξίδι των 20,000 ευρώ στο φεγγάρι. :D
Ας μου βρουν ταξιδι στο διαστημα με 20,000 ευρω και τους τα πληρωνω εγω, δε θελω δωρο.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν ειναι 180 ευρω σε ενα αλλα σε 6 ατομα. Αυτο σημαινει πως θα εχουν κερδος και αυτοι (απο τα 10ευρα κυριως) αν καποιος χρησιμοποιησει το δωρο.
Αντί να λέμε και ευχαριστώ που κάποιοι μας προσφέρουν και 5 δώρα, κοιτάμε αν έχουν ή όχι κέρδος.

Μάιστα.

Την επόμενη φορά λοιπόν που κάποιος θα θέλει να προσφέρει στα μέλη κάποιο δώρο θα ζητάω συμβόλαιο ότι δεν έχει κέρδη ο ίδιος, πιστοποιητικό ηθικών φρονημάτων και θα τον περνάω από ανιχνευτή αλήθειας.

Συνεχίζουμε on topic παρακαλώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.002
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom