Ιστορία του μήνα - Ιούλιος 2011/Aύγουστος 2011 (3 ψήφοι)

Ιστορία του μήνα - Ιούλιος 2011/Aύγουστος 2011 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    34
  • Poll closed .

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Eυχαριστώ για την ψήφο σας και που σας αρέσουν τα μοναστήρια...να σας ξαναγράψω. Συγχαρητήρια στους δύο πρώτους και σε όλους που συμμετείχαν
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Συγχαρητηρια στους νικητες :)

υγ.αν μαθαιναμε και που ειναι η franmeg....να μας εγραφε νεα της...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Μπραβο σε νικητες και μη !
2 στα 3 , μια χαρά πηγα πάλι !

Eυχαριστώ για την ψήφο σας και που σας αρέσουν τα μοναστήρια...να σας ξαναγράψω. Συγχαρητήρια στους δύο πρώτους και σε όλους που συμμετείχαν
συγχαρητηρια καπετανιε !
Πάντα φανατικη σου αναγνωστρια ....
 
Last edited by a moderator:

franmeg

Member
Μηνύματα
99
Likes
399
Επόμενο Ταξίδι
Νιγηρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κοσμος ολος!
Γεια σας! Τωρα το ειδα και ευχαριστω πολύ που ψηφισατε αυτή την ιστορια! Πωπω μου φαινεται τοσο παλια! Όταν πρωτομπηκα στο φορουμ ηταν το 2011 και μολις ειχα μετακομισει στην Ουγκαντα...Εκτοτε μεατφερθηκα στην Ταιλανδη ένα χρονο, επειτα εζησα σχεδόν 2 χρονια στη Βορεια Κορεα και εδώ και 13 μηνες μενω στις Φιλιππινες...Τωρα που σας βρηκα παλι θα μπαινω να τα λεμε!
Ευχαριστω και παλι!!:)
 

franmeg

Member
Μηνύματα
99
Likes
399
Επόμενο Ταξίδι
Νιγηρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κοσμος ολος!
Δεν μου αρεσει καθολου :( Οσο εμενα στο Σεμπου και στο Τακλομπαν καπως την παλευα, από τοτε που ηρθα Μανιλα δεν την παλευω...Μου λειπει αφανταστα η ζωη μου στην Βορεια Κορεα, το διαμερισμα μου στην Πιονγκ Γιανγκ, η καθημερινοτητα μου εκει...Τεσπα, θα φυγω τον Ιουλιο από τις Φιλιππινες και μετα θα δουμε...
Τωρα θα λειψω 3 εβδομάδες στη Νιγηρια που πρεπει να παω στην Αμπουτζα και σε καποια αλλα μερη-και θα δουμε....
 

alma

Member
Μηνύματα
3.728
Likes
15.101
Δεν μου αρεσει καθολου :( Οσο εμενα στο Σεμπου και στο Τακλομπαν καπως την παλευα, από τοτε που ηρθα Μανιλα δεν την παλευω...Μου λειπει αφανταστα η ζωη μου στην Βορεια Κορεα, το διαμερισμα μου στην Πιονγκ Γιανγκ, η καθημερινοτητα μου εκει...Τεσπα, θα φυγω τον Ιουλιο από τις Φιλιππινες και μετα θα δουμε...
Τωρα θα λειψω 3 εβδομάδες στη Νιγηρια που πρεπει να παω στην Αμπουτζα και σε καποια αλλα μερη-και θα δουμε....

Περιμένουμε νέα σου.Έγραφες πολλά και ειδικά για άγνωστες στους πολλούς χώρες όπως η Βόρεια Κορέα και μάλιστα με μια πιο ψύχραιμη ματιά.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.947
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Συγχαρητήρια σε όλους μα κυρίως στους νικητές.
ΥΓ. 2 στα 3 κι εγώ.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Μπράβο σε όλους για το χρόνο που διαθέσατε να μας γράψετε τις εμπειρίες σας.Συγχαρητήρια και στους 3 νικητές!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Δεν μου αρεσει καθολου :( Οσο εμενα στο Σεμπου και στο Τακλομπαν καπως την παλευα, από τοτε που ηρθα Μανιλα δεν την παλευω...Μου λειπει αφανταστα η ζωη μου στην Βορεια Κορεα, το διαμερισμα μου στην Πιονγκ Γιανγκ, η καθημερινοτητα μου εκει...Τεσπα, θα φυγω τον Ιουλιο από τις Φιλιππινες και μετα θα δουμε...
Τωρα θα λειψω 3 εβδομάδες στη Νιγηρια που πρεπει να παω στην Αμπουτζα και σε καποια αλλα μερη-και θα δουμε....
Η Cebu είναι Παράδεισος. Πήγες Davao; Υπάρχει ακόμα εκεί η αψίδα έξω από τη πόλη που γράφει:"Τhe Largest city of the World' ? !!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.659
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom