Ιστορία του μήνα - Ιούνιος / Ιούλιος / Αύγουστος 2012

Ιστορία του μήνα - Ιούνιος / Ιούλιος / Αύγουστος 2012 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    27
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.434
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και ναι, έχουμε ... πολλούς νικητές!

1η θέση
Η @echo2011 με την ιστορία Ίσως το καλύτερο ταξίδι μου μέχρι σήμερα... Ιρλανδία...

2η θέση
Ο @gmavro75 με την ιστορία Η δικιά σου κοντινή Αμερική

3η θέση
Ισοβάθμησαν
Η @tsiamaloug με την ιστορία Λισσαβώνα - Μαδρίτη: Το δικό μας γαμήλιο. (...και άλλες γαστρονομικές ιστορίες)

η @sophie_3601 με την ιστορία Φινλανδία βγαλμένη από παραμύθι

ο @dimosf με την ιστορία Νάξος, εκεί που η Αριάδνη γνώρισε το Διόνυσο!

και η @Italitsa με την ιστορία
Roma...città eterna!!

Συγχαρητήρια στους νικητές και σε όλους τους συγγραφείς των ιστοριών που διαγωνίζονταν αυτόν τον μήνα!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.310
Εντάξει καλά τα πήγαμε 3/3.

Τα συγχαρητήρια φυσικά πάνε σε αυτούς που έγραψαν τις ιστορίες και όχι σε μας που ψηφίσαμε.....
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Μπραβο στους συγγραφεις νικητες και μη .
3/3 αυτη τη φορά .
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Πολλά μπράβο στους νικητές! Νάναι πάντα καλά, να κάνουν πολλά ταξίδια και να μας χαρίζουν ωραίες ιστορίες αλλά και να μας εμπνέουν για μελλοντικούς προορισμούς!
2/3 για πρώτη φορά!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Πολύ χάρηκα για την ιστορία της Ιρλανδίας και την @echo2011. Συγχαρητήρια Ελένη :)

Κι εγώ 2/3 αλλά μπράβο σε όλους τους νικητές και μη.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.728
Likes
15.102
2/3 και εγώ. Για να δούμε τι θα κάνουμε στο επόμενο τρίμηνο.

Και δεν νομίζω να αργήσει και το επόμενο, γιατί η @katkats έχει πάρει φόρα τελευταία και επανήλθε δυναμικά ο διαγωνισμός;)...θα ήθελα να της πω ευχαριστώ γιατί (όταν προλαβαίνουμε να διαβάσουμε) μας ταξιδεύουν ξανά οι ιστορίες...είτε θυμόμαστε παλιές, είτε τις διαβάζουμε για πρώτη φορά με αφορμή το διαγωνισμό...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπράβο στους νικητές αλλά και στους συμμετέχοντες.
3/3 κι από μένα (να παίξω κανά λόττο)
Θα πρότεινα να προκηρύσσονται γρήγορα οι διαγωνισμοί για να μη φτάσουμε να ψηφίζουμε το 2020 για το 2014
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.951
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Συγχαρητήρια σε όλους.
3 στα 3 για δεύτερη συνεχόμενη φορά. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.434
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και εγώ 3/3. Ήταν λίγο δύσκολο να αστοχήσεις αυτήν τη φορά ;)
Και δεν νομίζω να αργήσει και το επόμενο, γιατί η @katkats έχει πάρει φόρα τελευταία και επανήλθε δυναμικά ο διαγωνισμός;)...θα ήθελα να της πω ευχαριστώ γιατί (όταν προλαβαίνουμε να διαβάσουμε) μας ταξιδεύουν ξανά οι ιστορίες...είτε θυμόμαστε παλιές, είτε τις διαβάζουμε για πρώτη φορά με αφορμή το διαγωνισμό...
Ναι είσαι καλά @alma
Θα πρότεινα να προκηρύσσονται γρήγορα οι διαγωνισμοί για να μη φτάσουμε να ψηφίζουμε το 2020 για το 2014
Πόσο πιο γρήγορα να προκηρύσσονται; Έχουμε έναν διαγωνισμό τον μήνα αυστηρά, πλέον. Και τι πειράζει να ψηφίζουμε το 2020 για το 2016;
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου όσους ψήφισαν το πρώτο μου travelstory και μου χάρισαν ένα πόστο στην 3η θέση και φυσικά να συγχαρώ όλα τα παιδιά (νικητές και μη)!! Αυτός ο διαγωνισμός ήταν από τα αγαπημένα μου στοιχεία του φόρουμ όταν είχα παραπάνω από τον "κανονικό" ελεύθερο χρόνο και ελπίζω από τον επόμενο να μπορέσω να είμαι εδώ να διαβάζω και να ψηφίζω!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ευχαριστώ πολύ για την προτίμηση και ένα μεγάλο μπράβο σε όλους. Λόγω κάποιων υποχρεώσεων το τελευταίο διάστημα, η αφηρημάδα μου έχει βαρέσει κόκκινο, με αποτέλεσμα να ΞΕΧΑΣΩ να ψηφίσω. :(:(:(:(:(:(. Ζητώ συγνώμη απ' όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.683
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom