Αυστρία Γερμανία Ιταλία Ιταλία-Αυστρία-Γερμανία με αυτοκίνητο

Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Μπορειτε να μου πειτε μερικες πληροφοριες για αυτο το ταξιδι??π.χ. σε ποιες πολεις να παω,ξενοδοχεια κλπ.:D
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
πρεπει να πεις κάτι παραπάνω για να σε βοηθησουμε...ποσες μέρες έχεις στη διάθεση σου,τι ενδιαφέροντα έχεις,τι προτεραιότητες έχεις...είσαι τύπος των μουσειων ,της φύσης? προτιμάς μεγαλουπολεις ή μικρες πολεις ....
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
εχω στη διαθεση μου μεχρι 12 μερες.και σκεφτομαι να παω καλοκαιρι!επισης επειδη θα παω με οικογενεια θα ηθελα να δουμε μουσεια!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
δεν ξέρω αν εννοιεις δώδεκα συνολικά ,δηλαδή συμπεριλαμβάνοντας και τα δυο βράδια που θα χρειαστεις στο καραβι αρα σου μένουν 10....ή έχεις 12+2 στο καράβι...τέλος πάντων ...θα προτεινα αν δεν έχεις ξαναπαει τα ακόλουθα
2 βράδια Φλωρεντια
1 βραδυ Ινσμπρουκ
3 βραδια Μοναχο
2 βράδια Σαλσμπρουκ
2 βράδια Βερονα ή Βενετίαβενετία μάλλον θέλει 3 βραδια οποτε θα μπορουσες να κοψεις το Ινσμπρουκ περνωντας από κει και κάνοντας στάση μονο και να το κολλήσεις εδώ)
να λαβεις υπ όψιν πριν τα ωράρια άφιξης και αναχώρησης του πλοιου που θα κλεισεις,να συμβουλευτεις το via michelin για τις ακριβεις χιλιομετρικές αποστάσεις και για τις πόλεις που σου προτεινω να διαβάσεις τις απειρες πληροφοριες που υπάρχουν στο φόρουμ για την καθεμια
καλό ψάξιμο:)
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
12 μερες σε 3 χωρες,ειναι απλως για να πεις οτι πηγες,κι οχι για να δεις...
Αποτι καταλαβαινω ειναι η πρωτη σου φορα σε οδικο ταξιδι εκτος.
Οποτε η απευθυνεσαι σε ενα πρακτορειο-θα συμφωνησω με τον traveller- ή επικεντρωνεσαι σε 1 χωρα, την Ιταλια. 2 μερες θα φας στο πλοιο για Βενετια,επομενως σου μενουν 10 μερες. Παρε εναν καλο οδηγο για Ιταλια και στρωσου στο διαβασμα. Εκει θα βρεις οτι σε ενδιαφερει για να δεις. Μετα για συγκεκριμενες πληροφοριες για πολεις,θα βρεις παρα πολλα εδω μεσα...
 

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
εχω στη διαθεση μου μεχρι 12 μερες.και σκεφτομαι να παω καλοκαιρι!επισης επειδη θα παω με οικογενεια θα ηθελα να δουμε μουσεια!
Αν και γράφτηκε πριν από 4 χρόνια (και για ένα φωτογραφικό φόρουμ), είναι ακριβώς αυτό που θέλεις.
Ρίξε μια ματιά, θα βρεις πολλά χρήσιμα.

Ταξιδεύοντας και φωτογραφίζοντας στην Ευρώπη

Το ταξίδι που θέλεις να κάνεις είναι πανεύκολο, μη φοβάσαι καθόλου ακόμα και αν είσαι εντελώς άπειρος.

Για όποια απορία έχεις εδω είμαστε.


:)
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Μπορειτε να μου πειτε μερικες πληροφοριες για αυτο το ταξιδι??π.χ. σε ποιες πολεις να παω,ξενοδοχεια κλπ.:D
Ερώτηση γενική, ασαφής, αόριστη, για ένα φόρουμ εξειδικευμένο, με τόσα μέλη που να παρακαλάς να μην σου απαντήσουν όλοι, διότι θα ακούσεις χιλιάδες προτάσεις και θα τρελαθείς, με τον καθένα με δικά του ενδιαφέροντα, ιδιαιτερότητες...κλπ. Είναι σαν να ρωτάς σε αντίστοιχο φόρουμ αυτοκίνησης: "θέλω....κούρσα...ποια να πάρω???...επείγη(!!!)". Άστο καλύτερα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είσαι καλοδεχούμενος (αν και τριφυλλάκι;))
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ρε παιδια με φαγατε!ουτε μια εβδομαδα δεν εχω λογαριασμο σε αυτο το site που να ξερω πως συνεργαζεστε εσεις εδω!δεν περιμενα τετοια αντιμετωπιση παντως........:(
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ρε παιδια με φαγατε!ουτε μια εβδομαδα δεν εχω λογαριασμο σε αυτο το site που να ξερω πως συνεργαζεστε εσεις εδω!δεν περιμενα τετοια αντιμετωπιση παντως........:(
Αγαπητέ δεν σε εφαγε κανείς ... και η αντιμετωπιση μια χαρα ητανε, τοσες πληροφοριες πηρες απο dafni και Μανο ..
αλλά οταν ρωτας κατι χωρις να μπεις στο κοπο να γραψεις τι θελεις συγκεκριμενα και χωρις "ευχαριστω" και "παρακαλω" και σε 25 λεπτα :roll: μας λες οτι επειγει τι περιμενεις ;
που ειναι το επειγον , φευγεις σημερα ή αυριο ;
προσωπικα σου ζητω συγνωμη που δεν σου απαντησα αμεσως στη αοριστη ερωτηση σου...:lol:
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Μια χαρα μου απαντησαν οι πιο πολλοι και τους ευχαριστω θερμα!αλλα ok εκανα μια λαθος ερωτηση!ομως μερικοι χρηστες δεν ηταν αναγκαιο να ειρωνευονται!επισης επειδη θα ηθελα να κλεισω νωρις τα ξενοχεια διοτι ειναι πολλα γιαυτο εγραψα το επειγη!συγγνωμη παντως:roll:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Αυτο που πρεπει να εχεις υποψην σου ειναι, οτι ενα φορουμ δεν ειναι ''chat'', δηλαδη κανεις μια ερωτηση, δεν σημαινει οτι θα σου απαντηθει αμεσως, μπορει να σου απαντηθει και μετα απο 1 μερα, βδομαδα ειτε και μηνα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.205
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom