ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ

LINDA

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Γειά σας και απο μένα !!!Δεν θα μπορούσα να λείπω απο αυτη την παρέα!!!
Επειδη ειναι λίγες μέρες που επεστρεψα απο την Κωνσταντινούπολη και προσπάθώ να σύνελθω απο την ομορφιά της πόλης, θα σας συστηθώ με πιο πολλες λεπτομέρειες μόλις συνέλθω, προς το παρόν ... καλώς σας βρήκα και καλά μας ταξιδια!!!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
welcome LINDA στην παρέα του travelstories
μολις συνέλθεις βαλε μας στην μαγεία της Πόλης
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
:clap:Καλώς την περιμένουμε τις συστάσεις
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Γειά σου Linda, καλωσόρισες στην παρέα μας!!!
Περιμένουμε τα τίπς σου απο την Πόλη, καθώς κι όταν τα καταφέρεις να μας διηγηθείς για το πώς πέρασες πέρσι στην μπριγάδα στην Κούβα!!!!:clap:
 

LINDA

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
αχ ναι έχω πολύ δουλειά!
Περυσι σαν σήμερα βρισκόμουν στη Σάντα Κλάρα με αφορμή τα 41 χρόνια απο τη δολοφονία του Τσε (φέτος 42). !!!!Φοβερή εμπειρία αχ απο που να αρχισω!!!!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Λίντα καλωσήρθες στην παρέα μας!

Θαθελα να μας πεις για την Κούβα, αλλά πρώτα, ως γνωστή κατρακύλα εγώ, θα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής:

Πως πάει η Κωνσταντινούπολη από... "αξιοθέατα"???

Που κυκλοφορούν τα καλά???
 

LINDA

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Περίμενε τι ακριβως "αξιοθεατα" εννοείς?για να απαντήσω σωστά βρε παιδι μου
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Από αυτά τα αξιοθέατα που δεν αναφέρουν οι ταξιδιωτικοί οδηγοί...

Θέλω τα στέκια τους που συχνάζουν, που μένουν, πέστα μας όλα! Στέλνουμε, όπως ίσως ξέρεις, αποστολή από βδομάδα τα κορίτσια μας, ε, να τις στείλουμε διαβασμένες...
 

LINDA

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Γιατι προς μέγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα οτι οι Τούρκοι ειναι πάρα πολύ όμορφοι!!!καθαροί, περιποιημένοι και ευγενικοί!!!!!!Στην Ιστικλάλ δεν ήξερα που να προτοκοιτάξω...


(Βαγγελάκι μου, μην ακους μόνο εσένα κοίταζα)
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Linda τελείωσε με τη δουλειά σου και πες μας τα πάντα!!!Στ' αξιοθέατα φυσικά αναφέρομαι...
Μετά μπορεί αν θέλει να μας πεί κι ο Βαγγέλης τα δικά του...
 

LINDA

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Λοιπόν, κορίτσια μόλις φτασετε την Παρασκευή (γιατι εχω τις πληροφορίες μου για τα ταξιδακια σας )καντε μια βόλτα στη Ιστικλάλ. Προσοχή εχει πάρα μα πάρα πολυ κόσμο !! το λέω γιατι εμεις πηγαίναμε σαν χαζα και κοιταζαμε γύρω μας σαν παιδακια που πρωτη φορά βγηκαν απο το χώριό μας και πέφταν όλοι πάνω μας μετα διαπιστώσαμε οτι το ρευμα που κατεβαινει ειναι στα δεξια απο τις γραμμές του τραμ και αυτοί που ανεβαίνουν πηγαινουν απο αριστερά
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Λοιπόν, κορίτσια μόλις φτασετε την Παρασκευή (γιατι εχω τις πληροφορίες μου για τα ταξιδακια σας )καντε μια βόλτα στη Ιστικλάλ. Προσοχή εχει πάρα μα πάρα πολυ κόσμο !! το λέω γιατι εμεις πηγαίναμε σαν χαζα και κοιταζαμε γύρω μας σαν παιδακια που πρωτη φορά βγηκαν απο το χώριό μας και πέφταν όλοι πάνω μας μετα διαπιστώσαμε οτι το ρευμα που κατεβαινει ειναι στα δεξια απο τις γραμμές του τραμ και αυτοί που ανεβαίνουν πηγαινουν απο αριστερά
Δε νομίζω ν αντιμετωπίσουμε τέτοιο πρόβλημα,αφού θα τη δούμε απο ψηλά απ το ελικόπτερο...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom