ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ily

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΗΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..
καλησπέρα σας και καλως σας βρηκα!!σας ανακαλυψα τυχαια απο το google γιατι ψαχνομαι και εγω!!αν μπορειτε να με βοηθησετε θα χαρω παρα πολυ!θελω να παω με τον φιλο μου σε ενα νησι το καλοκαιρι για καμπινγκ αλλα οχι οργανωμενα..σκεφτηκα την γαυδο ομως ειναι πολυ μακρια..το φανταζομαι καπως..η θαλασσα και εγω(ενα πραγμα ;)).ειδα πως σε ενα αλλο παιδι του λεγατε για σκιαθο..δν εχω παει ποτε!οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ :p
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως την!καλως ορισες!
αφου δεν θες καραβι εγω θα προτεινα να πηγαινες στην πελοππονησο καπου για καμπινγκ.
βρες πρωτα το μερος που θα θες και μετα αρχιζουμε να σου λεμε μερη για να κατασκηνωσεις!
καλη αρχη!
παντως η γαυδος ειναι φοβερη......και το καραβακι κανει μια-μιαμιση ωρα να παει αν το αντεχεις......
 
  • Like
Reactions: ily
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες κι από μένα!για κάμπινγκ δεν ξέρω να σε καθοδηγήσω,αλλά είμαι βέβαιη ότι θα βρεθούν πολλοί φίλοι εδω που ήρθες για να σου δώσουν πληροφορίες......
και πάλι καλώς όρισες και καλά ταξίδια!
 
  • Like
Reactions: ily

ily

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΗΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..
καλως την!καλως ορισες!
αφου δεν θες καραβι εγω θα προτεινα να πηγαινες στην πελοππονησο καπου για καμπινγκ.
βρες πρωτα το μερος που θα θες και μετα αρχιζουμε να σου λεμε μερη για να κατασκηνωσεις!
καλη αρχη!
παντως η γαυδος ειναι φοβερη......και το καραβακι κανει μια-μιαμιση ωρα να παει αν το αντεχεις......
δεν ειναι θεμα πλοιου δεν εχω προβλημα..απλα ειναι μακρυα 9ωρες μεχρι τα χανια,αλλες 2,5 μεχρι τα σφακια και μετα καραβακι :shock: !!!πελλοπονησο λες καμμια ελαφονησο???θα ηθελα περισσοτερο καποιο νησι αλλα να επιτρεπουν το ελευθερο καμπινγκ..!!!ομως νησι κανα τετραωρο!!!:p ευχαριστω παντως και για την ιδεα της πελοποννησου!!!
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Καλώς ήρθες!Το μοναδικό νησί που έχω κάνει ελεύθερο camping είναι η Αστυπάλαια,κι αυτό πριν 8 χρόνια.Ήταν πολύ όμορφα.
Δυστυχώς δεν ξέρω τι συνθήκες επικρατούν πλέον στο νησί καθώς τα τελευταία χρόνια μαζεύει αρκετό κόσμο και έχουν φτιαχτεί πολλοί δρόμοι που τότε ήταν χωματόδρομοι και σου έδιναν την δυνατότητα να είσαι μόνος σου σε πολύ όμορφες παραλίες.
 

zenio

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ευξεινος ποντος
φιλε μου αποτι καταλαβα θες χυμα καταστασεις
ψαξτο για σαμοθρακη,δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει 1000 ιστοριες,εχω αρκετα φιλαρακια που εχουν παει κ πανε καθε χρονο

μπορω να σου δωσω πληροφοριες αλλα καλυτερα να μιλησει καποιος που εχει παει,
εχω δει φωτογραφιες κ για τετοια κατασταση ειναι οτι πρεπει
 

Βρασιλεία

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλώς ήρθες!Το μοναδικό νησί που έχω κάνει ελεύθερο camping είναι η Αστυπάλαια,κι αυτό πριν 8 χρόνια.Ήταν πολύ όμορφα.
Δυστυχώς δεν ξέρω τι συνθήκες επικρατούν πλέον στο νησί καθώς τα τελευταία χρόνια μαζεύει αρκετό κόσμο και έχουν φτιαχτεί πολλοί δρόμοι που τότε ήταν χωματόδρομοι και σου έδιναν την δυνατότητα να είσαι μόνος σου σε πολύ όμορφες παραλίες.
gyristroula καλησπέρα! θα ήθελα να σε ρωτήσω, σε ποια παραλία είχες κάνει ελέυθερο στην Αστυπάλαια;; και ποια-οιες προσφέρονται γενικά; Ευχαριστώ πολύ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.158
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom