Κέρκυρα Κέρκυρα εντυπώσεις

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Πες εσυ παιδι μου tips. καλυτερα θαναι!!:clap:
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Βρε παιδια,το ρωτησα & σε αλλη συζητηση αλλα δεν ειδα απαντηση,για να μου πει λοιπον οποιος μπορει παρακαλω,θελω να παρω στη βαλιτσα μου σιδερο ταξιδιου,θα χω προβλημα στον ελενχο αποσκευων?:roll:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Βρε παιδια,το ρωτησα & σε αλλη συζητηση αλλα δεν ειδα απαντηση,για να μου πει λοιπον οποιος μπορει παρακαλω,θελω να παρω στη βαλιτσα μου σιδερο ταξιδιου,θα χω προβλημα στον ελενχο αποσκευων?:roll:
Οχι!!!!Παντα παιρνω χωρις προβλημα.
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Λοιπον παιδια,πλησιαζει η μερα που θα χαρω παλι το νησι μου,θυμηθηκα μια πολυ σουπερ παραλια,μικρη & απομονωμενη!Πηγαμε πρωτα στον Αγιο Γεωργιο παγων,την παραλια,& απο εκει με θαλασσιο ποδηλατο περασαμε απεναντι(καναμε κανενα μισαωρο,στο χαλαρο ομως).Ειναι δυο κολλητες παραλιες,μικρουλες αλλα τοσο ησυχες......μπορεις να πας απ οτι ξερω,και με τα ποδια,απο ενα μονοπατι που ξεκιναει απο το χωριο Αφιωνας,αλλα ειναι μακρυουτσικα.Θα σας αρεσει πολυ αν μπορεσετε να πατε!:lol:
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Meli,πως παει η ζεστη στο νησι?Κοσμος,μπολικος η νορμαλ?Ρε γαμωτο,βλεπω τον καιρο για την αλλη εβδομαδα που ερχομαι & δειχνει κατι συννεφιες,αερα κτλ.......λες???:roll:
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Τι εγινε βρε παιδια?Sapienza,Bahari,tripdremer,πως παει στο νησι??Καλα η meli πρεπει να την εχει "κανει" για διακοπουλες......!:haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Τι εγινε βρε παιδια?Sapienza,Bahari,tripdremer,πως παει στο νησι??Καλα η meli πρεπει να την εχει "κανει" για διακοπουλες......!:haha:
Μακάρι να ήξερα τι γίνεται στο νησί "μας". Φέτος δεν πρόκειται να πάω καθόλου το καλοκαίρι προς τα κει :(
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Κριμα βρε bahari,πως θα περασει το καλοκαιρι χωρις την "μυρωδια" της??:roll:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Τι εγινε βρε παιδια?Sapienza,Bahari,tripdremer,πως παει στο νησι??Καλα η meli πρεπει να την εχει "κανει" για διακοπουλες......!:haha:

Σήμερα πάντως ρίχνει καρέκλες!!Έχει ξεκινήσει απο χτες...Και ξέρετε πώς είναι όταν βρέχει στην Κέρκυρα...
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
......οχι ρε γαμωτο!!Αυριο ερχομαι & ειδα στο internet οτι μεχρι Παρασκευη εχει συννεφια & βροχη......ουφφ:(
 
Μηνύματα
781
Likes
629
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Σήμερα πάντως έφτιαξε αρκετά ο καιρός. Παραμένει βέβαια τρελός (λιακάδα με ταυτόχρονο ψιλόβροχο) αλλά παλεύεται. Και δείχνει να φτιάχνει ακόμη περισσότερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.498
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom