Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
δεν παρεξηγούμαι,εγώ σιχαίνομαι,ούτε προτρέπω άλλον.Εσύ,οι άλλοι μην τους σιχαίνεστε.
Δεν εννοώ "εσύ σιχαίνεσαι το σπανακόρυζο αλλά εμένα μ' αρέσει", μην το ευτελίζεις.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.730
Likes
15.115
Θαύμα-θαύμα.
http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231398363
Μετά μου λένε δεν ήξερε.

Αν δεν ήξερε δεν θα παντρευόταν άντρα τόσες δεκαετίες μεγαλύτερο και μάλιστα παντρεμένο όταν τον γνώρισε.....

Αχ τι πάθαμε με αυτή την ιστορία. Όλα τα κουτσομπολιά του Άκη μάθαμε.:D Μέχρι ότι έσπρωχνε την πρώτη του γυναίκα από τα σκαλιά φωνάζοντας "χώρισε τον γριά Γερμανίδα" , σύμφωνα με τις μαρτυρίες των υπολοίπων ενοίκων, γράφτηκε σε καμπόσες εφημερίδες τότε που έγινε η σύλληψη και το σκάνδαλο.

Φυσικά δεν διώκεται γιατί ήθελε τόσο τον Άκη,σαν λουκουμάκι,αλλά γιατί γνώριζε και έκανε χρήση των κλεμμένων....αυτή που δεν ήξερε είπαμε.....
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Τωρα που βγηκε λιγο εξω....ξελαμπικαρισε φαινεται.Τωρα η τον αντρα της θα δωσει-δυσκολο το κοβω,περιμενει τη κληρονομια του-η αλλους....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.397
Likes
14.348
Πήγε και στις ΗΠΑ ο Καμμένος και είχε και δείπνο με τον μίστερ Lockheed. Μάλλον δε συζήτησαν για το νέο βίντεο κλιπ της Lady Gaga. Ευγε, 200 για την ανθρωπιστική κρίση, 500 για τα αεροπλάνα που κάνουν... υποβρύχιο πόλεμο και είναι πιο παλιά από μένα... Λιτός βίος, λιτός μίζος ένα και το αυτό.
«Πιστεύουμε ότι είναι αναγκαίο να φύγουμε από το εξοπλιστικό μοντέλο του παρελθόντος και να σχεδιάσουμε την αποτρεπτική ικανότητα των Ενόπλων Δυνάμεων σε μια νέα βάση που να λαμβάνει υπόψη τη δυσχερή οικονομική πραγματικότητα».

Δηλώσεις Αλέξη Τσίπρα σε επίσκεψη στο Πεντάγωνο(υπουργός Αβραμόπουλος) πρίν μερικούς μήνες.

Τότε όμως δεν είχε ανάγκη η δεν υπολόγιζε τον στρατηγό Πάνο.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.060
Likes
41.243
«Πιστεύουμε ότι είναι αναγκαίο να φύγουμε από το εξοπλιστικό μοντέλο του παρελθόντος και να σχεδιάσουμε την αποτρεπτική ικανότητα των Ενόπλων Δυνάμεων σε μια νέα βάση που να λαμβάνει υπόψη τη δυσχερή οικονομική πραγματικότητα».

Δηλώσεις Αλέξη Τσίπρα σε επίσκεψη στο Πεντάγωνο πρίν μερικούς μήνες.

Τότε όμως δεν είχε ανάγκη η δεν υπολόγιζε τον στρατηγό Πάνο.
Ή απλώς mind the gap μεταξύ αριστεράς και ΣΥΡΙΖΑ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δεν ξέρω τι ήξερε και τι έλεγε ο Τσίπρας γι' αυτό το ζήτημα αλλά για το ναυτικό τα P3 είναι αναγκαία, υπάρχει ήδη προσωπικό και ανταλλακτικά για το συγκεκριμένο τύπο οπότε η αναβάθμιση είναι συμφερότερη, θα γίνει και εδώ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.294
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom