Καλησπέρα κι από μένα! :)

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
Τυχαία σας ανακάλυψα και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον το site κι έτσι αποφάσισα να συμμετάσχω κι εγώ!
Έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια στο εξωτερικό αλλά έστω κι αυτά ήταν για μένα εμπειρίες ζωής και φιλοδοξώ να γυρίσω όλο τον κόσμο! Καλά ταξίδια σε όλους! :D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Welcome to the club!

Καλα ταξιδια να εχεις!

Σε λιγο θα ερθουν και οι πορτοκαλαδες να συνοδευσουν τα κουλουρακια!
 

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
Καλώς σας βρήκα! Ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή και τα κεράσματα!
Βλέπω έχετε κάνει και οι δύο μπόλικα ταξιδάκια, πολύ χαίρομαι και ζηλεύω επίσης! (με την καλή έννοια πάντα) :)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Γειά σου Donia, Καλώς ήρθες στο travelstories.
Έφτιαξε κουλουράκια η renata για να σε υποδεχτεί αλλά δεν σκέφτεται και εμάς που πεινάμε αυτές τις δύσκολες ώρες!


 

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
Γεια σου marydim καλώς σας βρήκα και κουράγιο με την πείνα και τους πειρασμούς της renata :)
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα,καλώς όρισες και σου εύχομαι περισσότερα ταξίδια στο μέλλον ό,που επιθυμείς!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλώς την Donia με το καλύτερο όνειρο. εύχομαι να πραγματοποιηθεί σύντομα. κι αν όχι εδώ θα πάρεις πολλές γεύσεις Καραιβικής.
να σε γράψουμε στους Λατίνους;;;;
 

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
ναι νομίζω πως εκεί ανήκω..παρ'όλο που θέλω να πάω παντού,τα τροπικά μέρη, οι λευκές αμμουδιές, οι φοίνικες και τα διάφανα γαλάζια νερά πάντα με ελκύουν περισσοτερο! :)

υ.γ: Μόλις είδα τον χάρτη σου και σοκαρίστικα!!!!!! Μπράβο είσαι πολύ τυχερός άνθρωπος! Υποθέτω έχεις γράψει πολλά για τα μέρη που έχεις επισκεφτεί και ανυπομονώ να τα διαβάσω όπως και τις ιστορίες όλων. είναι τόσα πολλα που δε ξέρω απο που ν αρχίσω!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ναι νομίζω πως εκεί ανήκω..παρ'όλο που θέλω να πάω παντού,τα τροπικά μέρη, οι λευκές αμμουδιές, οι φοίνικες και τα διάφανα γαλάζια νερά πάντα με ελκύουν περισσοτερο! :)

υ.γ: Μόλις είδα τον χάρτη σου και σοκαρίστικα!!!!!! Μπράβο είσαι πολύ τυχερός άνθρωπος! Υποθέτω έχεις γράψει πολλά για τα μέρη που έχεις επισκεφτεί και ανυπομονώ να τα διαβάσω όπως και τις ιστορίες όλων. είναι τόσα πολλα που δε ξέρω απο που ν αρχίσω!
θα βρεις ένα "ύμνο" για την Καραϊβική στην ιστορία "ο γύρος του κόσμου". φυσικά και αλλού υπάρχουν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.527
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom