Καλησπέρα

islascanarias

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα και απο μένα,

εν ολίγοις δουλεύω σε τουριστικη αλυσιδα Ισπανικών συμφερόντων με ξενοδοχεία ανα τον κοσμο και την Ελλάδα και φυσικα ταξιδεύω λόγω δουλειας -και όχι μονο- οπότε ήρθα μαλλον στο κατάλληλο φορουμ! :haha:

Ολες οι φωτογραφιες εδω ειναι φοβερές, τωρα ψαχνω πως να ανεβασω και μερικες δικες μου!

Hasta pronto!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες!! Έχω να δηλώσω ότι το username σου είναι άκρως προκλητικό και ανέμενε "πέσιμο" από τους μανιακούς του φόρουμ :LOL:

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είσαι το πρώτο μέλος του φόρουμ που απασχολείται επαγγελματικά στον τομέα αυτό, οπότε κερνάμε (μπας και τσιμπήσουμε κανά φτηνό τίκετ :bleh: ).

Και πάλι ένα θερμό :welcome2:
 

islascanarias

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες!! Έχω να δηλώσω ότι το username σου είναι άκρως προκλητικό και ανέμενε "πέσιμο" από τους μανιακούς του φόρουμ :LOL:

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είσαι το πρώτο μέλος του φόρουμ που απασχολείται επαγγελματικά στον τομέα αυτό, οπότε κερνάμε (μπας και τσιμπήσουμε κανά φτηνό τίκετ :bleh: ).

Και πάλι ένα θερμό :welcome2:
Thanx. Το ονομα ειναι απο κει που δουλεψα/εζησα 2 απο τα χρονια της 34χρονης ζωης μου (για την ξενοδοχειακη εταιρια που ανεφερα πιο πανω)! :D Το χρησιμοποιω γενικως σαν i.d. στο δικτυο και δε το αλλαζω με τιποτα!!! Οσο για δωμάτια (όχι τικετς) σε καλες τιμες, όποτε και οπου θέτε!!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
:welcome2:
Οπότε πήγαινε εδώ και αν δεν έχει την πόλη που θέλεις ζήτα από τον admin να σου ανοίξει ένα χώρο.
Περιμένουμε τις φωτογραφίες και τα κείμενα σου.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:Aρη:welcome2:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.431
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωs ηρθεs Αρη!:D
Σε ποια μερη εχειs ταξιδεψει? Να υποθεσω σε ισπανοφωνα?Τυπου Λατινικη Αμερικη και να λιποθυμησω?

Οσο για δωματιο μια που το λεs , βρεs μου ενα στο Μπορακαι (Φιλιππινεs)για 5 νυχτεs το Μαρτιο..:bleh:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Σιγά ρε λυσσάρηδες που ζητήσατε ήδη 100 χάρες. Θα το τρομάξετε το παλληκάρι.
Καλωσόρισες Αρη, υπάρχει κανένα δωμάτιο με θέα στο Καρπενislas ?
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Καλώς τον...
Φίλε, την πάτησες!!!Ανέφερες ότι έχεις ταξιδιωτικές προσβάσεις σε πορωμένους ταξιδιώτες. Ετοιμάσου να δεχτείς καταιγισμό επιθυμιών, αιτημάτων και ερωτήσεων σχετικά με τις γνώσεις σου. Αλήθεια, γράψε μας που έχεις πάει να έχουμε μια άλφα ιδέα (τι να σου ζητήσουμε!!!!)...
 

islascanarias

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς τον...
Φίλε, την πάτησες!!!Ανέφερες ότι έχεις ταξιδιωτικές προσβάσεις σε πορωμένους ταξιδιώτες. Ετοιμάσου να δεχτείς καταιγισμό επιθυμιών, αιτημάτων και ερωτήσεων σχετικά με τις γνώσεις σου. Αλήθεια, γράψε μας που έχεις πάει να έχουμε μια άλφα ιδέα (τι να σου ζητήσουμε!!!!)...
Χαχα μακαρι να ειχα τοσες ακρες να πηγαινα κ γω. Δε θεωρω spaming/διαφημιση να δωσω το link της εταιρειας που δουλευω μιας και δεν ειμαι ο ιδιοκτητης και αφου δουλευουμε κυριως με γκρουπ απο tour operators (π.χ. Thomas Cook, κτλπ.). :haha:

http://www.iberostar.com

Στο drop μενου εχει τα ξενοδοχεια που διαχειριζεται ανα τον κοσμο, και στην Ελλαδα.

Οσον αφορα τα μερη που εχω επισκευτει επαγγελματικα δεν ειναι και τοσο δραματικα, εκτος απο τα Καναρια Νησια που δουλευα, Μαγιορκα συνηθως πηγαινουμε για σεμιναρια καθε χρονο (ειναι τα κεντρικα εκει) και εκατσε και ενα Μεξικο περσυ αλλα μονο για 3 μερες (ναι καλα εγραψα, τρεις μερες...!). Ειδικοτερα για τη δουλεια που κανω ταξιδευω Ελλαδα κυριως Κερκυρα, Ζακυνθο, Ροδο, Κω και Ρεθυμνο (η βαση ειναι Αγιο Νικολαο Κρητης). Στο επομενο τριπ θα βαλω φωτο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.131
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom