Καλησπερα!

despina33

Member
Καλησπέρα σε όλους!Ονομάζομαι Δεσποινα και ειμαι (σχεδον) καινούργια στην ομορφη παρέα σας μιας και εχω γραφτει εδω και λιγο καιρο.!
Είμαι 17 και ονειρο μου ειναι να κανω οσα περισσοτερα ταξιδια μπορω γιατι θελω να γνωρισω καινουργιους ανθρωπους, τοπους, κουλτουρες κτλ!
Eπισης εχω παθος με την φωτογραφια και τα ζωα οποτε μπορω να τα συνδυάσω ολα μαζι :D
Ως τωρα δεν εχω κανει καποιο ταξιδι εκτος Ελλαδας οποτε περιμενω πως και πως να κλεισω τα 18 να κανω την μεγαλη αρχη! :D
Μεχρι τοτε θα συνεχισω να διαβαζω τις υπεροχες ιστοριες σας καθε μερα :)
 

alma

Member
Καλώς όρισες.Μην ανησυχείς είσαι μικρή ακόμα,έχεις καιρό για πολλά ταξίδια.Καλή αρχή.

Α, μην ξεχάσω.Σε καλωσορίζουν επίσης ο makig και οι ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ.;)
 

makisg

Member
Δέσποινα σε καλωσορίζω στο φόρουμ και σου εύχομαι πολλά -πολλά ταξίδια.
(alma σ'ευχαριστώ για το εκ μέρους μου παραπάνω καλωσόρισμα της Δέσποινας,να ξέρω όταν θα λείπω θα σε αφήνω στο ......πόδι μου.):bleh::bleh:
τώρα το αν θα ακολουθήσουν οι ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ ποσώς μας ενδιαφέρει.:haha:
 

karfitsa

Member
Καλως ορισες και απο εμας. Αlma μη δινεις πολυ θαρρος στον κυριο γιατι θα καβαλησει το καλαμι..:bleh:
Δέσποινα σε καλωσορίζω στο φόρουμ και σου εύχομαι πολλά -πολλά ταξίδια.
(alma σ'ευχαριστώ για το εκ μέρους μου παραπάνω καλωσόρισμα της Δέσποινας,να ξέρω όταν θα λείπω θα σε αφήνω στο ......πόδι μου.):bleh::bleh:
τώρα το αν θα ακολουθήσουν οι ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ ποσώς μας ενδιαφέρει.:haha:
Στις δυσκολες ωρες που διανυωμεν,ως χωρα και ως ανθρωποι,εισαστε οαση γελιου......σας ευχαριστω...:clap::clap::clap:
 

Mimia

Member
Καλωσόρισες Δεσποινα, κι από μενα :) εισαι μικρη ακόμη και μπράβο που το'χεις πάρει τόσο ζεστα το θέμα... Βλέπω έχεις και μεγάλους στόχους...Αντε με το καλό, καλά ταξίδια ;-)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.533
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top