Καλησπερα!

despina33

Member
Μηνύματα
23
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Καλησπέρα σε όλους!Ονομάζομαι Δεσποινα και ειμαι (σχεδον) καινούργια στην ομορφη παρέα σας μιας και εχω γραφτει εδω και λιγο καιρο.!
Είμαι 17 και ονειρο μου ειναι να κανω οσα περισσοτερα ταξιδια μπορω γιατι θελω να γνωρισω καινουργιους ανθρωπους, τοπους, κουλτουρες κτλ!
Eπισης εχω παθος με την φωτογραφια και τα ζωα οποτε μπορω να τα συνδυάσω ολα μαζι :D
Ως τωρα δεν εχω κανει καποιο ταξιδι εκτος Ελλαδας οποτε περιμενω πως και πως να κλεισω τα 18 να κανω την μεγαλη αρχη! :D
Μεχρι τοτε θα συνεχισω να διαβαζω τις υπεροχες ιστοριες σας καθε μερα :)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.756
Likes
15.264
Καλώς όρισες.Μην ανησυχείς είσαι μικρή ακόμα,έχεις καιρό για πολλά ταξίδια.Καλή αρχή.

Α, μην ξεχάσω.Σε καλωσορίζουν επίσης ο makig και οι ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ.;)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.786
Likes
15.589
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Δέσποινα σε καλωσορίζω στο φόρουμ και σου εύχομαι πολλά -πολλά ταξίδια.
(alma σ'ευχαριστώ για το εκ μέρους μου παραπάνω καλωσόρισμα της Δέσποινας,να ξέρω όταν θα λείπω θα σε αφήνω στο ......πόδι μου.):bleh::bleh:
τώρα το αν θα ακολουθήσουν οι ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ ποσώς μας ενδιαφέρει.:haha:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες και απο εμας. Αlma μη δινεις πολυ θαρρος στον κυριο γιατι θα καβαλησει το καλαμι..:bleh:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ορισες και απο εμας. Αlma μη δινεις πολυ θαρρος στον κυριο γιατι θα καβαλησει το καλαμι..:bleh:
Δέσποινα σε καλωσορίζω στο φόρουμ και σου εύχομαι πολλά -πολλά ταξίδια.
(alma σ'ευχαριστώ για το εκ μέρους μου παραπάνω καλωσόρισμα της Δέσποινας,να ξέρω όταν θα λείπω θα σε αφήνω στο ......πόδι μου.):bleh::bleh:
τώρα το αν θα ακολουθήσουν οι ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ ποσώς μας ενδιαφέρει.:haha:
Στις δυσκολες ωρες που διανυωμεν,ως χωρα και ως ανθρωποι,εισαστε οαση γελιου......σας ευχαριστω...:clap::clap::clap:
 

Mimia

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Παντού
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλωσόρισες Δεσποινα, κι από μενα :) εισαι μικρη ακόμη και μπράβο που το'χεις πάρει τόσο ζεστα το θέμα... Βλέπω έχεις και μεγάλους στόχους...Αντε με το καλό, καλά ταξίδια ;-)
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
Πραγματιι εισαι μικρη ακομαα..και εχεις να κανεις ταξιδια στη ζωη σου!!:) οποτε ορεξη να εχεις...>:):)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.325
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom