Καλως ηρθες Ουαλε!

Oualos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
πω πω, τι γίνεται εδώ ρε παιδιά.. τι δυνατή παρέα είναι αυτή..!! καλά περνάτε εσείς..!! καλώς σας βρήκα λοιπόν! να περνάτε καλά κ να κάνετε πολλά ταξίδια! εγω θα προσπαθήσω να τιμάω το φόρουμ, αν κ είναι λίγο δύσκολο γιατί όπως πολύ σωστά είπε η χρήστης Mariath κάποιος πρέπει να προσέχει τον Ορεστάκο..:)

θα τα ξαναπούμε, φιλιά σε όλους!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ωχ καλά, σας βλέπω με διαφορετικά pc, σε διαφορετικά δωμάτια να ανταλλάζετε Προσωπικά Μηνύματα μέσω travelstories!! Άντε σύντομα και με παιδικό laptop για τον μικρό! :haha:
Καλε, μαντης εισαι! Χθες του εστειλα ενα πμ, αλλα δεν εχει ακομα τα απαιτουμενα μηνυματα για να απαντησει!:haha:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Welcome και από εμένα! :D
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ναι βρε Getxo, αλλα γυρναει στις 5 απο τη δουλεια! Με τετοιους κολλημενους με τα ταξιδια γονεις, βλεπω και το μικρο αντι για σοκολατες και καραμελες να ζηταει διημερα στην Ευρωπη! :)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Ναι βρε Getxo, αλλα γυρναει στις 5 απο τη δουλεια! Με τετοιους κολλημενους με τα ταξιδια γονεις, βλεπω και το μικρο αντι για σοκολατες και καραμελες να ζηταει διημερα στην Ευρωπη! :)

Αχινε,μπορει να σου ζηταει σοκολατες απο Βρυξελες αρα θα συνδιαζει και τα δυο: σοκολατες και ταξιδι!

Αντε παιδια να σας ζησει ο μπομπιρας!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
χεχε! welcome ουαλέ!!!

να χαίρεσαι την αχινούλα και το μπόμπιρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.617
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom