Καλως σας βρηκα!!!

zou

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
γεια σε ολους!!! :D
διαβαζω τις ιστοριες σας το τελευταιο διαστημα εξαιτιας ανωτερης δυναμης που με αναγκασε να μεινω για λιγο καιρο στο σπιτι και ομολογω οτι τις καταδιασκεδασα.
-καποιες ιστοριες τις βρηκα εξαιρετικα διασκεδαστικες -γελασα πολυ με τις περιπετειες συγκεκριμενης φιλης στο Μαροκο, στην ινδια και στην Ταυλανδη
-καποιες εξαιρετικα διαφωτιστικες -δεν εχω παει Μπανγκοκ, Περου ή Ιραν αλλα εχω μια πολυ καλη ιδεα πως θα ειναι εκει πλεον και ευχαριστω πολυ τα μελη που κρατησαν τοσο λεπτομερεις σημειωσεις και με ταξιδεψαν μαζι τους
-καποιες ιστοριες ήταν μαλλον ασαφεις - λιγα λογια και οτι καταλαβατε
-καποιες ιστοριες πραγματικα εξωπραγματικες- φιλος ταξιδευει στην Ουκρανια φιλοξενουμενος της οικιακης βοηθου των γονιων του !!!
αλλα ολες οι ιστοριες ειχαν κατι και με κρατησαν σε ενδιαφερον.

Μου αρεσει παρα πολυ να ταξιδευω αλλα δεν εχω τοσο καλη μνημη ωστε να συγκρατω τοσες λεπτομερειες οσες εσεις οποτε προειδοποιω οτι οι ιστοριες μου μαλλαν θα ανηκουν στην τριτη κατηγορια που χλευασα τοσο επιπολαια παραπανω.

Πριν ευχηθω καλα ταξιδια σε ολους, θα ηθελα να κανω μια μικρη παρατηρηση για το site οτι δυστυχως ειναι εξαιρετικα αργο στην πλοηγηση στις σελιδες -πιθανον λογω της υπαρξης εικονων δεν ξερω.Ειναι ενα θεμα που θα πρεπει να δει και ο administrator/.
 

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
καλώς ήρθες, να είσαι καλά και να έχεις απολαυστικά ταξίδια!:p
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ωρα είναι να μας πεις PhysioDuck, ότι η Zou είναι η τρίτη σου ξαδελφη απο το σοι της μαμάς σου!!!!
Zou, καλώς όρισες....
 

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ταξίδι-Όνειρο
Warwick, NY
Άστα, άστα.

Μου δώσανε και μια μηχανή και με αποχαιρέτησαν με 4 λέξεις...




ΟΣΟ

ΠΙΟ

ΜΑΚΡΙΑ

ΜΠΟΡΕΙΣ.

:D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τι λες βρε ξάδερφε? Σε στείλανε δηλαδή στην ....Γυάρο?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.959
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
1.απαγορεύονται τα κεφαλαία.
2.το site παει σφαίρα (να ελέγξεις την σύνδεσή σου και να αδειάσεις τα σκουπίδια απο το pc σου.
3.υπάρχει ποικιλία στις ιστορίες έτσι για όλα τα μυαλά!
4.καλώς ήρθες και καλή παραμονή στον πλανήτη μας!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom