Καλως σας βρηκα!!!

paparouna

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ!!
Καλησπερα και καλως σας βρηκα!!!Ειμαι η Έλενα και ειμαι ιδιοκτητρια ενοικιαζομενων παραθαλλασιων καταλυμματων στην περιοχη της Ναυπακτου!!Παρακολουθω το forum εδω και αρκετο καιρο και μπορω να πω πως μ΄εχει ενθουσιασει!Βρηκα λοιπον την ευκαιρια να εγγραφω κιολας προκειμενου να μπορω κι εγω να λαμβανω μερος σε συζητησεις, ψηφοφοριες αλλα και να απολαμβανω γενικοτερα τα οφελη της παρεας σας!!!! Κι επι τη ευκαιρια, κανω και μια προσφορα γνωριμιας -20% για οποιον ενδιαφερεται για καποια κρατηση στα καταλύμματά μου για όλο το χρόνο!! Πληροφοριες θα παρεχονται μεσω πμ. Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!Και παλι καλως σας βρηκα!!!:D
 
Μηνύματα
2.494
Likes
3.203
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες στην παρέα μας paparoyna!ζείς σε μιά πολύ γραφική πόλη,είχα την τύχη να την επισκεφτώ πρίν από.....15 χρόνια,δυστυχώς είναι αρκετά μακρυά από την πόλη μου τη θεσνίκη κι έτσι δεν έτυχε να ξανάρθω.....,ευχαριστούμε για την προσφορά,θα σ έχουμε υπόψην,καλά ταξίδια να σου ευχηθώ,καλά να περνάς!
 

paparouna

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ!!
Σ΄ευχαριστω κι εγω κουκλα μου!Κι εσυ ομως ζεις σε μια πανεμορφη πολη που απ΄οσο ξερω βγαζει και πολυ ¨καλα¨ παιδια!Πραγματικα, οι βορειοι ανθρωποι εχουν νομιζω κατι το διαφορετικο στο χαρακτηρα τους...Ειναι ανοιχτοκαρδοι κι ευχαριστοι πολυ!Τουλαχιστον ετσι ειναι καποιοι που εχω γνωρισει και απο Θεσσαλονικη και απο Αλεξανδρουπολη!!:)
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Καλώς όρισες Έλενα :welcome: και καλές δουλειές σου εύχομαι!:lol:
Στις επόμενες διακοπές μου Ελλάδα θα σε προτιμήσω.Παρεπιπτόντως,αληθεύει η ιστορία-θρύλος με τον Αϊ Γιώργη της Ναυπάκτου?Την άκουσα πρίν 9 χρόνια απο ένα παιδί απο κεί και ανατρίχιασα!:eek:
 

paparouna

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ!!
Σ' ευχαριστω πολυ φιλε μου!Θα χαρω πολυ να σ' εξυπηρετησω! Όσον αφορα για το θρυλο, πολλα λεγονται, πολλα ακουγωνται κι ομως στην ουσια ολα αποτελουν ενα μυστηριο...Γι΄αυτο αλλωστε και η πολη της Ναυπακτου κρυβει μια νοσταλγια αλλα κι εναν ερωτισμο συναμα! Όποιος την επισκεφτεται, λενε οι φημες, την ερωτευεται για παντα...:cool::cool::cool:
 

MarilenaAth

Member
Μηνύματα
121
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...
Καλωσόρισες Ελενα και απο μένα!!!
Εγω κατάγομαι απο τα Νότια μέρη...την Κρήτη!!! Ελπίζω κάτι καλό να έχεις ακούσει και για μας τα Κρητικόπουλα :bleh:
Δυστηχώς δεν έχω επισκευτεί ποτέ τα μέρη σου αλλα ελπίζω να το κάνω κάποια
στιγμή και ας μείνω για πάντα ερωτευμένη!!! :p
Καλά ταξίδια σου εύχομαι και καλό καλοκαίρι....
Μαριλενα
 

paparouna

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ!!
Καλως σε βρηκα!!Την Κρητη την αγαπαω πολυ και ειδικα τα Χανια!Ανυπομονω να ξαναπαω!
 

Christina

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος και Ταυλάνδη
Καλώς ήρθες Paparouna! Και γω ειμαι βέβαια νέο μέλος αλλά μου άρεσε πολύ το nickname σου και ήθελα να στο πώ! Δεν έχω έρθει ποτέ Ναύπακτο αλλά όταν 8α έρθω σε σένα θα μείνω....που έχεις και ωραίο όνομα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.898
Μέλη
38.983
Νεότερο μέλος
mulder

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom