Καλύτερος-η Έλληνας τραγουδιστής

anna 10

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
ποιον θεωρειτε εσεισ τον κλητερο η την καλητερη.για μενα κορυφη απο γυναικεσ η αρβανιτακη και απο αντρεσ κοτσιρασ.
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Με κριτήριο την φωνή,λατρεύω τον Μητροπάνο και τις Γαλάνη-Τσανακλίδου.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
η Ελευθερία Αρβανιτάκη

και Νίκος Παπάζογλου

Δεν είναι ομως οι μόνοι. Θα μπορούσα να απαριθμήσω άλλα 5 ζευγάρια.
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Απο γυναικες Χαρις Αλεξιου (και φυσικα η αποδημησασα Βικυ Μοσχολιου). Και η Μαρινελα με την εκπληκτικη της σκηνικη παρουσια.
Απο αντρες Μητροπανος, Παπαζογλου και Θαλασσινος.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Από γυναίκες η γυναίκα ποδοσφαιρίστρια. Από άνδρες ο Ρακιτζής νομίζω πως είναι πιο παρατράγουδο κι από τον Ντουρίμ τον αισθησιακό χορευτή και αξίζουν ένα βωμό οι οπαδοί του που τον ανέχονται από την εποχή του "Εγώ κι ο Πουφ" (τρελό βιντεοκλίπ) και το "Είσαι σαν κουνέλι, μα γλυκιά σαν μέλι" (γιατί όχι είσαι σαν ουροκοτάγκος μα διατητικός σαν ντάκος; ).

Στα σοβαρά, η φωνή δε με αφορά τόσο όσο ο στίχος. Οπότε θα έπαιρνα Βασιλάκη (ζούμε για να σ' ακούμε), Σιδηρόπουλο, Τζιμάκο (μουσική ιδιοφυία κατ' εμέ, αδικεί τον εαυτό του, είναι ΤΟ ταλέντο ο άνθρωπος, μουσικά σκηνικά και στιχουργικά) Αγγελάκα και Αλκίνοο. Από γυναίκες δε νομίζω πως έχουμε και σπουδαία πράγματα σε σχέση με άλλες χώρες, ειλικρινά δε μου έρχεται κάποια στο νου που θα πλήρωνα για να τη δω (τώρα που το σκέφτομαι ούτε και να με πλήρωναν).
 

shashass

Member
Μηνύματα
29
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου..ελπίζω..σύντομα
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία
Ε, όχι και δεν σου έρχεται καμία στο μυαλό.. Δηλαδή η Αλεξίου τι είναι? ή η Γαλάνη?? Πολύ μελωδικές φωνές κι έχουν τραγουδήσει τόσα και τοσα τραγούδια που αγαπάμε...Ψήφίζω γερά τις 2 παραπάνω και από τραγουδιστές θα ξεχώριζα το Μητροπάνο..:clap:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Για μενα πολυ αγαπημενος τραγουδιστης ειναι ο αλυτης με την μεγαλη μυτη (Παπακωνσταντινου) και φυσικα ο Μιλτος Πασχαλιδης. Απο γυναικες πολυ θα ηθελα να ειναι η Αλεξιου αλλα...
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Φλωρινιώτης:πειράζει που είμαι κ μεγάλη φίρμα..πειράάάάάάάζει; all time classic

Τζούλια:όλα της

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
απο ανδρες 1.βασιλης!!!!!
2.μητροπανος!!

απο γυναικες 1. πρωτοψαλτη
2. τσανακλιδου

τον σακηηηηηηη που εχει ολο το πακετο τον ανεφερα?δεν τον ανεφερα..!!:clap:
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Χαρούλα Αλεξίου μακράν..

αν μπορώ να πω και ανθρώπων που δεν ζουν θα έλεγα επίσης
Σακελλαρίου, Καζαντζίδης, Μπιθικώτσης, Μοσχολιού
respect
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.996
Από γυναίκες η γυναίκα ποδοσφαιρίστρια. Από άνδρες ο Ρακιτζής νομίζω πως είναι πιο παρατράγουδο κι από τον Ντουρίμ τον αισθησιακό χορευτή και αξίζουν ένα βωμό οι οπαδοί του που τον ανέχονται από την εποχή του "Εγώ κι ο Πουφ" (τρελό βιντεοκλίπ) και το "Είσαι σαν κουνέλι, μα γλυκιά σαν μέλι" (γιατί όχι είσαι σαν ουροκοτάγκος μα διατητικός σαν ντάκος;
:haha::haha: εσύ εκεί στην Κούβα που τους ξέρεις όλους αυτούς? Ξέχασες, όμως, τη Μαλάμω!!! :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom