Καλώς ήρθατε.

Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Καλώς όρισες και καλά ταξίδια................:clap:
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
καλα και δημιουργικα ταξιδια στα περατα του κοσμου σε ολους!!!!!
 

ziu zitsu

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λευκαδα
Ταξίδι-Όνειρο
Κορσικη και Ιαπωνια....
Ειναι η πρωτη μου δημοσιευση!
Αγαπω τα ταξιδια και εχω να φυγω πανω απο 3 μερες απο Χαλκιδικη για 3 χρονια...και ειμαι πολυυυ διψασμενη....
Φετος το καλοκαιρι θα παμε Λευκαδα...:clap:

Επισης στην Ελλάδα εχω παει στην Κεφαλλονια, Ζακυνθο, Κερκυρα, Σκοπελο, Σκιαθο, Αλλονησο, Ροδο και Παξους...
Στο εξωτερικο δυστυχως εχω παει μονο στο Λονδινο....
και Εχω ερωτα με το Πηλιο...
Δεν μου αρεσε ιδιαιτερα η Λίμνος και φυσικα αγαπω την Αμμουλιανη...για 2-3 μερες ειναι ιδανικη για ξεκουραση...Και φυσικα ειμαι απο εκει που ειναι καλυτερα και απο τον Παραδεισο......χαχαχα
 
Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Καλώς μας ήρθες αν και με στεναχώρησες λίγο με τη Λήμνο................:(
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Βρε παιδια,καθως λιγο ασχετη με τα κομπιουτερ,εχω βασανιστει να φιαξω τον προσωπικο μου χαρτη & δεν μπορω!Πως γινεται,μπορειτε να μου πειτε τι πρεπει να κανω?Thans!:shock:
 

Wohoon

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χαιρετώ το Forum! Ονομάζομαι Μάκης, είμαι 30 ετών και τα ταξίδια ήταν πάντα το απώθημένο μου. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να τα ξιδέψω όσο θα ήθελα. Έχω γυρίσει αρκετά μέρη της Ελλάδας και από εξωτερικό έχω πάει σε Ιταλία, Αυστρία, Γερμανία, Ελβετία, Γαλλία, όλα σε ένα ταξίδι!

Επόμενο ταξίδι που θα ήθελα να κάνω είναι η οδική διάσχιση της Νορβηγίας, από Όσλο μέχρι Βόρειο Ακρωτήριο. Ελπίζω να τα καταφέρω ένα από τα επόμενα καλοκαίρια.

Καλά ταξίδια σε όλους!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Χαιρετώ το Forum! Ονομάζομαι Μάκης, είμαι 30 ετών και τα ταξίδια ήταν πάντα το απώθημένο μου. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να τα ξιδέψω όσο θα ήθελα. Έχω γυρίσει αρκετά μέρη της Ελλάδας και από εξωτερικό έχω πάει σε Ιταλία, Αυστρία, Γερμανία, Ελβετία, Γαλλία, όλα σε ένα ταξίδι!

Επόμενο ταξίδι που θα ήθελα να κάνω είναι η οδική διάσχιση της Νορβηγίας, από Όσλο μέχρι Βόρειο Ακρωτήριο. Ελπίζω να τα καταφέρω ένα από τα επόμενα καλοκαίρια.

Καλά ταξίδια σε όλους!
Καλώς ήρθες Μάκη!
Καλά ταξίδια να έχεις και να τα πραγματοποιήσεις όλα όσα σχεδιάζεις!! :D
 

Anarane

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα (Βόρειο Σέλας!!!)
Γεια σας και από μένα! Με λένε Βίκυ, είμαι 28 και τρελαμένη με τα ταξίδια, μακάρι να είχα περισσότερο χρόνο και χρήμα για να τα σπαταλώ μόνο σ'αυτά!!! Από Ελλάδα έχω πάει σε μπόλικα μέρη, από το Πρασονήσι της Ρόδου μέχρι τις Πρέσπες, αλλά από αυτά που μου έχουν ξεφύγει θέλω πάρα πολύ να επισκεφτώ την Αμοργό και την Αστυπάλαια! (Δεν ξέρω γιατί...)
Αγαπημένα ταξίδια στην Ελλάδα είναι (α)σε νησί: Στην Φολέγανδρο, χωρίς αμφιβολία! (β)ορεινό: θεσσαλική Πίνδος! κατάγομαι από ένα χωριό της Καλαμπάκας και λατρεύω όλα τα μικρά-και μεγάλα χωριουδάκια που βρίσκονται εκεί: Ελάτη, Δέση, Νεραϊδοχώρι, Καστανιά, Κρανιά, Αμάραντος, Κατάφυτο... κλπ
Έχω λατρέψει το εξωτερικό, αν κι έχω πάει μόνο στην Ευρώπη μέχρι στιγμής, στην Ιταλία, την Ολλανδία, τη Γαλλία και την Τσεχία!

Αυτάααα από μένα... πάω να κάνω εξερεύνηση στο φόρουμ!! Πολύ χάρηκα που σας βρήκα! Να έχουμε να λέμε κι εμείς οι πωρωμένοι!!! :D
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Καλωσήρθες και εύχομαι τα επόμενα ταξίδια σου να είναι πολύυυυυ μακριά από την Ελλάδα....
 

30fillia

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα
γεια σας, παιδια! ειμαι η τριανταφυλλια, 29 χρονων και λατρευω τα ταξιδια!!! εχω ταξιδεψει σε αρκετα μερη της ελλαδας κ εχω παει και σε δυο χωρες του εξωτερικου, στην ιταλια και στην ολλανδια. το προβλημα ειναι η ελλειψη ταξιδιαρικης παρεας, που να γουσταρει την περιπλανηση,την εξερευνηση νεων τοπων,την επαφη με αλλους πολιτισμους,τη γνωριμια με ανθρωπους διαφορετικης κουλτουρας και νοοτροπιας. απο τωρα εως και τις 15 αυγουστου,θελω και μπορω να ταξιδεψω ειτε σε καποιο ελληνικο νησι,ειτε στο εξωτερικο! ζητειται παρεα!!! αν καποιος ενδιαφερεται,θα χαρω να το μαθω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.241
Μηνύματα
884.624
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom