Καλώς ήρθατε.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Χάρηκα που βρήκα έναν χρήσιμο και ενδιαφέρον τρόπο να έχω επικοινωνία με την Πατρίδα. Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία και καλά ταξίδια σε όλους .
καλώς ήρθες pemuteran θα τα λέμε απο εδώ ..σε ποια άλλη πατρίδα βρίσκεσαι τώρα?? κάτι με Γερμανία ανέφερες νομίζω σε άλλο πόστ.
Να εισαι παντα καλά!
 

Kerveros

Member
Μηνύματα
53
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Cercedilla, Spain
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλησπέρα κι από μένα.
Πολύ καλό και χρήσιμο site.
Παρ' όλη την έλλειψη χρόνου θα προσπαθήσω να συμμετάσχω κι εγώ στις συζητήσεις
 

Pemuteran

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
καλώς ήρθες pemuteran θα τα λέμε απο εδώ ..σε ποια άλλη πατρίδα βρίσκεσαι τώρα?? κάτι με Γερμανία ανέφερες νομίζω σε άλλο πόστ.
Να εισαι παντα καλά!
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια .Είμαι μόνιμος κάτοικος Γερμανιας,μα η μιση μου καρδια γιατρέ, καλά λέμε τώρα...! ,που λέει και ο ποιητής στην Ελλάδα βρίσκετε στην ομορφότερη Πατρίδα του κόσμου και πάλι ευχαριστώ για τις ευχές σας.
 

tazjet

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους,

Τάσος από Θεσ/νίκη κ ετοιμάζομαι για το πρώτο μου roadtrip κ είμαι μεταξύ Βουδαπέστης και Κων/πολης.Ωραίο κ κατατοπιστικό φόρουμ καλα ταξίδια σε όλους ;)
 

alhimist

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ
Γεια σας κι απο μενα.
Πολυ ενδιαφερον και κατατοπιστικο το σαιτ.Προσωπικα λατρευω τα ταξιδια και θα προσπαθησω παρα τον περιορισμενο χρονο μου να μοιραστω μαζι σας τις εμπειριες μου απο αυτα.Επομενος σταθμος μου ειναι η Αιγυπτος και την ανοιξη με το καλο Κινα!..
 

waterman

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλημέρα ! Ευχαριστώ για την υποδοχή. Καλά ταξίδια και όμορφες εμπειρίες σε όλους !
 

elenamou

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
ολο τον κοσμο
γεια σας παιδια,καλως σας βρηκα!ειμαι νεο μελος!μου αρεσουν παρα πολυ τα ταξιδια κ το ονειρο μου ειναι να γυρισω ολο το κοσμο!ευχομαι σε ολους πολλα κ καλα ταξιδια!!!
 

ΠΓΓ

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Γεια σας
Αχ πολύ χαίρομαι που βρήκα το φόρουμ σας.
Πολυ ζηλέυω όσους μπορούν να κάνουν μακρυνά ταξίδια. Δυστυχώς για εμένα στην παρούσα φάση είναι κάπως δύσκολο οπότε περιορίζομαι σε κοντινές αποδράσεις.
Καλως σας βρήκα λοιπόν.
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς ήρθατε όλοι!εύχομαι καλά ταξίδια,..ΠΓΓ και οι κοντινές αποδράσεις έχουν τη γλύκα τους,απόλαυσε τες και σου εύχομαι ολόψυχα όποτε μπορέσεις να πραγματοποιήσεις και πιό μακρυνά ταξίδια!
 

Eua

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΦΡΙΚΗ
Και...
Χαιρετώ κ εγώ αυτή την πολυταξιδεμένη παρέα, που επενδύει στο γέμισμα της ψυχής μέσα απο τους μαγικούς τόπους της γης μας!!!!
Καλά ταξίδια να έχουμε γέματα απρόβλεπτες καλές εκπλήξεις!
 

αγγελα

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
σιφνος, ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
πρωτο μηνυμα

γεια σας ειμαι η αγγελα ελπιζω τελοσ σεπτεμβρη να παω στην ελβετια ξερει κανεισ αν αρκει αστυνομικη ταυτοτητα ή πρεπει να εχω διαβατηριο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.253
Μηνύματα
885.029
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom