Καλώς ήρθατε.

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς σε βρήκαμε :)
 

Ευτυχία

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καλησπέρα σε όλους!Καλές διακοπές σε όσους τυχερούς ετοιμάζονται να αποδράσουν και καλά ταξίδια. Προσωπικά μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω και μέχρι τώρα έχω περιοριστεί εντός Ελλάδος, με εξαίρεση την Ιταλία και την Κωνσταντινούπολη. Γενικότερα απολαμβάνω ό, τι έχει σχέση με ταξίδια, όπως εκπομπές, βιβλία, περιοδικά. Και μάλιστα η αφορμή που με οδήγησε στον συγκεκριμένο ιστότοπο ήταν η ενημέρωσή μου σχετικά με τα ταξιδιωτικά περιοδικά και οι χρήσιμες πληροφορίες για τα διάφορα μέρη που έχουν επισκεφτεί μερικοί από εσάς. Πραγματικά ένας πολύ ενδιαφέρον και ευχάριστος ιστότοπος.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς όρισες Ευτυχία :)!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και από εμένα.
 

Kate237

Member
Μηνύματα
103
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Ντου από παντού!
Πριν αρκετά χρόνια έγινα μέλος του travelstories, αλλά δεν έγραψα ποτέ αν και διάβαζα συχνά ιστορίες. Επιτρέψτε μου να θεωρήσω και πάλι τον εαυτό μου καινούριο μέλος και να σας ξανασυστηθώ : Με λένε Κατερίνα, είμαι μαμά ενός πιτσιρικά 4,5 χρονών, λατρεύουμε οικογενειακώς τα ταξίδια και ο πιτσιρικάς μας ακολουθεί παντού! Θα ήθελα να γράψω κάποια ποστ με ότι συνάντησα, μέχρι εκεί που πήγα και μέχρι αυτά που αντιμετώπισα, ειδικά για οικογένειες που ταξιδεύουν με μικρά παιδιά, γιατί αυτά τα ταξίδια όσο να πεις, θέλουν μια οργάνωση παραπάνω. Είναι κάτι που θα ήθελα να κάνω με την καρδιά μου.... Ευχαριστώ για την αποδοχή, και πάλι!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Κατερίνα καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.286
Μηνύματα
886.829
Μέλη
38.958
Νεότερο μέλος
Natasappdpl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom