Καλώς ήρθατε.

marina_401

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Συγνώμη έκανα ενα λάθος στο μήνυμα αλλά το έγραφα βιαστικά πριν φύγω για την δουλειά. Θα μείνω 5 μέρες Χονολούλου και 5 μέρες Νέα Υόρκη. Θα πρέπει επίσης να σας πω ότι είναι γαμήλιο ταξίδι.

καλημερα!! ειμαι καινουριο μελος και μπορω να σε βοηθησω στο γαμηλιο ταξιδι σου αφου και εκανα σχεδον το ιδιο και εγω στα τελη ιουνιου (εμεις προσθεσαμε σαν φρανσισκο και λος αντζελες). Ρωτα οτι θες για την χονολουλου αν και εγω δεν το συνιστω. θα ελεγα οτι ειναι υπερτιμημεμο μερος.
 

nefelim2

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα & Γαλλικη πολυνησια
καλημερα!! ειμαι καινουριο μελος και μπορω να σε βοηθησω στο γαμηλιο ταξιδι σου αφου και εκανα σχεδον το ιδιο και εγω στα τελη ιουνιου (εμεις προσθεσαμε σαν φρανσισκο και λος αντζελες). Ρωτα οτι θες για την χονολουλου αν και εγω δεν το συνιστω. θα ελεγα οτι ειναι υπερτιμημεμο μερος.



To περίμενα ότι θα είναι υπερτημημένο αλλά πρέπει να σου πω ότι ενα από τα όνειρα του μέλλοντα συζύγου, είναι να δοκιμάσει surf και μάλιστα στη Χαβάη, κάτι σαν παιδικό όνειρο να το φανταστείs... Τέλος πάντων το ταξίδι το έχω κλείσει.
Αυτό που θα 'ηθελα να μαθω είναι τι σου άρεσε και τι δεν σου άρεσε έτσι ώστε να αποφύγω πραγματα που δεν αξίζει να δοκιμάσω η να επισκεφθώ. Επίσης εμείς θα μένουμε στη Waikiki η οποία φαντάζομαι θα είναι πολυσύχναστη. Υπάρχει κάποια παραλία που σου άρεσε και παραπέμπει σε κάτι πιο εξωτικό; Το φαγητό; Είναι όντως εξωφρενικά ακριβή;
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Γεια σας παιδιά και από εμένα!Είμαι η Ιωάννα, 23 χρονών και δυστυχώς τα ταξίδια που έχω κάνει ως τώρα είναι πολύ λίγα, σε σχέση με όλα αυτά που βλέπω εδώ μέσα και ζηλεύω!!! Θα σας φτάσω όμως!Είναι να μην πάρω φόρα!!
Προς το παρόν, θα κάνω και πάλι ένα tour στην Κρήτη μου, και μετά εξωτερικό!
Αυτά προς το παρόν!! Αντιεεεέ
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Kαλώς μας ήρθες Ιωάννα. Θα πάρεις σίγουρα φόρα και θα τα πας περίφημα με τα ταξίδια. Καλά να περάσεις στην υπέροχη Λισσαβώνα (για την Κρήτη ούτε λόγος, θα περάσεις τέλεια).
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Καλώς σας βρήκα!Την Κρήτη την ξέρω πολύ καλά, αφού είμαι από εκεί, και πήγαινα κάθε καλοκαίρι, και σαν να μην έφτανε αυτό πέρασα και στα Χανιά!Οπότε είναι γνωστά μέρη!!Και ναι είναι τέλεια!!

Λισσαβώνα δεν είναι σίγουρο ακόμα, αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Καλώς σας βρήκα!Την Κρήτη την ξέρω πολύ καλά, αφού είμαι από εκεί, και πήγαινα κάθε καλοκαίρι, και σαν να μην έφτανε αυτό πέρασα και στα Χανιά!Οπότε είναι γνωστά μέρη!!Και ναι είναι τέλεια!!

Λισσαβώνα δεν είναι σίγουρο ακόμα, αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!
Καλώς ήρθες Ιωάννα και καλά ταξίδια σου εύχομαι! :welcome:
Καλή παραμονή στα Χανιά και στη Λισσαβώνα!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.341
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Γεια σας παιδιά και από εμένα!Είμαι η Ιωάννα, 23 χρονών και δυστυχώς τα ταξίδια που έχω κάνει ως τώρα είναι πολύ λίγα, σε σχέση με όλα αυτά που βλέπω εδώ μέσα και ζηλεύω!!! Θα σας φτάσω όμως!Είναι να μην πάρω φόρα!!
Προς το παρόν, θα κάνω και πάλι ένα tour στην Κρήτη μου, και μετά εξωτερικό!
Αυτά προς το παρόν!! Αντιεεεέ

Καλώς ήλθες εδώ.
Σε περιμένουμε και στη Κρήτη.........
 

constadia

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ-ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
καλως ήρθες takkis και καλά ταξίδια
 

marina_401

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
To περίμενα ότι θα είναι υπερτημημένο αλλά πρέπει να σου πω ότι ενα από τα όνειρα του μέλλοντα συζύγου, είναι να δοκιμάσει surf και μάλιστα στη Χαβάη, κάτι σαν παιδικό όνειρο να το φανταστείs... Τέλος πάντων το ταξίδι το έχω κλείσει.
Αυτό που θα 'ηθελα να μαθω είναι τι σου άρεσε και τι δεν σου άρεσε έτσι ώστε να αποφύγω πραγματα που δεν αξίζει να δοκιμάσω η να επισκεφθώ. Επίσης εμείς θα μένουμε στη Waikiki η οποία φαντάζομαι θα είναι πολυσύχναστη. Υπάρχει κάποια παραλία που σου άρεσε και παραπέμπει σε κάτι πιο εξωτικό; Το φαγητό; Είναι όντως εξωφρενικά ακριβή;

Σου εγραφα ενα κατεβατο και ξαφνικα ανακαλυπτω οτι δεν μπορω να στειλω..ακομη πμ. θα σου απαντησω ξανα ομως οσο το δυνατον πιο συντομα.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
548
Likes
1.018
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Σου εγραφα ενα κατεβατο και ξαφνικα ανακαλυπτω οτι δεν μπορω να στειλω..ακομη πμ. θα σου απαντησω ξανα ομως οσο το δυνατον πιο συντομα.
Μπορείς να απαντήσεις στην 'Αναζήτηση Πληροφοριών', ενότητα 'Β. Αμερική' σε κάποιο σχετικό θέμα (υπάρχουν για Χαβάη).
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: στα νέα μέλη !

΄Ομορφα ταξίδια να έχετε όλοι...:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.315
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
nicktherigk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom