Καλώς ήρθατε.

newyorker

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
....!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά!!!)
Καλώς όρισες!!!
Μην ανησυχείς!
Πλέον όλων το πρόβλημα αυτό είναι. Αλλά με λίγο ψάξιμο υπάρχουν αρκετά οικονομικές λύσεις για να ικανοποιήσουμε αυτή μας την επιλογή!
 

j.Silver

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΠΕΙΣ
Καλησπέρα σας,

Είμαι νέος στην παρέα σας αλλά με πάθος για εξερεύνηση και ταξιδάκια, άσχετο που τα οικονομικά μας δεν μας το επιτρέπουν πολλές φορές.
Γράφτηκα στην παρεούλα σας γιατί και στα 2 ταξιδάκια που συμβουλεύτικα το forum με μια αναζήτηση πριν κάνω το ταξίδι, είχα διαβάσει χρήσιμες συμβουλές αλλά και ενδιαφέρουσες απόψεις οπότε ήθελα και εγώ με την σειρά μου να δώσω την δική μου άποψη/οπτική γωνία μετά τα ταξίδια μου.

Κάνετε πολύ καλή δουλειά και βοηθάτε πολύ τον κόσμο που θέλει να τα ταξιδέψει και δεν γνωρίζει τπτ για τον προορισμό του. Είσαστε μια πολυταξιδεμένη παρέα που η γνώμη της μετράει.

Μπράβο για την προσπάθεια σας και ευχαριστώ,
Γιάννης
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλησπέρα σας,

Είμαι νέος στην παρέα σας αλλά με πάθος για εξερεύνηση και ταξιδάκια, άσχετο που τα οικονομικά μας δεν μας το επιτρέπουν πολλές φορές.
Γράφτηκα στην παρεούλα σας γιατί και στα 2 ταξιδάκια που συμβουλεύτικα το forum με μια αναζήτηση πριν κάνω το ταξίδι, είχα διαβάσει χρήσιμες συμβουλές αλλά και ενδιαφέρουσες απόψεις οπότε ήθελα και εγώ με την σειρά μου να δώσω την δική μου άποψη/οπτική γωνία μετά τα ταξίδια μου.

Κάνετε πολύ καλή δουλειά και βοηθάτε πολύ τον κόσμο που θέλει να τα ταξιδέψει και δεν γνωρίζει τπτ για τον προορισμό του. Είσαστε μια πολυταξιδεμένη παρέα που η γνώμη της μετράει.

Μπράβο για την προσπάθεια σας και ευχαριστώ,
Γιάννης
αχ πόσο μπορώ να σε καταλάβω ειδικά εκεί που λες για τα οικονομικά σε νοιώθω μέσα στην καρδιά μου σε έχω χεχε:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

nefelaki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια χαρά σε όλους!!! Είμαι καινούργια στο forum, πολύ καλή δουλειά και εύχομαι μια καλή χρονιά με πολλά ταξίδια για όλους μας! Επίσης, εντάξει διαφήμιση κάνω.. :p αλλά να, κάτι φίλοι μου δημιούργησαν έναν παρόμοιο ιστότοπο, όχι forum, οπότε θεωρήστε τους ξαδελφάκια σας :), όπου και κει μπορούν οι χρήστες να μοιράζονται τα ταξίδια τους! Πού να πάω λέγεται και για όποιον ενδιαφέρεται, Πού να πάω...

Φιλάκια σε όλους!
 

infoman

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
wesr and central europe r
καλως ηρθα και καλως σας βρηκα. Με λενε Παναγιωτη και ειμαι απο τα Τρικαλα. Δεν μιλαω / γραφω πολυ ειμαι ανορθογραφος και οχι πολυ ταξιδεμενος. Μου αρεσει πολυ να ταξιδευω με μια βαλιτσα και το αυτοκινητο μου. Αυτα τα λιγα για τωρα.
 

aggel100

Member
Μηνύματα
32
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
N. Κορέα - Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Japan
Καλησπέρα και απο μένα σε όλο το forum. Σας παρακαλουθώ εδώ και πολύ καιρό και τελικά το αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος. Ευχαριστώ πολύ ολα τα μέλη που με τις ιστορίες τους μας βοηθάνε και μας ταξιδεύουν. Καλά ταξίδια να έχουμε.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Καλημέρα και καλώς σας βρήκα!
Το πήρα το πήρα :clap:..το εισιτήριό μου!Τελείωσαν τα ψέμματα αυτή τη φορά θα πάω (την τελευταία το πήρα και δεν πήγα :shock:)! Μαλώστε με :haha:

Που?Γιαμπανταμπαντου..Δανία και βλέπουμε...
 

Vag14

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα και από εμένα. Και εγώ είμαι νέος και στο forum και στα ταξίδια. Ελπίζω να παλιώσω και στα δυο!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλώς ορίσατε όλοι λοιπόν είσαστε και πολλοί για να σας πω με τα ονοματα σας :) Σας εύχομαι πολλά, πολλά και τρελά ταξίδια..
 

Rescue Diver

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια και χαρα σε ολους ειμαι νεο μελος στην ομαδα και πραγματικα εχω εντυπωσιαστει με το site μπραβο σε ολους!!!!!!!
και σε εμενα αρεσει πολυ να ταξιδευω και να γνωριζω νεα μερη
 

skatoulis

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
never schedule a trip :)
Γεια χαρα σε ολους!
Μολις γράφτηκα και ελπίζω να βοηθήσω μερικούς απο εσάς αν και δεν έχω κάνει πολλά ταξιδάκια :(

καλα ταξίδια σε ολους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.146
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom