Καλώς ήρθατε.

altsi

Member
Μηνύματα
33
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Νυρεμβεργη
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κοσμος
ευχαριστουμε anna-panos! καλο καλοκαιρι να εχουμε!!!
 

fraggio

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Σεμπαστιάν
Καλώς σας βρήκα! Ομολογώ ότι αφορμή για να γραφτώ ήταν ο διαγωνισμός για την Πράγα, αλλά νομίζω ότι θα συμμετέχω πιο ενεργά. Τα ταξίδια είναι το καλύτερό μου, δυστυχώς δε μπορώ να ταξιδεύω όσο συχνά και όπου θα ήθελα, λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών υποχρεώσεων, και φυσικά λόγω οικονομικών περιορισμών...
Κάποια από τα μέρη που έχω επισκεφθεί είναι η Ιταλία, Ισπανία, Αγγλία, Γαλλία, Αυστρία, Γερμανία, Ολλανδία, Βέλγιο. Από τις πόλεις που έχω περάσει πολύ ιδιαίτερες στιγμές και τις αγαπώ είναι το Λονδίνο, η Βενετία, η Βαρκελώνη, η Βιέννη. Ιδιαίτερα αγαπώ το Μάντσεστερ όπου έχω ζήσει 5 μήνες γεμάτους ελευθερία, ανακαλύψεις, εμπειρίες...

Καλώς σας βρήκα και πάλι!
Πολυταξιδεμένος. Ελπίζω να βρεις χρόνο να μας γράψεις μερικές λεξουλες για μας που ψαχνόμαστε. Καλως ήρθες.
 

Anna92

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
Με λενε αννα, μενω στο μεσολογγι και μαρεσουν τα ταξιδια. Ελπιζω να με βοηθισετε να οργανωσω τα επομενα ταξιδια μου:D
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες Αννα και απο εμας.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Με λενε αννα, μενω στο μεσολογγι και μαρεσουν τα ταξιδια. Ελπιζω να με βοηθισετε να οργανωσω τα επομενα ταξιδια μου:D
Aννα, από το όμορφο Μεσολόγγι, καλώς ήλθες!
Ωστε σαρέσουν τα ταξίδια ε? :bleh:
 

Stamatios

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα!
Με λένε Σταμάτη,είμαι από την Αθήνα(δυστυχώς) κ πιο συγκεκριμένα από τον Άλιμο...
Ψάχνουμε με την παρέα μου μέρος για διακοπές κ ψάχνοντας στο Google βρήκα το forum σας!
Είμαι στην ηλικία των 21 κ είμαι φοιτητής...
Καλώς σας βρήκα!:p
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες Σταματη.
 

Stamatios

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλώς σας βρήκα!
Ομολογώ πώς δεν περίμενα τόσο γρήγορη απάντηση μιάς κι είναι περασμένη η ώρα.
Με εκπλήσει ευχάριστα!
Έκανα κ την πρώτη μου δημοσίευση ζητώντας τα φώτα σας...
Θέμα τι άλλο...καλοκαιρινός προορισμός! :p
 

orion_kat

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα, Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
καλησπέρα κι από μένα, δεν είμαι ακριβώς καινούργια γιατί σας διαβάζω καιρό, και απολαμβάνω το φόρουμ και τις ιστορίες που γράφονται. με λένε κατερίνα, είμαι φοιτήτρια και προσπαθώ να ταξιδεύω όσο περισσότερο μπορώ. πριν 2 μέρες γύρισα από τη δεύτερη εξόρμηση στο λονδίνο, και έχω ταξιδέψει σε ιταλία, αυστρία, γερμανία, τσεχία, γαλλία (παρίσι και μονπελιέ), νορβηγία, ολλανδία, πολωνία, ΗΠΑ (νέα υόρκη, βοστώνη και ουάσινγκτον) και τέλος λονδίνο. Επόμενος προορισμός η Κύπρος το σεπτέμβρη και σκέφτομαι σοβαρα ουγγαρία μέσα στον οκτώβρη, είναι καλή περίοδος? τον ιανουάριο φεύγω για μπορντώ, εράσμους γαρ, επομένως υπολογίζω ότι θα επισκεφθώ βαρκελώνη και πόρτο!
Το μόνο σίγουρο είναι ότι για να μπορώ να ταξιδεύω όσο πιο συχνά, προσπαθώ να κάνω τρελές οικονομίες! :p
 

bilakos88

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λίβερπουλ
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!Αν και δύσκολη εποχή, τα ταξίδια δεν σταματούν ποτέ...!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισες Orion-Kat.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom