Καλώς ήρθατε.

guess who!!!

Member
Μηνύματα
58
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Γεια σας και από μένα!! Λέγομαι Μαρία και θα' θελα να είμαι πάντα με μία βαλιτσούλα στο χέρι και να μπαινοβγαίνω σε αεροπλάνα, τραίνα και βαπόρια! Να γυρίζω σπίτι μόνο για να βάζω κανένα πλυντήριο και σιδέρωμα και να ξαναφεύγω! Προς το παρόν όμως κάθομαι στα αυγά μου, πάω στη δουλειά μου, έχω και μικρό παιδί, και κάνω και κανένα ταξιδάκι που και που μόλις βρεθεί η ευκαιρία για να συνεχίσω να ονειρεύομαι!!! Χαίρομαι να σας διαβάζω και να μαθαίνω πως υπάρχουν και άλλοι τρελοί σαν εμένα. Καλώς σας βρήκα!!!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλώς μας ήρθες Μαρία μου σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ το ίδιο νιώθω...
 

asxetos

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
για σας και απο μένα !
νεο μέλος αν και διαβαζα αρκετα θέματα εδώ.. απλα δεν έτυχε να γίνω μέλος !!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα Ασχετε.
 

taxidiarhs

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Σας καλησπερίζω όλους και σας εύχομαι καλή χρονιά με πολλά ταξίδια όπου και όπως μπορεί ο κάθε ένας μας !!! Εγώ τα περισσότερα τα έχω κάνει με ποδήλατο και ευελπιστώ να συνεχίσω και στο μέλλον!!!
:xmas_confused:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Σας καλησπερίζω όλους και σας εύχομαι καλή χρονιά με πολλά ταξίδια όπου και όπως μπορεί ο κάθε ένας μας !!! Εγώ τα περισσότερα τα έχω κάνει με ποδήλατο και ευελπιστώ να συνεχίσω και στο μέλλον!!!
:xmas_confused:
Καλή χρονιά, σου εύχομαι και εγώ, με πολλά ταξίδια!!!
Κάποιες περισσότερες λεπτομέρειες για το ποδήλατο, τέτοιες εποχές, θα με ενδιέφεραν και μένα... :xmas_rolleyes:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες. Με ποδηλατο, ε? Ακουγεται ενδιαφερον. Πες μας λεπτομερειες.
 

pan-kyriakou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλως σας βρήκα

Γεια σας,

νέο μέλος είμαι, από την Κύπρο.

Μου αρέσουν τα ταξίδια και και προσπαθώ να πηγαίνω μόλις συγκεντρώνω το απαιτούμενο budget.

Παρόλα αυτά, το μόνο μακρινό μου ταξίδι ήταν στο Σαν Φρανσίσκο, το οποίο ήταν τέλειο!

Τα υπόλοιπα περιορίζονται στην Ευρώπη και γειτονικές χώρες.

Χάρηκα που βρήκα αυτό το φόρουμ και σύντομα θα αναζητήσω την βοήθεια σας από την εμπειρία σας καθώς μέσα του Ιούλη του '12 θα παντρευτώ και θέλω να αρχίσω να προγραμματίσω το ταξίδι του μέλιτος.

Τα συγχαρητήρια μου στον ιδρυτή αυτού του πετυχημένου φόρουμ καθώς και στα μέλη που το κρατούν ζωντανό και ενδιαφέρον.

Παναγιώτης
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες Παναγιωτη στην παρεα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom