Καλώς ήρθατε.

Vrasidas Cub

Member
Μηνύματα
74
Likes
370
Γειά χαρά και από εμένα ! Οι πληροφορίες για απίθανους προορισμούς είναι ατέλειωτες στις σελίδες του site. Όμορφα ταξίδια σε όλους !
 
  • Like
Reactions: zoi
Μηνύματα
61
Likes
8
Γεια χαρα και απο μενα οποία οποίος εχει κάποια χρήσιμη πληροφορία για Ρώμη ειναι ευπρόσδεκτη θα παμε 3 φίλες τον Ιανουάριο για 5 μερες και δεν έχουμε ιδέα
 
  • Like
Reactions: zoi

kwstas86

Member
Μηνύματα
104
Likes
109
Καλησπέρα σε όλους και όλες!

Καλώς σας βρήκα.
Είμαι ο Κώστας και παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό χωρίς να έχω κάνει εγγραφή.

Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που βρήκα εδω μέσα, οι οποίες στα μέχρι τώρα ταξίδια μου μου φάνηκαν ιδιάιτερα χρήσιμες.

Ελπίζω να ανταποδώσω και εγώ κάποια στιγμή με τα γραφόμενα μου.
 
  • Like
Reactions: zoi

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.826
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ήρθες στην παρέα μας Κώστα.
 

cenestya

New Member
Μηνύματα
3
Likes
8
Γεια σας κι από μένα, παρακολουθούσα αρκετό καιρό το φόρουμ σαν επισκέπτης και έχω λάβει αρκετή βοήθεια. Έκανα εγγραφή για να δώσω με τη σειρά μου μια βοήθεια μέσω της εμπειρίας μου για έκδοση φοιτητικής βίζα για ΗΠΑ. :)
Καλώς σας βρήκα και καλές γιορτές.
 
  • Like
Reactions: zoi

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Καλησπέρα σε όλους!
Προσωπικά είμαι μέλος του travelstories απο τότε που ήμουν στο λύκειο,αλλά εδώ και αρκετά χρόνια ήμουν αρκετά ανενεργός.
Πήγα στη Γαλλία για σπουδές,έκανα αρκετά ταξίδια και,me voila!εδω είμαι και πάλι.
(Ξανά) χαιρετώ λοιπόν τα πλήθη και ελπίζω αυτή τη φορά η παρουσία μου στο site να είναι πιο σταθερή.
Bonne nuit à tous!
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035

Maria_pl

Member
Μηνύματα
5
Likes
10
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους! Μόλις γράφτηκα στην παρέα σας! Δύσκολα βρίσκεις ανθρώπους εκεί έξω που να μοιράζονται αυτή την αγάπη για τα ταξίδια.. φέτος επισκέφθηκα το Μπάρι, την Βαρσοβία, το Βουκουρέστι και την Πράγα! Για μένα είναι η καλύτερη ψυχοθεραπεία! Εύχομαι όμορφες στιγμές και υγεία σε όλους!!!
 

Magik Bean

New Member
Μηνύματα
4
Likes
11
Καλησπέρα και καλή χρονιά με ταξίδια εύχομαι! Μόλις γράφτηκα στην παρέα σας...βρήκα το travelstories τυχαία πριν ένα μήνα όταν έψαχνα μανιωδώς στο ελληνικό internet ανθρώπους που να μοιράζονται το πάθος μου για ταξίδια και αν δεν το έβλεπα δε θα το πίστευα. Μου φαίνεται μια όαση για τα ελληνικά δεδομενα. Ταξιδεύω από το 2006 κυρίως Ευρώπη (λόγω χαμηλού budget και αεροπλανοφοβίας) αλλά πλέον αποφάσισα ότι δε θα με σταματήσουν από το να ανοίξω κι άλλο τα φτερά μου. Προσπαθώ να κάνω 3 το λιγότερο ταξίδια το χρόνο και επιτέλους βρήκα ανθρώπους που δε θα με θεωρούν weirdo ή εκατομμυριούχο! Φιλιά σε όλους!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.826
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ήρθες στην παρέα μας.:welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom