Καλώς ήρθατε.

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ΚΟιτα επειδη ειναι παρα πολλα τα ξενοδοχεια της Ροδου πολυ ευχαριστως οποιος επιθυμει να ερθει Ροδο να μου στελνει καποιο μηνυμα ετσι ωστε να τον βουθω για οτι παιζει.Τωρα για ξενοδοχειο στη ροδο δες καταρχην αυτο που δουλευω΅Mediterranean Hotel - Intro και το <<αδελφο>> www.rodospalace.gr για να παινεψουμε και λιγο το σπιτι μας.Απο εκει και περα χαρα μου να βοηθησω σε οτι μπορω
εγω εχω μεινει 2 φορες στο εσπεριδες...μαρεσε πολυ,1 φορα στο ηλεκτρα παλας πριν την ανακαινιση το 1999 και η μαυρη σελιδα...το doreta beach διπλα στις καμιναδες της ΔΕΗ:(.
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Καλημερα και από 'μένα.
Σας βρήκα ψαχνοντας για πληροφορίες για την Ισλανδία και το επόμενο λεπτό έγινα μέλος.
Πολύ καλη δουλειά.
Μπράβο σε όλους!!!!!:clap:
 

Tina_

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
αμστερνταμ
Καλησπέρα σας. Είμαι η Τίνα και δουλεύω στον τουρισμό. Ψάχνοντας τη λέξη ταξιδιωτικό φόρουμ στο google βρηκα ενδιαφέρον το φόρουμ σας και γι' αυτό έγινα μέλος. Ελπίζω οι πληροφορίες που δίνονται να μου φανούν ενδιαφέρουσες ώστε να συνεχίσω να σας επισκέπτομαι :)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.118
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Καλησπέρα σας. Είμαι η Τίνα και δουλεύω στον τουρισμό. Ψάχνοντας τη λέξη ταξιδιωτικό φόρουμ στο google βρηκα ενδιαφέρον το φόρουμ σας και γι' αυτό έγινα μέλος. Ελπίζω οι πληροφορίες που δίνονται να μου φανούν ενδιαφέρουσες ώστε να συνεχίσω να σας επισκέπτομαι :)
καλώς ήλθες στην μεγάλη μας παρέα θέλεις να μας πεις σε ποιό τομέα είσαι?
 

Veronik

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΥΑΝΗ ΑΚΤΗ-ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y.
Καλησπέρα σε όλους. το site ειναι τέλειο..μπράβο σας! χαίρομαι πολυ που μπήκα στην παρέα σας...
Εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους
 

strouthi

Member
Μηνύματα
44
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ - Θιβέτ
Γειά σας από το Στρούθι !

Γειά σας από το Στρούθι, ή αλλιώς εις τη δημοτικήν, σπουργίτι!

Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψα αυτό το όμορφο site, με τις τόσες πληροφορίες, και τους τόσο ευγενικούς -επιτέλους!- σε σχέση με άλλα sites, χρήστες.

Συγχαρητήρια στους διαχειριστές, αλλά και στα μέλη που δεν κουράζονται να μοιράζονται τις δικές τους "travel stories" μαζί με όλους εμάς, που έχουμε καταλάβει ότι τα ταξίδια είναι μια μορφή ψυχοθεραπείας, και όχι μέσο προβολής ή επίδειξης.

Ελπίζω σύντομα να μοιραστώ κι εγώ τις δικές μου ταξιδιωτικές εμπειρίες μαζί σας, ώστε να γίνουμε όλοι λίγο περισσότερο ταξιδευτές και λιγότερο τουρίστες.

:D Μαρία
 

Big L

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλησπέρα,
σε ολους .
Ανακαλυψα τυχαια to site και εχω εντυπωσιαστει ιδιατερα απο το επιπεδο και την ποιοτητα σας.
Thumbs up!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
είμαστε είμαστε φοβεροί :D όχι να το παινευτούμε... :cool:

:rolleyes:

welcome! :)
 

Alexis K

Member
Μηνύματα
28
Likes
31
Καλώς σας βρήκα!!!
Τυχαία "έπεσα" πάνω σας, ψάχνοντας πληροφορίες για Ισλανδία. Συγχαρητήρια... Είστε πού καλοί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.292
Μηνύματα
886.922
Μέλη
38.962
Νεότερο μέλος
blue_vayeros

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom