Καλώς ήρθατε.

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
καλώς σας βρήκα στο φόρυμ, το ανακάλυψα πρόσφατα και μπήκα με χαρά. πολύ καλή ανοιχτή επικοινωνία. ετοιμάζω την όρεξη μου - να πλουτίσω το ταξιδιωτικό βιογραφικό μου- κάπου δεκαπέντε χώρες ως σήμερα. τώρα ψάχνω για βόρεια. βόρειο ακρωτήριο; ισλανδία;
καλά σας ταξίδια
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.026
καλώς σας βρήκα στο φόρυμ, το ανακάλυψα πρόσφατα και μπήκα με χαρά. πολύ καλή ανοιχτή επικοινωνία. ετοιμάζω την όρεξη μου - να πλουτίσω το ταξιδιωτικό βιογραφικό μου- κάπου δεκαπέντε χώρες ως σήμερα. τώρα ψάχνω για βόρεια. βόρειο ακρωτήριο; ισλανδία;
καλά σας ταξίδια
Καλωσόρισες nikosfan!
Ωραίο ταξίδι ετοιμάζεις... Με το καλό να το πραγματοποιήσεις όπως και πολλά πολλά ακόμη!
 

mariap.

Member
Μηνύματα
110
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλως σας βρήκα

Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
καλησπέρα,καλώς σας βρήκα!
τα χριστούγεννα ταξίδεψα στην βιέννη και ομολογώ πως από το forum σας π΄ηρα πολλά στοιχεία,νομίζω λοιπίν πως ίσως μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω κάποιον:)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.026
καλησπέρα,καλώς σας βρήκα!
τα χριστούγεννα ταξίδεψα στην βιέννη και ομολογώ πως από το forum σας π΄ηρα πολλά στοιχεία,νομίζω λοιπίν πως ίσως μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω κάποιον:)
Καλωσόρισες mariap!!! :)
Άντε με το καλό και στα επόμενα ταξίδια σύντομα!!!
 

sprsk

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλώς σας βρήκα .
Και εγώ ανακάλυψα το forum ψάχνοντας πληροφορίες διακοπές .
Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά όπου και αν πάτε.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.026
Καλώς σας βρήκα .
Και εγώ ανακάλυψα το forum ψάχνοντας πληροφορίες διακοπές .
Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά όπου και αν πάτε.
Κι εσύ το ίδιο! Να περνάς καλά κι εδώ και στα ταξίδια σου!
Καλωσόρισες sprsk!!! :)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς σας βρήκα .
Και εγώ ανακάλυψα το forum ψάχνοντας πληροφορίες διακοπές .
Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά όπου και αν πάτε.
kαλώς όρισες!!καλό καλοκαίρι και καλά ταξίδια να εχεις:clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλησπέρα,καλώς σας βρήκα!
τα χριστούγεννα ταξίδεψα στην βιέννη και ομολογώ πως από το forum σας π΄ηρα πολλά στοιχεία,νομίζω λοιπίν πως ίσως μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω κάποιον:)
καλώς την:)εσύ ήσουν χριστουγεννα βιέννη ,εγώ πάσχα.....όνειρο!και εις άλλα με υγεία σου εύχομαι:)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς σας βρήκα στο φόρυμ, το ανακάλυψα πρόσφατα και μπήκα με χαρά. πολύ καλή ανοιχτή επικοινωνία. ετοιμάζω την όρεξη μου - να πλουτίσω το ταξιδιωτικό βιογραφικό μου- κάπου δεκαπέντε χώρες ως σήμερα. τώρα ψάχνω για βόρεια. βόρειο ακρωτήριο; ισλανδία;
καλά σας ταξίδια
καλως ήρθες ! μας άνοιξες την όρεξη με την Ισλανδία:haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλώς ήρθατε και οι τρεις σας. Καλά ταξίδια και να περνάτε πάντα καλά.
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες

Summer Hunter

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
χμμ...ακόμη το σκέφτομαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη, Καραϊβικη
Καλησπέρα σε όλους!

με λένε Κωνσταντίνα και είμαι από Αλεξανδρούπολη. λατρεύω τα ταξίδια και όταν βρω ευκαιρία μαζεύω βαλίτσες και επιβιβάζομαι στο πρωτο αεροπλάνο,βαπόρι που θα με πάει στον προορισμό μου!το μόνιμο παράπονο μου,ήταν -μέχρι σήμερα- οτι όταν ψάχνω πληροφορίες για τα μέρη που θα επισκεφτώ,όλο πέφτω πάνω σε σελίδες που διαφημίζουν την εξιδανικευμένη πλευρά ..δεν παρουσιάζουν τυχόν παράπονα,δυκολίες κλπ..έτσι όταν επιτέλους φθάνεις εκεί βρίσκεσαι προ εκπλήξεων..
επιτέλους όμως - εντελώς τυχαία- βρηκα μια σελίδα που με τις προσωπικες ιστορίες και εμπειρίες προσφέρει μια πιο σφαιρική και ρεαλιστική άποψη!πολύ καλή δουλειά!καλά ταξίδια σε όλους μας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom