Καλώς σας βρήκα!!!

kath_1983

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!:D

Εύχομαι σε όλους κάποια στιγμή να πραγματοποιήσετε τα ταξίδια-όνειρα που έχετε!

Εμένα ταξίδια-όνειρα είναι να πάω Περού και Βιετνάμ πιστεύω κάποια στιγμή να το καταφέρω...
Δυστυχώς δεν έχω πάει σε πολλές χώρες θα ήθελα όμως να μου προτείνετε κάποιον προορισμό για αυτό το καλοκαίρι (δεν θα με ενδιέφερε οπωσδήποτε με θάλασσα). Από Ελλάδα επειδή έχω πάει στα περισσότερα νησιά μάλλον θα πάμε Κουφονήσια για πιο χαλαρά και μετά σκεφτόμαστε καμιά βδομάδα εξωτερικό. Με 1000-1200 ευρώ το άτομο περίπου.
Το μόνο πρόβλημα μας είναι ότι την άδεια μας δε μπορούμε να την προγραμματίσουμε από τώρα αλλά σίγουρα θα είναι Αύγουστο γκρρρ...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:welcome: και καλη παραμονη στο φορουμ !!!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς όρισες!εύχομαι και περισσότερα ταξίδια στο μέλλον,όσο για επιλογή ταξιδιού για το καλοκαίρι εξαρτάται από το πόσες μέρες σκέφτεσαι ότι θα είναι,τι γούστα έχετε,τι σ ενδιαφέρει περισσότερο κλπ.
Ότι και ν αποφασίσετε καλά να περάσετε και καλό καλοκαίρι!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ορισες .Εγω θα προτεινω Ευρωπαικους προορισμους.Ρωσια η γυρο Ελβετιας.Επισης εκτος Ευρωπης τα λεφτα ειναι καλα για Ταυλανδη.
 

kath_1983

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ
Ταϊλάνδη θέλω πααάρα πολύ να πάω όμως από ότι διάβασα έχουν κάποια προβλήματα εκεί αυτό τον καιρό και δε ξέρω... επίσης αν είναι θα πάμε Αύγουστο και δε ξέρω από βροχές τι θα γίνεται. Για Ρωσία είχα κοιτάξει αλλά είναι αρκετά ακριβά και δε νομίζω να μας φτάνουν τα χρήματα. Μετά σκεφτήκαμε Τυνησία σαν κάτι διαφορετικό από Ευρώπη αλλά μάλλον θα γυρίσουμε ψητοί οπότε προς Ταϊλάνδη κλείνω πιο πολύ!!!!
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Καλως ηρθες στην μεγαλυτερη παρεα ταξιδιωτων!!!!!!!:D
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Καλώς ήρθες. Εύχομαι να πραγματοποιήσεις τα ταξίδια των ονείρων σου λίαν συντόμως!!!
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
καλως ηρθες και καλα ταξιδια ! το βιετναμ ειναι ευκολος και ποιο οικονομικος προορισμος , το περου ουουου το εχω και εγω ονειρο . :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom