Καλώς σας βρήκα

Happy Bean

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΛΟΝ ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αφρική & Περού
Καλήμερα σε όλους τους Μπαμπάτσα, και αμέσως θα σας πώ γιατί το λέω αυτό...Θυμάστε μια διαφήμιση πορτοκαλάδας(δεν λέω πια μην κάνουμε και διαφήμιση) που ήταν κατι ιθαγένεις σε ένα νήσι και περνάγαν διαφοροι απο μπρόστα τους και όταν τους ρωταγάν που πάτε αυτοι έλεγαν πουθένα και οι άλλοι απάντουσαν να έρθουμε και εμείς? Και έτσι μαζεύτηκαν ένα τσούρμο Μπαμπάτσα...Ετσι λοιπον και μενα ο πατέρας μου μου έβγαλε αύτο το υποκορίστικο μιας και ειμαι και εγω μια Μπαμπάτσα...
Για μένα τα τάξιδια είναι αυτοσκοπός και το νοήμα της ζωής...Μόνο με αυτά σου ανοίγει το μυαλό και τα μάτια...Και φυσικά οπως λεει και η Faery τα καλύτερα ταξίδια ειναι αυτα που δεν είναι οργανώμενα...
Σκόπος μου ειναι να ειμαι ταξιδιώτης και όχι τουρίστας οπώς λεει και μια φράση...
Ονειρό ζωής να φύγω και να κάνω τον γύρω της Νότιας Αμερίκης με διάφορα μέσα μεταφοράς...:clap:
Χαίρομαι που υπάρχει αυτή η σελίδα για να μοιράζουμε και να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!

Καλή μας μέρα!
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Καλώς όρισες συνφορουμίτη,
υπάρχει και η άλλη διαφήμιση γνωστής τράπεζας που συναντάει ένας ελληνάρας τον άλλο στο Παρίσι και του λέει "πατριώτη από που ήρθες και του απαντάει απο το πουθενά" ο ελληνάρας είπε μεγαλύτερη κουλαμάρα απο τον ιθαγενή.

Καλά ταξίδια να έχεις, όπου θέλεις...:clap:
 

faery

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ζυριχη-ισπανια
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου.... :)
ετσι ειναι αγαπημενη μου happy bean!!!!!
θα περασουμε τελεια παλι με τον καινουργιο χρονο!!!!
bambachaaaaaaaa :p
κ ναι λοιπον....το ταξιδι ξεκιναει απο την στιγμη που το ετοιζεις!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:happy Bean
στην πορτοκαλαδα ας μην κανουμε διαφημιση , αλλα στο νησι μπορουμε ε? :lol: Η λεξη bamboocha ειναι Χαβανεζοκρεολεζικη :shock: και σημαινει μεγαλο , τεραστιο
Για παραδειγμα:
- How's the surf today?
- d surf stay bamboocha Αρα πολυ καλο κυμα για σερφ
Μπορει να σημαινει πολλα πραγματα και εχει θετικη σημασια οπως και η λεξη ταξιδι :).
Ευχομαι συντομα να πραγματοποιησεις το ταξιδι ονειρο σου με διαφορα μεταφορικα μεσα και οπως και να 'χει stay bamboocha!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς ήρθες στην παρέα μας λυπημένο φασόλι!!
καλά και πολλα ταξίδια εύχομαι
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
καλως ηρθες σε αυτη την παρεα που μιλα για ταξιδια και σκεφτεται ταξιδια για να ζησει....θα τα λεμε
 

Happy Bean

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΛΟΝ ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αφρική & Περού
Σας ευχάριστω όλους για το καλωσόρισμά σας..με χαρά διαπιστώνω οτι υπάρχουν πολλά ενεργα μέλη με πολλές ιστορίες και όνειρα...
Περιμένω με χαρά να τα μοιράστουμε

Καλή μας συνέχεια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom