Καλώς σας βρήκα!!!

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γεια σας!!
Χάρη στη συνάδελφο και φίλη μου pinelopi, είμαι από σήμερα στην παρέα σας!!
καλώς ήλθες φίλη της αγαπητής φίλης pinelopi!
1.με Alitalia όπως εμεις ενα σνακ και χυμό .
2.Εμεις είμασταν 4 άτομα το ταξί απο αεροδρόμιο 65 ευρω,η 40 για δύο..
3.πουθενά δεν μου άρεσε στην ελλαδα έχουμε καλύτερη.
κρίμα που εγραψες το ποστ σου εδώ και χανεται αντί για μια ταξιδιωτική ιστορια πχ..
1. καθε εταιρεια εχει συν κ πλην. δεν θα επελεγα ποτε εταιρεια με κριτηριο αν θα σερβιρει πλαστικό σαντουιτς ή όχι. γιατι παρεπιπτόντως και η Aegean σαντουιτσακι χειριστο σερβιρει πλέον. φαγητό τέλος.
2. το κόστος του ταξί δεν είναι αυτό. εχει συζητηθει εκτενώς στο φόρουμ, με μια απλή αναζήτηση δεν θα πεσει θυμα απατης η αγαπητη Fraoula..
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...%EE%E9-%F3%F4%E7-%F1%F9%EC%E7.html#post477142
3. καλύτερη πίτσα στην Ελλάδα?:shock::shock: χμμμμμ..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Sorry για το off topic ,αλλα η καλυτερη πίτσα στην Ελλάδα υπάρχει στην Καισαριανη.
Απο Ιταλό σεφ φυσικα ...
Πληροφορίες για το εστιατόριο NONNA EDDA - Εθνικής Αντιστάσεως 62-64, Καισαριανή | ask4food
αλλο ενα ποστ που ειναι κριμα να χανεται εδώ..δεν καταθετεις την προταση σου εδώ? (δεκτές και προσκλήσεις για συναντηση ιταλοφιλων)
http://www.travelstories.gr/%DD%E8%ED%E9%EA-%EA%EF%F5%E6%DF%ED%E5%F2/3620-%E5%F3%F4%E9%E1%F4%FC%F1%E9%E1-%EC%E5-%E4%E9%E5%E8%ED%DE-%EA%EF%F5%E6%DF%ED%E1-21.html#post468156
θα αμφισβητησω την άποψη ότι η πιτσα στην Ελλάδα ειναι καλυτερη απο τη ρωμαική...αλλά τεσπα η fraoula θα παει κ θα μας πει τη γνωμη της..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αλλο ενα ποστ που ειναι κριμα να χανεται εδώ..δεν καταθετεις την προταση σου εδώ? (δεκτές και προσκλήσεις για συναντηση ιταλοφιλων)
http://www.travelstories.gr/%DD%E8%ED%E9%EA-%EA%EF%F5%E6%DF%ED%E5%F2/3620-%E5%F3%F4%E9%E1%F4%FC%F1%E9%E1-%EC%E5-%E4%E9%E5%E8%ED%DE-%EA%EF%F5%E6%DF%ED%E1-21.html#post468156
θα αμφισβητησω την άποψη ότι η πιτσα στην Ελλάδα ειναι καλυτερη απο τη ρωμαική...αλλά τεσπα η fraoula θα παει κ θα μας πει τη γνωμη της..
Εσυ πρεπει να γίνεις moderator ! Έχεις τα φόντα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εσυ πρεπει να γίνεις moderator ! Έχεις τα φόντα
δηλ με βρίσκεις προθυμο? ευγενικό? ήρεμο?αντικειμενικό?...ευχαριστώ για το κομπλιμαν..αλλά δεν εχω καθολου τα φοντα..αστα τα ψοφια κι ας συνεχίσουμε ον τοπικ..:haha::haha:
η πιτσα στη Ρώμη θυμίζω ειναι λιγο διαφορετική απο τη ναπολιτανικη..διαβασε διαφορες fraoula να πας διαβασμενη...για το πού θα την φας, εδω ειμαστε...
Pizza - Wikipedia, the free encyclopedia
 

Fraoula

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, το ενδιαφέρον σας και τη βοηθεια σας!
Καλά μου το έλεγε η pinelopi οτι είστε μια πολύ ζωντανή παρέα.
Θα διαβάσω όλα τα links που μου στείλατε και θα επανέλθω εάν έχω κάποια απορία.
Ενημερωτικά, θα ταξιδέψουμε με alitalia, οπότε θα φροντίσουμε να φάμε ένα πολύ καλό πρωινό ;)
Υ.Γ. Μου ανοίξατε την όρεξη με τη συζήτηση περί ιταλικής πίτσας!!!
 

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
φραουλα καλωσ ηρθεσ.δεν εχω να σου πω κατι για τη ρωμη δυστυχωσ.καλο ταξιδι παντωσ.κ γω καταβαλω μεγαλη προσπαθεια να βρω τισ λειτουργιεσ του φορουμ,που θα παει θα τα καταφερουμε.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
φραουλα καλωσ ηρθεσ.δεν εχω να σου πω κατι για τη ρωμη δυστυχωσ.καλο ταξιδι παντωσ.κ γω καταβαλω μεγαλη προσπαθεια να βρω τισ λειτουργιεσ του φορουμ,που θα παει θα τα καταφερουμε.
αν θελετε βοηθεια ρωτατε , εδω ειμαστε:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.300
Μέλη
38.970
Νεότερο μέλος
genik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom