ΗΠΑ Καρδιοχτύπια στην Death Valley ή αλλιώς περιμένοντας την οδική βοήθεια στην μέση του πουθενά

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
ΑΑΑ!!!! δεν το πιστευω.....πηγατε antelope canyon!
κι εμεις για κει πηγαιναμε....αλλα δε φτασαμε......:(

δεν πειραζει συμβαινουν και απροοπτα και αυτα ειναι μερος του ταξιδιου οταν εισαι ανεξαρτητος και ειναι και αυτα εμπειριες που εχουμε να θυμομαστε.....
βαλε μας καμια φοτο απο αντιλοπι!!!!αν και εχω δει δεκαδες....αν δεν το δεις με τα ιδια σου τα ματια....τι να λεμε....

αυτο με τις πετρες που μετακινουνται,δε μπορω να καταλαβω το μεγεθος τις πετρας απο τις φοτος.μηπως εχεις να υπαρχει και ανθρωπος μεσα για συγκριση?
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
ΑΑΑ!!!! δεν το πιστευω.....πηγατε antelope canyon!
κι εμεις για κει πηγαιναμε....αλλα δε φτασαμε......:(

δεν πειραζει συμβαινουν και απροοπτα και αυτα ειναι μερος του ταξιδιου οταν εισαι ανεξαρτητος και ειναι και αυτα εμπειριες που εχουμε να θυμομαστε.....
βαλε μας καμια φοτο απο αντιλοπι!!!!αν και εχω δει δεκαδες....αν δεν το δεις με τα ιδια σου τα ματια....τι να λεμε....

αυτο με τις πετρες που μετακινουνται,δε μπορω να καταλαβω το μεγεθος τις πετρας απο τις φοτος.μηπως εχεις να υπαρχει και ανθρωπος μεσα για συγκριση?
Επειδή δεν τις έχω κάνει σμίκρυνση αν έχεις facebook στείλε μου σε πμ το ονομα σου και θα σε κάνω φίλη ώστε να τις δείς από εκεί (και άλλες πολλές) διαφορετικά θα αρκεστείς σε μία που ανέβασα στο Flickr(η οποία είναι και λίγο θολή) :
Untitled | Flickr - Photo Sharing!
Πάντως η εποχή που πήγα δεν ήταν η καλύτερη (καλυτερη εποχή θεωρείτε το καλοκαιρι όταν οι ακτίνες του ήλιου είναι κάθετες και δημιουργούν ακτίνες φωτός μέσα στο φαράγγι αλλά τότε έχει και υπερνβολικό κόσμο που το επισκέπτοντε).Και ππάλι όμως το φαράγγι ήταν εκπληκτικό!!! αλλά οι φωτογραφίες το αδικούν (είτε οι δικές μου είτε απο το διαδίκτυο)τίποτα δεν συγκρίνεται με το να είσαι μέσα και να το βλέπεις.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Αγωνία στα ύψη...
Πολύ πολύ συγκινητική η βοήθεια των περαστικών!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Αχχ Βαγγέλη, Βαγγέλη πόσο τρελλός είσαι!!!! Αγωνία στο έπακρο δεν το συζητάω, αλλά η φωτο με τον κάκτο βραδιάτικα όλα τα λεφτά!!! Χαχαχαα
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Αχχ Βαγγέλη, Βαγγέλη πόσο τρελλός είσαι!!!! Αγωνία στο έπακρο δεν το συζητάω, αλλά η φωτο με τον κάκτο βραδιάτικα όλα τα λεφτά!!! Χαχαχαα
Να φανταστείς είναι τραβηγμένη από μέσα από το αυτοκίνητο (που όρεξη να βγεις βραδυάτικα).
 

spastis

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Ένα ταξίδι όνειρο μου. Λόγω οικονομικών έφτασα μέχρι Las Vegas απο Los Angeles. Κι οταν λέω οικονομικα στο Las Vegas τζογαρα συνολικα 2 δολλαρια. Και πάλι όμως μαγικό roadtrip στα Kelso Dunes και τα "δαση" με Joshua Trees!
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Tι να γράψουμε τώρα εδώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ταξιδι και ιστορια με σασπενς.
Οταν τη διαβαζα μου εφερνε στο νου κατι ταινιες θριλερ,αλλα εσυ Τουμπιωτη ειχες αισιο τελος,και εισαι τυχερος που μεσα στην ατυχια σου γνωρισες ενα πραγματικο φιλο.!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom