Καταργείται η Αμερικάνικη Visa

sotisdiv

Member
Μηνύματα
56
Likes
11
Άντε μακάρι.
Κανονίζω τον Αύγουστο 2 βδομάδες California και θα με γλυτώσει απο την ταλαιπωρία της έκδοσης.
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
^ Μην λές μακάρι, πάει η visa πάπαλα! Από αύριο (έτσι είπε ο Ομπάμα πρίν λίγο) οι Έλληνες δεν χρειάζονται visa πλέον!:clap:
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
Άντε να αρχίσουν και οι προσφορές σιγά σιγά ,απο τις αεροπορικές !
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
τοσο υποβαθμισμενοι ειμαστε που φτασαμε στο σημειο να λεμε κ ''ευχαριστω'' για την τιμη που μας κανουν...
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
τέλεια τελεια τελεια! κλείνω αύριο κιόλας ραντεβού στην πρεσβεία να πάω να βγάλω νέο διαβατήριο και με την πρώτη ευκαιρία βοοουρρρ για αμερικα!
ps: στο παλιο διαβατηριο ειχα visa. και να τους πω να μου την περασουνε στο νεο, δεν θα το κανουνε λογικα ε; αχ γιατι μου φαινεται ακομα τοσο απιστευτο;
τελειαααα

να το παιξω λιγο χαζή για να σιγουρευτούμε: εννοεί καταργείται για τους Ελληνες πολίτες, έτσι; άσχετα σε ποιά χώρα κατοικούν. σωστά;;;;
please say yes!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ε, νομίζω ότι δεν έχει σχέση η χώρα κατοικίας, αλλά η χώρα προέλευσης του διαβατηρίου.
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αντε μηπως παω Μεξικο φθηνότερα
 

Oualos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Φυγαμε για Αμερικα!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τι νεο είοναι αυτό παιδιά;;;;; Με δουελευετε;;;; Κοιμόμουν και δε πήρα χαμπάρι;;;;; Τέλεια!!! Γιατί θυμάστε που έλεγα να βγάλω βίζα τώρα που θα πάω Αθήνα γιατί θέλω να πάω Αμερική τον Νοέμβρη, το γλίτωσα, ξέρετε τι μπελάς είναι και έξοδα να τρέχω απο Κάρπαθο-Αθήνα για βίζα!!! Υπέροχα!!!!!!!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
κι εμείς που κανονίσαμε να πάμε και έχουμε ήδη βίζα, ακολουθούμε και τη διαδικασία του Visa Waiver Program? καλά είπα να πάω εγώ και καταργήθηκε η βίζα αφού την έβγαλα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom