Καταργείται η Αμερικάνικη Visa

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κλεισε ραντεβου γιατι δεν το βλεπω ως το Δεκεμβρη να γινεται κατι.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχεις άπλετο χρόνο. Περίμενε μέχρι το Σεπτέμβρη μπας και γίνει τίποτα αν και δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Το θεμα ειναι μη διοριστει στου διαολου τον αλιμονο το Σεπτεμβρη και τρεχει και δε φθανει...
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Πάντως νομίζω ότι ανακοινώνουν προς το τέλος της χρονιάς τον καταλογο των χωρών για τις οποίες θα καταργηθει η Βίζα, και η κατάργηση ισχύει από 1/1 του νέου έτους.
 

chania-2005

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Το θεμα ειναι μη διοριστει στου διαολου τον αλιμονο το Σεπτεμβρη και τρεχει και δε φθανει...
Tο θεμα ειναι μη δε διοριστω καθολου το Σεπτεμβρη! Τοτε να δεις τι θα πει τρεχω και δε φτανω! Κι ειναι πιθανο αυτο απ'οτι ακουω φετος. Να μη διοριστω καθολου δυσκολο, αλλα να αργησω και να παει πχ Νοεμβρης για να με καλεσουν πολυ πιθανο... Τοτε τι γινεται με τη βιζα? Αν εγω εχω κλεισει ραντεβου για Σεπτεμβρη-Οκτωβρη, οποτε και θα ειμαι ακομα ανεργη, κινδυνευω να κοπω? Μπορω μηπως να δηλωσω ψεμματα οτι δουλευω όπου και το προηγουμενο σχολικο ετος? Θα το διασταυρωσουν?
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Tο θεμα ειναι μη δε διοριστω καθολου το Σεπτεμβρη! Τοτε να δεις τι θα πει τρεχω και δε φτανω! Κι ειναι πιθανο αυτο απ'οτι ακουω φετος. Να μη διοριστω καθολου δυσκολο, αλλα να αργησω και να παει πχ Νοεμβρης για να με καλεσουν πολυ πιθανο... Τοτε τι γινεται με τη βιζα? Αν εγω εχω κλεισει ραντεβου για Σεπτεμβρη-Οκτωβρη, οποτε και θα ειμαι ακομα ανεργη, κινδυνευω να κοπω? Μπορω μηπως να δηλωσω ψεμματα οτι δουλευω όπου και το προηγουμενο σχολικο ετος? Θα το διασταυρωσουν?
ψεμματα δεν θα ηταν οτι καλυτερο...κανεις δεν ξερει κατα ποσο τα διασταυρωνουν.
Ισως να πεις οτι εχει διοριστει κ περιμενεις την τοποθετηση σου...αγγιζει καπως την πραγματικοτητα
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Σημερα υπογραφτηκε μεταξυ των υπουργων εξωτερικων Ελλαδος και Ηπα συμφωνια για την καταργηση της βιζας!!! Τωρα το ποσο θα παρει για να ισχυσει ειναι ενα αλλο θεμα αλλα τουλαχιστον εγινε!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σημερα υπογραφτηκε μεταξυ των υπουργων εξωτερικων Ελλαδος και Ηπα συμφωνια για την καταργηση της βιζας!!! Τωρα το ποσο θα παρει για να ισχυσει ειναι ενα αλλο θεμα αλλα τουλαχιστον εγινε!!
Για την ακρίβεια, υπογράφηκε ένα MoU, ένα έγγραφο μη δεσμευτικό για κανέναν και για τίποτα...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.555
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έτσι όπως τα κάνανε με αυτές τις αηδίες online επιβεβαίωσης αυτών που ΔΕΝ χρειάζονται βίζα, καλύτερα να μη μπούμε στο visa waiver programme και το λέω ειλικρινώς. Πιο απλή είναι η βίζα από αυτή την αηδία που φτιάξανε τώρα...
 

Summer Hunter

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
χμμ...ακόμη το σκέφτομαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη, Καραϊβικη
εγω που σκέφτομαι να πάω Νεα Υόρκη δηλαδη το Δεκέμβριο θα χρειαστω visa η δεν θα χρειαστεί να μπω σε τέτοιες διαδικασίες?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom