Κλείστε φθηνές διακοπές στην Ελλάδα μέσω του εξωτερικού

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
επειδη ειμαι στην οδικη βοηθεια της ADAC, μου στελνουν καθε μηνα ενα περιοδικακι...εκει εχει και ταξιδια...
εχιε λοιπον προφορα για τα μελη της ADAC, εκδρομη στην Τουρκια.
Το πακετο περιλαμβανει αεροπορικα απο γερμανια, μεταφορες με λεωφ., διαμονη 4 βραδια στην Αττάλεια, 4 βραδια στην Καππαδοκια με ξεναγησεις, και αλλα 6 βραδια καπου αλλου σε ενα Sea Wordl Hotel...ολα ειναι πληρωμενα σε προγραμα AI...ξερω οτι σε καποιους δεν αρεσουν τα πακετα αυτα...απλα το αναφερω γιατι οταν προσφερουν ολα αυτα με κοστος 295 Ευρω / ατομο, πιστευω οτι οι ελπιδες για ανακαμψη του ελληνικου τουρισμου πεφτουν στα ταρταρα....μην ελπιζουμε και πολυ...
 
Μηνύματα
774
Likes
617
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Πολύ καλές τιμές έχει και η Discounted Hotels in Spain, Greece, Cyprus, Canaries and more holiday destinations from Med Hotels. , ξέρει κανείς αν είναι εμπιστοσύνης?
Η medhotels όπως και η hotels4U είναι πλέον μέλη του οργανισμού Thomas Cook, οπότε μιλάμε όχι απλώς για εμπιστοσύνη αλλά για παγκόσμια... κυριαρχία. Ήδη από παλιά πολλοί έλληνες χρησιμοποιούν αυτή τη σελίδα για φθηνότερες τιμές.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Μου φαινεται ανα ατομο
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Καλημέρα. Έχει κάνει κανείς κράτηση από αυτό το site?Cheap Hotels, Cheap Flights, Tailor Made Holidays, Package Holidays, All your holiday needs in one place - TravelRepublic.com Ενδιαφέρομαι να κλείσω διακοπές στην Ελλάδα για τους γονείς μου και θέλω να μάθω αν είναι αξιόπιστο γιατί έχει πολύ καλές προσφορές.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.
 
Μηνύματα
774
Likes
617
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Είναι από τα σχετικά παλιά online πρακτορεία και δουλεύει κυρίως με συμβόλαια, οπότε έχει καλές τιμές. Θα το θεωρούσα αξιόπιστο.
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
αν βάλεις όμως οτι κάνεις κράτηση απο Ελλάδα θα την κάνει την κράτηση? ή πρέπει να βρω site που δεν ζητάνε την χώρα ,? και αν ναι έχετε να μου προτείνετε κάποιο?...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
υπαρχουν καποια λιγα site που δεν δεχονται κρατησεις απο καθε χωρα....λογω ταχυδρομειου μου ειπανε, οτι δημιουργουνται προβληματα με τα voucher
(στα γερμανικα site το πετυχα)
καποια δεχονται κανονικα απο οποιαδηποτε σχεδον χωρα....

αλλα το τονιζω οτι εχω κανει κρατησεις ΜΟΝΟ με γερμανικα. για αγγλικα δεν ξερω...
 

N-I-K-O-S

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Καλημερα!Θεωρειται το site Monarch.co.uk εγκυρο για να κλεισω ξενοδοχειο??ξερω οτι χρεωνετε αμεσως ολο το ποσο.εχει κλεισει καποιος απο εκει?
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πέρυσι το καλοκαίρι επιχείρησα να κλείσω ξενοδοχείο στην Κέρκυρα μέσα από ξένο site... Ούτε που θυμάμαι ποιο, το έβρισκα όμως περίπου 20% φθηνότερα σε σχέση με την τιμή που έδιναν οι ίδιοι. Είπα λοιπόν κι εγώ η "έξυπνη" να τους πάρω τηλ να τους ρωτήσω αν θα μου δώσουν αυτή την τιμή ή έστω και λίιιγο υψηλότερη, προκειμένου να αποφύγω τις κρατήσεις με πιστωτική κλπ, και τι μου είπαν... Η τιμή αυτή που δίνουμε στα site είναι χωρίς το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης και του Α/C. Τα οποία χρεώνοντάς τα, έβγαινε παραπάνω από την τιμή που δίνουν οι ίδιοι. Όντως τελικά το έγραφε στο site, αλλά στα ΠΟΛΥ ψιλά γράμματα.... Δηλαδή αφότου προχωρούσες μερικά βήματα κλπ. Δεν ξέρω, το βρήκα κάπως απαράδεκτο όλο αυτό... Ειδικά αν σκεφτείς ότι πχ στη Γερμανία τα περισσότερα ξενοδοχεία που έβρισκα για να κλέίσω, είχαν τη φιλοσοφία του all inclusive αλλά σε light έκδοση, δηλαδή πρωινό εννοείται, όλη μέρα καφέδες τσάι και σοκολάτα ρόφημα ακόμα και σε χάρτινα για να πάρεις μαζί σου, δωρεάν wireless κλπ. Εμείς τους χρεώνουμε και το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μηπως ετυχε μονο στο ξενοδοχειο αυτο;
εγω εχω κλεισει 2 φορες σε ελλαδα μεσω ξενου site, και ηταν απλα πιο φθηνα. δεν ειχε τετοια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom