Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οπότε...χρωστάμε σ εσένα toumpioti για τη μία βασιλόπιττα και τά δώρα και στην erminathess για την άλλη βασιλόπιττα.Αγόρασε και κανένας άλλος;:roll:
Γράψτε πόσα δώσατε,οι σωστοί λογαριασμοί κάνουν τους σωστούς φίλους:haha:και θα σας τα δώσουμε στη συνάντηση.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Γράψτε πόσα δώσατε,οι σωστοί λογαριασμοί κάνουν τους σωστούς φίλους:haha:και θα σας τα δώσουμε στη συνάντηση.
Προσοχή στις αποδείξεις παιδιά.... στις αποδείξεις.
Όποιος τις κατέχει σώθηκε:D
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Προσοχή στις αποδείξεις παιδιά.... στις αποδείξεις.
Όποιος τις κατέχει σώθηκε:D
:haha::haha:πάντως πλάκα πλάκα αρχίσαμε να μπαίνουμε στο κλίμα...προχθές σε έξοδο με φίλους στο τέλος ο ένας ρωτούσε τον άλλο ..τη θέλεις εσύ,μμμ να την πάρω εγώ :haha:(για την απόδειξη μιλάω ε)
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Την βασιλόπιτα που παρηγγειλα είναι απο το Ζαχαροπλαστείο του νέου μέλους του Τραβελστόρις XRISTOS (φίλος του giwrgos) ο οποίος και θα παραβρεθεί στην συγκέντρωση (Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - Εμφάνιση προφίλ: XRISTOS) οπότε με το οικονομικό και τις αποδείξεις σε αυτόν.
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσω οτι η δικη μου βασιλοπιτα εχει δοθει ηδη προς παραγγελια, θα ειναι γυρω στα 2,5 κιλα (οποτε 16 ατομα τα βολευουμε ανετα) θα γραφει αυτο που συμφωνησαμε, και θα εχει στολιδια και πλουμιδια μα πανω απο ολα θα ειναι νοστιμη αφου βασικο συστατικο της θα ειναι η σοκολατα

Πειράζει να κλείσω ένα κομάτι από αυτή, μια και είμαι σοκολατομανής;;;:shock::shock::shock:
Πέραν πλάκας , erminathess και toumpioti σας ευχαρισούμε για τη διευκόλυνση που μας κάνετε να παραγγείλετε τις πίτες που εμείς θα φάμε!!! Τώρα γιατις αποδείξεις ...στον τυχερό!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Πειράζει να κλείσω ένα κομάτι από αυτή, μια και είμαι σοκολατομανής;;;:shock::shock::shock:
Πέραν πλάκας , erminathess και toumpioti σας ευχαρισούμε για τη διευκόλυνση που μας κάνετε να παραγγείλετε τις πίτες που εμείς θα φάμε!!!
Ευχαριστώ ,θυμάστε πάντως ότι ο τυχερός αναλαμβάνει να πετάξει το φλουρί σε μέρος μακρινό (Ανατολή το ένα και δύση το άλλο)και μάλιστα κατα προτίμηση σε λίμνη ή ποτάμι.
Να μην ξεχνιόμαστε .......να αναλαμβάνουμε τις ευθύνες μας.:D:D:D
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Να ειστε καλα παιδια, εγω τη δικια μου σας την κανω δωρο λεμε...
Ειναι απο το ζαχαροπλαστειο ΤΣΑΜΗΣ (γωνια Ολγας και Μποτσαρη, με υποκαταστημα στα Ν.Μουδανια)
Ελπιζω μονο να μην περασει αρκετη ωρα μεχρι να την κοψουμε
γιατι θα λυωσει και θα ειναι κριμα
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
erminathess,ευχαριστούμε,αλήθεια στην προηγούμενη συνάντηση δεν ήσουν,δε σε γνώρισα ή ήσουν και δε θυμάμαι..:roll:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
ευκαιρια να γνωριστουμε τωρα..
με τους "παλιους" γνωριζομαστε βεβαια απο τις προηγουμενες συναντησεις
αλλους βλεπω τυχαια στο δρομο..
στις συγκεντρωσεις του Δεκεμβριου δεν ημουν εδω, ειχα παει στην Πατρα
αλλα δεν εφησα την ευκαιρια να παει χαμενη, καναμε και εκει mini meeting για 4
 
Μηνύματα
25
Likes
1
καλησπερα και απο εμενα ταξιδιωτες. ελπιζω να καταφερω να ερθω και εγω. δυστυχως μενω επαρχια, πραγματικα θελω πολυ να σας γνωρισω απο κοντα. ειπαμε 13/1 ωρα 21 στον τρουλο, αν δεν κανω λαθος.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπορω να δοκιμασω απο ολες τις βασιλοπιτες;:roll: Ειμαι και λιχουδα!:haha:
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
καλησπερα και απο εμενα ταξιδιωτες. ελπιζω να καταφερω να ερθω και εγω. δυστυχως μενω επαρχια, πραγματικα θελω πολυ να σας γνωρισω απο κοντα. ειπαμε 13/1 ωρα 21 στον τρουλο, αν δεν κανω λαθος.
φυσικά κ το ρωτάς????
...όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα,:clap::clap::clap:... κ εμεις απο επαρχία είμαστε να συντονιζόμαστε λοιπόν κ εμεις οι επαρχιώτες:shock::shock::shock:

το μαγαζί το λένε συμφωνιά...βενιζέλου με ερμου, τρούλος ονομάζετε η αίθουσα στην οποία δεν θα είμαστε τελικά, αλλά στην παραδίπλα... σίγουρα θα σε κατατοπίσουν οι περισσότερο γνώστες....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.461
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom