Κοπή πίτας Αθήνας 2024

Ποια μέρα θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    37

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Μπορούμε μέχρι αύριο μεθαύριο να συγκεντρώσουμε συμμετοχές και νομίζω αν την παραγγείλουμε την Τετάρτη θα είναι έτοιμη μέχρι το Σάββατο. Πέρσι την είχαμε πάρει από κάπου στη Νέα Ιωνία, αλλά δεν θυμάμαι ποιος. Αν θέλετε, μπορώ να ρωτήσω σε έναν Αρτοποιητή, που έχω κοντά στο σπίτι.
H ιδέα να δώσουμε 20-30 ευρώ σε κάποιον για το φλουρί μού φαίνεται κάπως και δεν μου αρέσει. Ωστόσο, αν συμφωνήσει ο κόσμος, σαφώς και θα συμμετάσχω.
Ας το δωσουμε σε travel credit αλλα θα μαλωσουμε σε ποια εταιρεια. Οποτε κι ετσι καλα ειναι, στανταρ σε ταξιδι θα παει.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
υπαρχει και το θεμα της πιτας. Μεχρι τωρα εχουν δηλωσει 17 ατομα.
Πρεπει να γινει η παραγγελια. δευτερα τριτη.

εχω και μια προταση αν συμφωνειτε.
ο καθε ενας μας να βαλει απο 5 ευρω. Να καλυφθει το κοστος της πιτας και οσα χρηματα περισσεψουν
να τα παρει αυτος/η που βρει το φλουρι.
Εγώ συμφωνώ με την ιδεα σου να βαλουμε απο 5 ευρω οποιος ερθει και ο,τι μείνει να δοθεί ως φλουρί. Θα ειναι πολυ πιο ευκολο για οποιον αγορασει την πιτα να παιρνει 5ευρα παρα να εχει να δινει ρεστα πχ 1,32 ευρώ στον καθενα
Επίσης προτείνω όποιος μας τιμήσει από μακρυά (εκτός Αττικής) να μην πληρώσει τίποτα!
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλησπέρα, εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα συμμετάσχω και εγώ, ένα άτομο
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
αν ερθουν ολοι οσοι δηλωσαν ειναι γυρω στα 30 ατομα. ουσιαστικα ολος ο εσωτερικος χωρος του μαγαζιου. @Triplover για ποσα ατομα μιλησες οταν πηρες τηλεφωνο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom