Κοπή πίτας Αθήνας 2024

Ποια μέρα θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    37

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.012
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
αν ερθουν ολοι οσοι δηλωσαν ειναι γυρω στα 30 ατομα. ουσιαστικα ολος ο εσωτερικος χωρος του μαγαζιου. @Triplover για ποσα ατομα μιλησες οταν πηρες τηλεφωνο;
Να δηλώσω και γω 1 άτομο. Πρώτη φορά έρχομαι. Τι χρειάζεται? Μόνο η δήλωση εδώ είναι αρκετή? Και απλά έρχομαι?
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
5.366
Να δηλώσω και γω 1 άτομο. Πρώτη φορά έρχομαι. Τι χρειάζεται? Μόνο η δήλωση εδώ είναι αρκετή? Και απλά έρχομαι?
Διαβατήριο, ταυτότητα, πιστοποιητικό γεννήσεως, υπεύθυνη δήλωση ότι είσαι αυτός που ισχυρίζεσαι καθώς και μέλος του φόρουμ, αντίστοιχη βεβαίωση από τον Δευκαλίωνα και τσουπ γίνεσαι αποδεκτός 😎😎😎
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Λοιπόν οι συμμετέχοντες είναι μέχρι σήμερα 30 και είναι οι παρακάτω :

Triplover (2)
@paefstra
@Mary Stardust
@Pel
@thanassis33 (2)
@ANASTAPAP (3)
@MVSylvia
@underwater
@bandit650 (2)
@nickostraveller
@Extra muros
@Michalis_K
@alma (2)
@varioAthens
@vanda
@STKF
@alvadi
@Grerena
@katkats
@thanos75 (2)
@nikos78
@Ilias Katsoulis
@Nikos86

Η κράτηση έχει γίνει για καμία 20αριά άτομα και τους έχω πει ότι ακριβή αριθμό θα τους δώσω το αργότερο μέχρι την Τετάρτη. Επίσης, έχω επισημάνει ότι θέλουμε να είμαστε στον ίδιο χώρο. Οπότε @bandit650 λέω αύριο το μεσημέρι να τους τηλεφωνήσω για επικαιροποίηση κράτησης. Νομίζω και εσύ μπορείς να κάνεις τα κουμάντα σου για την βασιλόπιτα. Ααα δεν ξέρω αν έχεις κάπου κοντά σου κανά βιβλιοπωλείο να τσιμπήσεις αυτοκόλλητα για τα ψευδώνυμα. Αν όχι, πες μου να το κοιτάξω εγώ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
εγινε η παραγγελια της πιτας. ειναι 1.5 ευρω το ατομο. φροντιστε για ψιλα.
μπορουμε ομως να δωσουμε απο 3 ευρω ωστε να μαζευτει ενα συμβολικο δωρο για το φλουρι.
Να δωσουμε 3 ετσι κι αλλιως γιατι καποιοι θα ακυρωσουν τελευταια στιγμη και δεν πρεπει να χρεωθουν οι οργανωτες.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.068
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Λοιπόν οι συμμετέχοντες είναι μέχρι σήμερα 30 και είναι οι παρακάτω :

Triplover (2)
@paefstra
@Mary Stardust
@Pel
@thanassis33 (2)
@ANASTAPAP (3)
@MVSylvia
@underwater
@bandit650 (2)
@nickostraveller
@Extra muros
@Michalis_K
@alma (2)
@varioAthens
@vanda
@STKF
@alvadi
@Grerena
@katkats
@thanos75 (2)
@nikos78
@Ilias Katsoulis
@Nikos86

Η κράτηση έχει γίνει για καμία 20αριά άτομα και τους έχω πει ότι ακριβή αριθμό θα τους δώσω το αργότερο μέχρι την Τετάρτη. Επίσης, έχω επισημάνει ότι θέλουμε να είμαστε στον ίδιο χώρο. Οπότε @bandit650 λέω αύριο το μεσημέρι να τους τηλεφωνήσω για επικαιροποίηση κράτησης. Νομίζω και εσύ μπορείς να κάνεις τα κουμάντα σου για την βασιλόπιτα. Ααα δεν ξέρω αν έχεις κάπου κοντά σου κανά βιβλιοπωλείο να τσιμπήσεις αυτοκόλλητα για τα ψευδώνυμα. Αν όχι, πες μου να το κοιτάξω εγώ.
Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε!😆
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Υπάρχει κάποιος άλλος που έρχεται επισης πρώτη φορά ή μόνο εγω το σκέφτηκα ;;
Κανεις δεν ξεκινησε να ερχεται στις πιτες με τη δευτερη φορα, ολοι αρχισαμε με την πρωτη.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Παιδιά με ψήνει και μένα να ερθω. Προλαβαίνω; Υπάρχει κάποιος άλλος που έρχεται επισης πρώτη φορά ή μόνο εγω το σκέφτηκα ;;
Για τους πρωτάρηδες έχει ειδική διαδικασία μύησης με συνδυασμό ψυχολογικών και σωματικών δοκιμασιών
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Για τους πρωτάρηδες έχει ειδική διαδικασία μύησης με συνδυασμό ψυχολογικών και σωματικών δοκιμασιών
Θα ετοιμασω ενα τεστ πανω στους ορους της Aegean και θα πω "βγαλτε μια κολλα χαρτι".
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Θα ετοιμασω ενα τεστ πανω στους ορους της Aegean και θα πω "βγαλτε μια κολλα χαρτι".
Kαι εγώ θα φέρω μια σακούλα πράγματα να του πω να τα χωρέσει σε ένα σακίδιο διαστάσεων Ryanair.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom