Κοπή πίτας Θεσσαλονίκη 2023

Πότε θέλετε να κόψουμε την πίτα στη Θεσσαλονική?


  • Total voters
    35

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Να ρωτήσω κάτι: Δεν έχω πάει στο μαγαζί που θα γίνει η συγκέντρωση και δεν ξέρω τη διαρρύθμισή του και από τις φωτογραφίες που έχω δει δεν μπορώ να σχηματίσω σαφή εικόνα, οπότε η ερώτηση είναι: Είναι επαρκής ο χώρος για να καθήσουν μέσα μαζί μια ομάδα 15-20-30 ανθρώπων; Θα καθίσουν σε ξεχωριστά τραπέζια ή θα καθίσουν όλοι στον εξωτερικό χώρο που φαίνεται μεγαλύτερος (αλλά δεν ξέρω αν λειτουργεί τον χειμώνα);
 

wanderwoman

Member
Μηνύματα
51
Likes
117
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Να ρωτήσω κάτι: Δεν έχω πάει στο μαγαζί που θα γίνει η συγκέντρωση και δεν ξέρω τη διαρρύθμισή του και από τις φωτογραφίες που έχω δει δεν μπορώ να σχηματίσω σαφή εικόνα, οπότε η ερώτηση είναι: Είναι επαρκής ο χώρος για να καθήσουν μέσα μαζί μια ομάδα 15-20-30 ανθρώπων; Θα καθίσουν σε ξεχωριστά τραπέζια ή θα καθίσουν όλοι στον εξωτερικό χώρο που φαίνεται μεγαλύτερος (αλλά δεν ξέρω αν λειτουργεί τον χειμώνα);
Στον εσωτερικό χώρο είχαμε καθίσει καμιά εικοσαρια άτομα σε μάζωξη,ήταν 5-6 τραπέζια δίπλα δίπλα όπως το θυμάμαι. Κάποιος που το έχει πιο πρόσφατο ίσως έχει και σαφέστερη εικόνα.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Εχω αρρωστησει και δεν μπηκα μερες, σημερα ειμαι καλυτερα και αργοτερα θα μας καταγραψω. Καλημερα.
 

EviTan

Member
Μηνύματα
429
Likes
2.925
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Εχω αρρωστησει και δεν μπηκα μερες, σημερα ειμαι καλυτερα και αργοτερα θα μας καταγραψω. Καλημερα.
Περαστικά σου! Λογικά θα είμαστε αρκετοί, μήπως χρειαστεί να σκεφτούμε άλλον χώρο, γι'αυτό ρωτάω...
 

connosp

Member
Μηνύματα
393
Likes
839
Θα πω και εγώ τη γνώμη μου, έχω πάει 2 φορές και θεωρώ ότι έχει αρκετό κόσμο και φασαρία ειδικά το ΠΣΚ. Αλλά εάν συμφωνούν οι περισσότεροι πάω πάσο.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Παιδιά, η ωρα δεν αλλάζει, την αλλάξαμε ήδη.

Συνήθως καθόμαστε αρκετά, ελατε και αργότερα, δεν θα είναι αργά. Την πίτα δεν θα την κόψουμε άμεσα με το που θα συναντηθούμε.

Όσον για το χώρο: η αρχική επιλογή έγινε βάση της ψηφοφορίας και για αυτό ήταν σημαντικό να ψηφίσετε για να υπάρχει προσανατολισμός.
Αύριο θα ξαναμιλήσω με τους υπεύθυνους και θα δούμε αν ο αριθμός που αυξήθηκε πολύ αλλάζει κάτι για αυτους.
Αν η απάντηση είναι ναι, έχω και την εναλλακτική λύση.

Φασαρία υπάρχει παντού, επειδή είμαστε φωνακλάδες 🙄. Στη φάση που είμαστε 30+ άτομα ομάδα, φοβάμαι πιο πολύ οτι θα ενοχλήσουμε, παρά θα ενοχληθούμε.

@babaduma νομίζω πως συμφωνούμε ότι μέχρι τώρα πουθενά δεν καθόμασταν όλοι σε ένα τραπέζι και δεν μας εμπόδισε να περάσουμε καλά.

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Επανέρχομαι σε λίγο με την καταμέτρηση και τα δώρα.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.915
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom