Κοπή πιτας Θεσσαλονικη 2016 και δηλώσεις συμμετοχής

Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    20
  • Poll closed .

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδάκια για ψηφιστε και για την Καρντασικη πιτουλα...
Κυριακη 7 Φεβρουαρίου it is.
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Έχω χάσει όλες τις συγκεντρώσεις του travelstories γιατί πάντα δούλευα τις ημέρες που κανονιζόταν κάτι! Κι έτσι δεν έχω έρθει ποτέ και δεν έχω γνωρίσει κανέναν! Αυτή τη φορά θα έρθω κι εγώ !! Με 1-2 άτομα παρέα !!!
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Κατά πάσα πιθανότητα και εγώ εκεί.

Να ρωτήσω κάτι μιας και δεν έχω ξαναπάει στον χώρο.

Είναι ο χώρος φιλικός στα παιδιά, για να μπορέσουμε να έρθουμε οικογενειακώς;
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Κατά πάσα πιθανότητα και εγώ εκεί.

Να ρωτήσω κάτι μιας και δεν έχω ξαναπάει στον χώρο.

Είναι ο χώρος φιλικός στα παιδιά, για να μπορέσουμε να έρθουμε οικογενειακώς;

φυσκικά και να έρθεις με το μικρό...ένα καφέ είναι...γιατι να μην έρθει ο μικρός? ασε που θέλουμε να τον δουμε....αν εννοεις για το κάπνισμα δεν ξέρω αν επιτρέπεται βεβαια...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εγώ μέσα είμαι, εκτός απροόπτου.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Θέλω λίγο την προσοχή σας και τη γνώμη σας για ένα θεματάκι που προέκυψε σε ότι αφορά τον τόπο συνάντησης για την κοπή της πίτας.Χθες πήγα στο Aldebaran και μου είπαν οτι δεν μπορουν να δεσμευτούν σίγουρα ότι θα μπορούμε να κάνουμε εκει τη συνάντηση καθώς ο χώρος κλείνεται αυτή την περίοδο για εκδηλώσεις πολλών ατόμων που κάνουν κοπή πίτας και στην περίπτωση που ζητηθεί για μια μεγάλη εκδήλωση δεν θα μπορέσουν να μας εξυπηρετήσουν.Θα μπορουμε να το ξέρουμε σίγουρα δυο τρεις μέρες πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία.Τι λέτε να το ρισκάρουμε και αν προκύψει καποιο πρόβλημα να βρούμε τελευταια στιγμη κάποιο άλλο καφέ? Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα αλλά σκέφτηκα οτι ίσως κάποια μέλη που δεν μπαίνουν καθημερινά στο φόρουμ,ίσως δεν μπορέσουν να ενημερωθούν.Εναλλακτικές προτάσεις είναι:
-το καφέ του Electra Palace
-H Rέμβη
-Το Αzzuro
Tα δύο τελευαία έχουν θέα αλλά δεν ξέρω αν έχουν δυνατή μουσική ,πράγμα που θα μας δυσκολέψει....αν κάποιος ξέρει ,ας μας πει...
Αλλες προτάσεις είναι το Tre Marie στη Σοφούλη,το Loco bus και τέλος το Place Mignonne που έχει brunch(12 ευρώ το άτομο) ,αλλά αυτά δεν έχουν θέα....αν υπάρχει και κάποια αλλη καλη ιδέα ,είναι ευπροσδεκτη....τι λέτε λοιπον ? αφήνουμε ως έχει την επιλογη του Aldebaran(αλλά θα ξέρουμε σίγουρα τελευταια στιγμη) ή επιλέγουμε κάποιον άλλο χώρο?
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
Χμμ...τι εννοείς 12 ευρώ το άτομο; Εδώ ο κόσμος σπάει κουμπαράδες για να πλερώνει την Qatar :haha:, δεν περισσεύουν 12..
Εγώ δεν έχω πρόβλημα όπου κι αν πάμε, έτσι κι αλλιώς μπαίνω στο φόρουμ καθημερινά, θα το δω. Σε κανένα από τα αναφερθέντα μαγαζιά δεν έχω πάει, οπότε, όπως θέλετε :)
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Χμμ...τι εννοείς 12 ευρώ το άτομο; Εδώ ο κόσμος σπάει κουμπαράδες για να πλερώνει την Qatar :haha:, δεν περισσεύουν 12..
Εγώ δεν έχω πρόβλημα όπου κι αν πάμε, έτσι κι αλλιώς μπαίνω στο φόρουμ καθημερινά, θα το δω. Σε κανένα από τα αναφερθέντα μαγαζιά δεν έχω πάει, οπότε, όπως θέλετε :)
12 ευρώ το άτομο έχει το brunch ,οποιο είναι πολύ πλούσιο και περιλαμβάνει και καφέ ,τσαι ,χυμο....όμως το αναφέρω γιατί οπως είπες και συ ο κόσμος σπάει κουμπαράδες οχι μονο για να πληρώσει την Qatar ,αλλά για να πληρώσει τα βασικά της καθημερινοτητας και ίσως για κάποιους να παιζει ρόλο....ενώ στα αλλα μαγαζιά που προτάθηκαν ,θα μπορεί να πάρει έναν απλο καφέ .....
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
12 ευρώ το άτομο έχει το brunch ,οποιο είναι πολύ πλούσιο και περιλαμβάνει και καφέ ,τσαι ,χυμο....όμως το αναφέρω γιατί οπως είπες και συ ο κόσμος σπάει κουμπαράδες οχι μονο για να πληρώσει την Qatar ,αλλά για να πληρώσει τα βασικά της καθημερινοτητας και ίσως για κάποιους να παιζει ρόλο....ενώ στα αλλα μαγαζιά που προτάθηκαν ,θα μπορεί να πάρει έναν απλο καφέ .....
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, πίστεψέ με :) Απλά ήταν επίκαιρος ο πανζουρλισμός με την Qatar, γι' αυτό και η αναφορά μου. Μήπως, ως εργαζόμενος στην πολεμική αεροπορία να κλείσω το μπαλκόνι της Λέσχης Αξιωματικών με την καλύτερη θέα στο Λευκό Πύργο, και τον Όλυμπο στο βάθος;;; :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.794
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom