Κρητικη Κοπη Πιτας (Βασικα Συναντηση)

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Απ'ότι βλέπω, περάσατε καταπληκτικά, ζήλεψα! Δυστυχώς, το είδα πολυ αργά και δεν είχα και μεταφορικό μέσο. Πάντως είναι πολύ ευχάριστο να βλέπεις ότι και η Κρήτη "κινείται", όχι μόνο η Αθήνα & Θεσ/νίκη. Θα χαρώ πάντως πολύ να παρευρεθώ σε άλλη συνάντηση (γιατί όχι Ηράκλειο;) και να γνωριστούμε...
Καλά ταξίδια σε όλους!!!
Ελπίζω να το έγραψες εκ παραδρομής… διότι δεν κινείται ΤΙΠΟΤΑ. Ο ένας κοιτάει τον άλλον...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.703
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Απ'ότι βλέπω, περάσατε καταπληκτικά, ζήλεψα! Δυστυχώς, το είδα πολυ αργά και δεν είχα και μεταφορικό μέσο. Πάντως είναι πολύ ευχάριστο να βλέπεις ότι και η Κρήτη "κινείται", όχι μόνο η Αθήνα & Θεσ/νίκη. Θα χαρώ πάντως πολύ να παρευρεθώ σε άλλη συνάντηση (γιατί όχι Ηράκλειο;) και να γνωριστούμε...
Καλά ταξίδια σε όλους!!!
Ας δηλώσουν εδώ και τώρα ποια μέλη του φόρουμ κατοικούν Ηράκλειο - Λασίθι, έχουν τη διάθεση για επικοινωνία και κανονίζουμε συνάντηση.
Αν το έλεγες από πριν θα σε μεταφέραμε
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
@soudianos Οταν ξανακανουμε συναντηση περιμενω να μας πεις ξανα αυτη την υπεροχη ιστορια με τον Μυλονα. :clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μιας και επέστρεψα από τα Χανιά, και τώρα το θυμήθηκα:
- να ευχηθώ καλή ανάρωση στην Eva_kas
- να ευχαριστήσω τη γλυκύτατη Lullu για την μεταφορά μου (προς -από ) τη συνάντηση (το μαγνητάκι πήρε την κατάλληλη θέση του)
- να ευχαριστήσω τη Renata για την υπέροχη βόλτα στα Ταμπακαριά, συνοδεία των 4ποδών μικρών της (ευτυχώς τα αυτιά μου στέκουν καλά μετά το δυνατό παραλιακό αέρα...)
- να ευχαριστήσω τη Rethimno για τη ξενάγηση στην κουκλίστικη παλιά πόλη του Ρεθύμνου, για το καφεδάκι με τα σπιτικά γλυκάκια και τις φοβερές κούπες-φλυτζάνια και για το απάκι.

Να στε όλοι καλά Κρήτες κάτοικοι και στα επόμενα !!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Χμ κάτι μου λέει ότι όχι μόνο μας εκπροσώπησες επάξια αλλά σε είχανε στα ώπα ώπα και πέρασες υπέροχα… :clap::clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Συμφωνώ και επαυξάνω :clap::clap::xalara::xalara::):):innocent:
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Μιας και επέστρεψα από τα Χανιά, και τώρα το θυμήθηκα:
- να ευχηθώ καλή ανάρωση στην Eva_kas
- να ευχαριστήσω τη γλυκύτατη Lullu για την μεταφορά μου (προς -από ) τη συνάντηση (το μαγνητάκι πήρε την κατάλληλη θέση του)
- να ευχαριστήσω τη Renata για την υπέροχη βόλτα στα Ταμπακαριά, συνοδεία των 4ποδών μικρών της (ευτυχώς τα αυτιά μου στέκουν καλά μετά το δυνατό παραλιακό αέρα...)
- να ευχαριστήσω τη Rethimno για τη ξενάγηση στην κουκλίστικη παλιά πόλη του Ρεθύμνου, για το καφεδάκι με τα σπιτικά γλυκάκια και τις φοβερές κούπες-φλυτζάνια και για το απάκι.

Να στε όλοι καλά Κρήτες κάτοικοι και στα επόμενα !!
Τι έγινε Malysa; Σήμερα γύρισες τελικά; Βλέπω σου καλάρεσαν τα Χανιά...:clap:
Άντε και στην επόμενη συνάντηση... σε περιμένουμε! Εξάλλου, φημολογείται ότι η επόμενη συνάντηση θα είναι αρχές Μάη. Να έχουν επιστρέψει μερικοι μερικοί.. Για κανόνιζε λοιπον... με την αγαπημένη ρυαν..;)

Όσο για το πως περάσαμε... έχει γίνει ήδη γνωστό... Θα πω ..Εξαιρετικά!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τι έγινε Malysa; Σήμερα γύρισες τελικά; Βλέπω σου καλάρεσαν τα Χανιά...:clap:
Άντε και στην επόμενη συνάντηση... σε περιμένουμε! Εξάλλου, φημολογείται ότι η επόμενη συνάντηση θα είναι αρχές Μάη. Να έχουν επιστρέψει μερικοι μερικοί.. Για κανόνιζε λοιπον... με την αγαπημένη ρυαν..;)
Όσο για το πως περάσαμε... έχει γίνει ήδη γνωστό... Θα πω ..Εξαιρετικά!
Eσένα έδωσα παραγγελιά να σου τραβήξει το αυτί… ξέρεις γιατί :mad:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.021
Likes
6.401
Μιας και επέστρεψα από τα Χανιά, και τώρα το θυμήθηκα:
- να ευχηθώ καλή ανάρωση στην Eva_kas
- να ευχαριστήσω τη γλυκύτατη Lullu για την μεταφορά μου (προς -από ) τη συνάντηση (το μαγνητάκι πήρε την κατάλληλη θέση του)
- να ευχαριστήσω τη Renata για την υπέροχη βόλτα στα Ταμπακαριά, συνοδεία των 4ποδών μικρών της (ευτυχώς τα αυτιά μου στέκουν καλά μετά το δυνατό παραλιακό αέρα...)
- να ευχαριστήσω τη Rethimno για τη ξενάγηση στην κουκλίστικη παλιά πόλη του Ρεθύμνου, για το καφεδάκι με τα σπιτικά γλυκάκια και τις φοβερές κούπες-φλυτζάνια και για το απάκι.

Να στε όλοι καλά Κρήτες κάτοικοι και στα επόμενα !!
Με όλα αυτά τα δώρα και έχοντας σπίτι να μείνω στα Χανιά βλέπω να έρχομαι και γω την επόμενη φορά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.390
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom