Κροατία Κροατία - πληροφορίες

FrozenRainbow

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Εσύ καλά θες να την δεις (και υποθέτω και οι άλλοι άρρενες) να κάνει μπάνιο topless. Εκείνη, όμως, θέλει να σε δει να κάνεις bottomless? Γιατί, αν δεν ισχύει αυτό, τότε τα θέρετρα των γυμνιστών δεν παίζουν στον προγραμματισμό σας...
Ναι το σκεφτηκα και αυτο και ειναι η αληθεια οτι προσωπικα δεν θα μου αρεσε εμενα να κανω bottomless αν και δεν το συζητησαμε :p οποτε τελικα πιστευω για αυτο που θελω μια απλη συμβατικη παραλια ειναι μια χαρα...

Κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ για το Ντουμπρόβνικ. Έχουν γραφτεί αρκετά .
Σε αυτό το ποστ έχω προτείνει δυο επιλογές για οικονομική διαμονή
[URL="http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/28200-%E4%E9%E1%EC%EF%ED%DE-%F3%F4%EF-%ED%F4%EF%F5%EC%F0%F1%FC%E2%ED%E9%EA.html"]http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/28200-%E4%E9%E1%EC%EF%ED%DE-%F3%F4%EF-%ED%F4%EF%F5%EC%F0%F1%FC%E2%ED%E9%EA.html[/URL]
έκανα μια αναζήτηση με την λεξη κλειδη ντουμπρόβνικ αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν μου εβγαλε αρκετα τοπικς με συγκεκριμενες πληροφοριες! (Περισσοτερο φωτος εχει)
Παντως το ποστ σου που μου επεσημανες ειναι οντως πολυ χρησιμο! Σε ευχαριστω!
 
Last edited by a moderator:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.333
Likes
3.546
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Βασικά πες μας κιόλας απο που θα ξεκινήσετε
Αν είστε βορειοελλαδίτες μπορείτε να πάτε με αυτοκίνητο κ να δείτε αρκετά μέρη
Επίσης αν θέλετε κ λίγο celebrito-clubbing, τότε βάλτε κ το Hvar στο ταξίδι σας
 

FrozenRainbow

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Ευχαριστω πολυ για τα λινκς παιδια θα τα μελετησω διεξοδικα αυριο μπας και καταφερω να κανω ενα πλανο και εναν προυπολογισμο...ευτυχως εχω ακομα καιρο καθως το ταξιδι θα παει τελικα τελη Ιουνη η αρχες Ιουλη...

Βασικά πες μας κιόλας απο που θα ξεκινήσετε
Αν είστε βορειοελλαδίτες μπορείτε να πάτε με αυτοκίνητο κ να δείτε αρκετά μέρη
Επίσης αν θέλετε κ λίγο celebrito-clubbing, τότε βάλτε κ το Hvar στο ταξίδι σας
Λοιπον ειναι λιγο μπερδεμα γιατι εγω ειμαι απο Κρητη και η κοπελα μου απο Ιωαννινα...Οποτε αυτοκινητο δεν ευνοειται τοσο...εξαλου ειναι και το οικονομικο που με περιοριζει πολυ...
Πρεπει να βγαλω ενα πλανο που να κυμαινεται σε εξοδα το πολυ 800 ευρω (χωρις εισητηρια αεροπορικα πχ) αλλα και να εχω ενα ωραιο προγραμμα επισκεψεων σε διαφορα καλα μερη...
Αυτο για το celebrito clubbing ξαναπεστο! Και σε μενα αλλα και κυριως στην κοπελα μου αρεσουν τετοιες φασεις. Παντως θα ηθελα το Hvar να μπει μετα απο δευτερη η τριτη μερα...ξερεις 1-2 μερες χαλαρες ηρεμες παραλια εξερευνηση για προσαρμογη και μετα στα ξεφαντωματα :p
by the way το celebrito οπως το λες ενοεις οτι παιζουν και τιποτα τιβι περσονες κτλ εκει?
Παντως θα προτιμουσα εξορμησεις σε περιοχες που να μπορεις να κινεισαι παντου και να τα βλεπεις ολα ευκολα και γρηγορα με τα ποδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.069
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom