Τουρκία Κωνσταντινουπολη με γκρουπ.Καμια καλη προσφορα?

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
δηλαδη στην παλια πολη δεν εχει απολυτως τιποτα να κανεις το βραδυ?ουτε να φας σε ενα ζαχαροπλαστειο ουτε εστιατορια?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εχει αλλα γενικοτερα δεν ειναι για εξοδο η περιοχη. Και στην Αχαρνων εχει καφετεριες και ζαχαροπλαστεια, θα πηγαινες ποτε ως τουριστας εκει να φας γλυκο;
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
εχεις ενα δικιο εδω που τα λεμε!απλα το πρωτο πακετο το λεει σιγουρα οτι ειναι στην παλια πολη?
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εχει αλλα γενικοτερα δεν ειναι για εξοδο η περιοχη. Και στην Αχαρνων εχει καφετεριες και ζαχαροπλαστεια, θα πηγαινες ποτε ως τουριστας εκει να φας γλυκο;
tripakia έμεινες μόνος στο τόπικ να μας κακολογείς την παλιά πόλη:xmas_cheesygrin:απορώ που είναι οι υπέρμαχοι και φανατικότεροι από μένα να την υποστηρίξουν;;άντε μη γίνει η νύχτα του αγ.βαρθολομαίου εδω πέρα:xmas_razz:

thraseri21 τι τον ακούς παιδί μου;;τόσα θέματα έχουμε ανοίξει για το επίμαχο αυτό θέμα ..εδώ βρήκες να κολλήσεις;;
και φαγάδικα έχει και καφέ έχει και μνημεία έχει και κόσμο έχει και απ όλα έχει
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
οκ σιγουρα ετσι?γιατι δεν εχω ιδεα τι παιζει!το μονο που με νοιαζει ειναι να μεινουν ευχαριστημενοι!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το πρωτο δεν λεει τιποτα. Κοιτα αν ειναι ανασταλτικος παραγοντας η διαφορα τιμης ας πανε και Σουλταναχμετ, δεν χαλασε ο κοσμος. Αλλα οπως και να το κανουμε το δυνατο χαρτι της Πολης ειναι η Ιστικλαλ. Οσο πιο κοντα, τοσο πιο καλα.
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
ειναι πολυ μακρια το Ταξιμ απο την παλια πολη?
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
οκ σιγουρα ετσι?γιατι δεν εχω ιδεα τι παιζει!το μονο που με νοιαζει ειναι να μεινουν ευχαριστημενοι!
,Ναι,ναι,Να πάνε κι όταν γυρίσουν να μας πουν τη γνώμη τους στο ερώτημα "που είναι καλύτερα να μείνει κανείς;;Ταξίμ η Σουλταναχμέτ;"
Μην απορήσεις αν δεν συμφωνήσουν και μεταξύ τους...:xmas_cheesygrin:
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
χαχαχα οκ σ'αυτο ειμαι σιγουρη!σ' ευχαριστω παρα πολυ!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
χαχαχα οκ σ'αυτο ειμαι σιγουρη!σ' ευχαριστω παρα πολυ!
Τοση ωρα νομιζα πως μιλω με αντρα. Ρε οι γονεις σου ειναι νεοι ανθρωποι μην πειθεσαι ετσι ευκολα απο τη ρομαντικη γυναικα.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Τοση ωρα νομιζα πως μιλω με αντρα. Ρε οι γονεις σου ειναι νεοι ανθρωποι μην πειθεσαι ετσι ευκολα απο τη ρομαντικη γυναικα.
κι εμείς mr.tripakia νέοι και νέες είμαστε:xmas_rolleyes:αλλά καθ ότι ρομαντικές ψυχές θέλουμε παλιά πόλη
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
χαχα!απλως δεν εχω αποψη δεν με εχει πεισει κανενας!:-Ρ το ψαχνω!αυτο που ρωτησα το γνωριζεις?ειναι μεγαλη αποσταση?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.234
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom