Κόκκινο χαλί, φώτα, κάμερες, πάμε! Ηρθα!

elvin

Member
Μηνύματα
16
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ
Kαλησπέρα στην παρέα!!! Είμαι η Λίτσα και μένω στην εξωτική Αθήνα :haha: Σας ανακάλυψα προ λίγων ημερών όταν λόγω επικείμενου ταξιδιού μου στη Ν. Υόρκη ανέτρεξα στον θείο Γούγλη να βρω γενικές πληροφορίες! Διάβασα πάρα πολλες συζητήσεις και η βοήθεια που έλαβα ήταν πέρα απο κάθε προσδοκία!
Σας ευχαριστώ πολύ όλους! :clap:
 

elvin

Member
Μηνύματα
16
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ
Nαι!!! Μεγαλούργησα πάλι! :bounce: Ευχαριστώ πάρα πολύ για τη αμεσότατη βοήθεια!!!!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Καλως την!
Με τοσο εντυπωσιακη εισοδο, δεν γινεται παρα να σε χειροκροτησουμε :clap::clap:
 

elvin

Member
Μηνύματα
16
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ
Ωωωωωω ευχαριστώ για το χειροκρότημα!!! Υποκλίνομαι σε όλους για τη θερμή υποδοχή!!! :grouphug: :minion wave:
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ωωωωωω ευχαριστώ για το χειροκρότημα!!!
Ναι, αλλά περιμένουμε ν' αρχίσει η παράσταση!:)
Βλέπω πως το επόμενο ταξίδι είναι Αμερική. Οπότε με το καλό να πας, αλλά όταν γυρίσεις θα περιμένουμε να μας τα πεις.
Τι, τζάμπα το χειροκρότημα; :haha::haha::haha:
 

elvin

Member
Μηνύματα
16
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ
Εννοείται αν και το πρώτο μέρος του ταξιδιού δεν θα έχει και πολύ ενδιαφέρον, πάμε Φιλαδέλφεια στο σόι του άντρα μου. Ξέρεις, τσιμπήματα στα μάγουλα, χτυπήματα στην πλάτη και γενικότερο σκηνικό "Γάμος Α Λα Ελληνικά" :haha: Η πραγματική περιπετεια θα αρχίσει όταν θα φιλήθουμε με όλους σταυρωτά (φιλιούνται, αγκαλιάζονται, κλάμματα, λευκά μαντήλια πάνω κάτω, ήχος από φύσημα μύτης, ευχές για καλή αντάμωση και πάλι, μουσική υπόκρουση Καζαντζίδη στο background κλπ) και αναχωρήσουμε για Ν. Υόρκη, για τις καλύτερες 12 μέρες της ζωής μας :clap:
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
OTE="elvin, post: 652484, member: 27973"]γενικότερο σκηνικό "Γάμος Α Λα Ελληνικά"[/QUOTE]
Ζηλεύω και αυτό το μέρος του ταξιδιού! Τόσο που προσφέρομαι να πάω εγώ στη θέση σου :haha:

για τις καλύτερες 12 μέρες της ζωής μας
Με τόσο θετική διάθεση σίγουρα σας περιμένουν και περισσότερες από 12 "καλύτερες" ημέρες :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.401
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom